stránka: 1 2

alkohol

Včera jsem se svými kamarádkami vyrazila na večírek. Manželovi jsem řekla, že se vrátím o půlnoci. Ale večírek byl fantastický, a bylo to tak skvělé, že jsem zapomněla na čas. Když jsem se vrátila domů, byly 3 hodiny v noci. Vcházím do bytu jako myška, otvírám dveře a v tom slyším tu zatracenou kukačku v hodinách, jak kuká 3x. Když jsem si uvědomila, že manžel se při tom kukání může probudit, zakukala jsem ještě 9x. Rychle jsem si lehla a usínala s myšlenkou na to, jak jsem inteligentní. Ráno běhěm snídaně se mě manžel zeptal, kdy jsem se vrátila z večírku. A tak říkám, že přesně o půlnoci, jak jsem slíbila. Nic neříkal a ani nevypadal, že by měl nějaké podezření. Manžel se na mě po chvíli podíval a povídá. "Víš, musíme vyměnit ty naše kukačkové hodiny." Zbledla jsem strachy a ptám se pokorně " Ano a proč, miláčku?" A on na to "Víš, dneska v noci kukačka zakukala 3x. Potom nevím jak to udělala - vykřikla Ó Bože! Znovu zakukala 4x, vyzvracela se v předsíni, zakukala ještě 3x a upadla se smíchem na podlahu. Kuknula ještě jednou, šlápla na kočku a převrátila stolek v obýváku. Potom mě poslala do prdele a svalila se vedle mě. Pak zakukala naposledy a začala chrápat!

Přijde chlápek do baru a poručí si sedm tequil a jedno pivo na spláchnutí. Barman naleje sedm panáků a jde točit pivo. Vrátí se s pivem za pár vteřin a panáky nikde. Tak povídá: "Teda, chlape, to jste sebou pěkně hodil s těma panákama." - "No, kdybyste měl to, co já, tak byste taky pil rychle." - "Jo? A co máte?" Chlápek sáhne do kapsy a povídá: "No, asi šest korun!"

"Pepo, ty jsi prý přestal pít?" - "Ano, to je pravda!" - "A co tě k tomu vedlo?" - "Nechci ten bordel, co tu teď panuje, vidět dvakrát!"

Matka telefonuje učitelce: "Prosím vás, nedávejte dětem úlohy z matematiky, ve kterých láhev piva stojí korunu osmdesát. Manžel pak nemohl celou noc usnout!"

Je vedecky dokazano, ze pivo obsahuje premiru zenskych hormonu a chlap po vypiti deseti kousku se zacina chovat jako zenska - hovori nesouvisle a auto ridi jako prase ...

alkohol

"Hele Pepo, prines mi k tomu pivu brcko!" Zada stamgast vycepniho. "Prosimte co blbnes?" "Aaale, slibil sem manzelce, ze se me rty alkoholu nedotknou!."

V hospodě sedí jeden chlápek a je samozřejmě opilej už delší dobu se dívá na dva pány naproti. Když už to jeden nevydrží, řekne mu to. Vy nemáte vidiny, my jsme dvojčata. A ten pán odpoví. Všichni čtyři?

Potkají se dva opilí před brankou u baráku a začnou kecat: "Nazdar! Já sem Pepa Novák." "To není možný! Já sem taky Pepa Novák!" "Ale já tady bydlím." "No, ja tady taky bydlím!" "Tak jdem dovnitř, ať nám to někdo vysvětlí." Zazvoní, otevřou se dveře, vyjde žena a začne řvát: "No to je nádhera. Otec a syn a sežraní jak prasata!"

Dva sklerotici u piva: "Ty kámo, já už zapomněl tvoje jméno." "No a do kdy to potřebuješ vědět?!!"

alkohol

Do hospody vejde dvojice a mezi sebou vlečou třetího totálně namol. Volají na barmana: "Dvě borovičky!" - "Snad tři, ne?" - "Kdepak, on nesmí, on dneska řídí!"

Přijde chlap domů úplně zřízenej, a ke všemu nemá jedno oko a jednu ruku. Manželka totálně zděšená se ptá co zase dělal. No, já jsem se s chlapama v hospodě vsadil o oko, že mi neutrhnou ruku.

"Pane vrchní, pivo není k pití, polévka je studená, roštěnka není k jídlu, zavolejte mi vedoucího!" - "Lituji, pane. Před chvílí odešel na oběd naproti do restaurace!"

Spadne myška do sudu s vínem a prosí kočku: Kočko vytáhni mě, až mě vytáhneš, můžeš mě hned sníst. Kočka ji vytáhne a myš uteče: Přece bys nevěřila starý opilý myši.

alkohol

Sedí starý notorik doma a přemýšlí, jestli má jít do hospody. Najednou odněkud zaslechne: Pojď do hospody! Rozhlídne se okolo sebe, ale nikoho nikde samozřejmě nevidí. Tak sedí dál. A za chvilku zase: Pojď do hospody! Když se to ozve potřetí, tak už nevydrží a vykřikne: Sakra, co to je? Kdo si ze mě dělá legraci? Nikdo. Mluví s tebou tvoje játra a už nás nebaví tady jen tak tvrdnout!

Značně unavený pán si dá nalít ještě panáka a nad ním opilecky blábolí: "Ty mi budeš strašně chybět, Boženko." Sousedovi to nedá a účastně se zeptá: "Vám umřela manželka?" "Ne, ale říkala, že ode mne odejde, jestli nepřestanu chlastat."

"Pod vlivem čeho namaloval Picasso tento obraz?" - "Určitě pod vlivem alkoholu!"

"Dal bych si kafe s rumem." - "Kávu můžete dostat, ale rum nemáme." - "Tak mi dejte čaj s rumem." - "Čaj můžete taky dostat, ale rum nemáme." - "Tak holt mi dejte samotnej rum!"

alkohol

Opilý chlap říká v hospodě: Už nebudu víc pít ani míň tohle je akorát.

Jaký je rozdíl mezi šachistou a alkoholikem? Žadný. Oba jsou většinou v jiném světě a občas na tahu.

Najde manželka Pepu v hospodě: "Pepo, ta hospoda je tvůj hrob!" - "Tak buď tak laskava a alespoň v hrobě mi dej pokoj!"

youvtipy.cz (c) 2008 - Vtipy, vtípky, fórky, srandičky
programy a hry ke stažení zdarma - porse.cz TOPlist