stránka: 1 2 3 4 5

blondýnka

jde takhle blondýnka ke kamarádce a stěžuje si, já už nevěřím ničemu...kamarádka se zeptá ale proč ? šla jsem po chodbě v obchodě a na dveřích bylo napsáno muži,otevřela jsem a byl tam jenom záchod !! :-)

Příde blondýnka do obchodu s elektronikou a ptá se prodáte mi tuhle mikrovonku a paní prodavačka odpoví ne blondýnkám nic neprodáváme. Druhý de příde zase do obchodu převlečená za brunetku a ptá se prodáte mi tuhle mikrovonku a paní prodavačka odpoví ne blondýnkám nic neprodáváme. Třetí den příde převlečená za černovlásku a ptá se prodáte mi tuhle mikrovonku a paní prodavačka odpoví ne blondýnkám nic neprodáváme. Blondínce dojde trpělivost a ptá se sakra jak ste mě poznala? Prodavačka odpoví. To asi pro to že to neni mikrovonka ale televize.

víte proč blondýnka si strká rohlík do nosu?? protože chce nakrmit holuby

Víte jak zabyt blondýnku? No prece vivedte ji na strechu panelaku a reknete skoc nakoupit =D

Víte proč leje Blondýnka do počítače vodu??? Aby mohla surfovat po netu:D

blondýnka

proč blondýnka otvírá v obchodě jogurt? Protože je tam napsáno zde otevřít. ;D

Přijde blondýnka do řeznictví a ptá se prodavače: "Máte husí kůži?"

Je blondýnka,brunetka a zrzka.....A vsadí se kdo přeplave oceán ve znaku prsa..Plave bruneta uplave za 3dny.Plave zrzka a uplave za 3týdny.Plave blondýnka a uběhli roky a roky...a když doplavala tak říkala :to není fer !Obě si pomáhaly rukama!! :DDD

Jde blondýna po chodníku a říka hele zebra!

blondýnka

Jedou dvě blondýnky v autě a zastaví na červenou. A ta jedna blondýnka říká to je ale hezká barva blikne oranžová a ta druhá to ještě hezčí barva než ta před tím a blikne zelená a obě řeknou to je ta nejhezčí barva na světě blikne červená a blondýnky řeknou tu už jsme viděli jedem!

Jde blondynka do kramu a bere si mliko a potka ji uklizecka a ta se ji pta proc otvirate to mliko a blondynka odpovi no je tam napsany zde otevrit

De blondýnka po přechodu a na konci uvidí slupku od banánu a poví " upssssííí zase spadnu"!

Jde blondýnka ke gynekologovi a říká:"Pane doktore, já mám takový problém s vagínou, objevují se mi tam známky s Kostariky a nevím co s tím." Doktor říká:" Tak se vyslečte ,já Vás prohlédnu." Po prohlídce doktor řekne:" Milá slečno to nejsou známky z Kostariky,ale nálepky od banánů."

blondýnka

Jedna blondynka rika druhy blondynce dneska sem byla v nemocnci si udelat tehotensky test a ta druha odpovi: a byly tezke otazky?

Je bruneta,blondýnka a zrzka a příjdou k nebeské bráně..A tam na ně bůh :Abys te mohli do nebe čeká vás sto schodů.Na každém schodu vám řeknu jeden vtip a kdo se zasměje spadne do pekla.Tak sou na 8 schodě bruneta to nevydrží,spadne dolu.Na 30 schodě se zrzka neudrží a taky spadne,a teď blondýna se pořád drží prostě se nezasměje a tedˇ je na 99 schodě a začne se šíleně smát..a ten bůh na ni:co děláš dit sem jestě nic neřek a blondýna..:Když mě došel ten první...

Přijde blondýnka do supermarketu a vezme si 10 jablek a každé chce zabalit zvlášť, potom si vybere 7 banánů a zase chce každé zabalit zvlášť pochvíli na ni prodavač zakřičí na ten mák se ani nedívej!

Víte jak zabavíte blondýnu???? Dáte jí papírek a na obě strany napíšete otočte.xDxDxD

blondýnka

Blondynka si sedne do auta a okamzite vola na policii "vykradli mi auto!" ...za chvili vola zase a rika prominte ja jsem sedla do zadu

povidaji si 2 blondynky a 1 rika je mi zima na ruce tak si je strc do kapes rika 2 blondynka nemuzu tam mam rukavice.

Co dělá nahá blondýnka na trávníku? Pase kozy

youvtipy.cz (c) 2008 - Vtipy, vtípky, fórky, srandičky
programy a hry ke stažení zdarma - porse.cz TOPlist