stránka: 1

alkoholismus

sedí takhle chlapi v hospodě a říkaj jednomu dědkovy dědku když budeš žrát chleba tak se ti postaví a dědek de do obchodu a říká:dva chleby a prodavačka říká:ale dědo to vám stvrdne dědek: jo tak to mi jich dejte pět

Jaký je rozdíl mezi šachistou a alkoholikem? Žadný. Oba jsou většinou v jiném světě a občas na tahu.

Víte, jaký je rozdíl mezi budíkem a opilcem? Budík, když se natáhne, tak jde. Opilec, když se natáhne, tak zůstane ležet.

Víte, co je maximální smůla? Když se alkoholikovi vylije litr slivovice do Pamprsek.

Vrací se úplne opitý chlápek domu, vytáhne klíce a odemyká byt. Najednou vybehne majitel bytu a povídá: "Sousede, prosím vás, vzdyt vy bydlíte o poschodí výs." Chlápek se motá po dome a znovu stojí pred temi stejnými dvermi. Znovu vybehne soused a vysvetluje mu, ze bydlí o poschodí výs... Na potretí se uz opitý chlápek neudrzí: "No, hlavne, ze ty bydlís vsude!"

alkoholismus

V restauraci je nabito a k takovýmu no, si chce přisednout dívka a tak se nesměle ptá, zdali je tam volno. "Ale jo, sedni si, ale musím tě upozornit, že po šestým pivu bejvám trochu sprostej." "A kolikáté pivo prosím pijete?" "Devátý ty krávo, ale h.vno je ti po tom."

Chlápek se vrací po půlnoci domů, táhne z něj, v břiše mu šplouchá. Překoná šťastně práh u vchodu a tam už na něj čeká žena a spustí, kde že to sakra byl místo večeře. "V perfektním novém baru!" říká manžel. "Zlatý Bar se to jmenuje, a mají tam všechno zlaté!" "Nesmysl, žádné takové místo není, ty ožralo!" "Jasně, že je! Mají zlaté vchodové dveře, zlaté podlahy, dokonce i mušle na záchodě mají zlaté!" Nato se chlap doválí do ložnice a usne. Ženě to nedá a druhý den hledá v telefonním seznamu, a opravdu, na druhém konci města je Zlatý Bar. Tak tam zavolá: "To je Zlatý Bar?" "Ano, madam, přejete si?" "Máte zlaté dveře?! "Ano, samozrejmě máme!" "Máte zlaté podlahy?! "Jistě, madam!" "A co zlaté mušle?!" Chvíli je na druhém konci ticho, a pak žena slyší barmana, jak na kohosi volá: "Hej, Tome, mám pocit, že mám stopu na toho chlapa, co ti včera načůral do saxofonu!"

Víte,z čeho vznikl člověk??? Z trnky. Z trnky je totiž slivovica a ze slivovice je opica a z opice je člověk!!

Jde takhle chlap z hospody a vidí, jak jiný muž strašně zvrací. Tak k němu přijde, poplácá ho po zádech a povídá: "Máte pravdu, co byste se s tím sral."

alkoholismus

Sest roku sem nepil, nekouril a nelital za holakama, chlubi sa chlap pri posezeni v hospode. Proboha co ti bylo zasnou spolustolovnici. Nic potom jsem zacal chodit do zakladni skoly.

Myslím, že lidé by měli chodit bosi, je to mnohem zdravější. Například já, když se ráno probudím obutý, tak mě bolí hlava.

Pán v restauraci nesměle na vrchního: "Pane vrchní, eehm, vy jste na mě zapomněl?" "Ne, nezapomněl. Já jsem se na vás vysral."

Vite, co je to absolutni alkoholismus? Opit sneka, aby netrefil domu.

alkoholismus

Prijde chlapek do restaurace a oslovi zenu u baru: "Bond, James Bond." A zena odpovi: "Off...Fuck off."

Host volá vrchního: "Volám vás, pane vrchní!" - "Co si přejete, pane?" - "Dvě piva na účet volaného!"

youvtipy.cz (c) 2008 - Vtipy, vtípky, fórky, srandičky
programy a hry ke stažení zdarma - porse.cz TOPlist