stránka: 1 2 3 4 5

blondýny

Jedou 2 blondýnky v autě a stojí na červenou. vypráví o červené,naskočí tam oranžová.vypráví si o oranžové, naskočí tam zelená.vypráví si o zelené,naskočí tam červená a blondýnka říká:ta už tam byla tak jedem :))

jsou 2 kravy a jedna rika Bů a ta druha rika to jsem prave chtela rict

Blondyna leti letadlem vyhlidne si krasne misto u okynka pride k ni pan a povida pani to je moje misto a blondyna na to ne to je moje misto a furt se hadaji az pan rekne kdyz jste tak chytra tak si s tim odledte sama.

Je jedno kouzelné zrcadlo,které když mluvíte pravdu pípne 1 když lžete tak víckrát.Přijdou k němu bruneta,zrzka a blondýna.Bruneta povídá "Já simyslím,že jsem nejkrásnější"."Píp".Zrzka povídá,"Já si myslím že jsem nejchytřejší"."Píp".Blondýna povídá,"Já si myslím..." "Pípípípípípí".

Je blondýnka a její přítel je na služební cestě a rozhodne se že mu udělá řízky přítel se vrátí domů a celý byt je zasypaný strouhankou a přítel se jí ptá co se stalo!!!!!!!a blondýnka nato no v kuchařce stálo strouhejte dva dny staré rohlíky.

blondýny

Blondýnka skládá řidičskou zkoušku. Při stání na světlech se skoušejcí ptá: Kdy má chodec přednost na silnici. Když jede v sanitce.

Jdou 2 blondýnky parkem a jedna se utopí a ta druhá říká týý vole jak se ta kráva utopila i když měla lodičky.

Víte proč blondýnka přelejzá průhlednou zed? protoze chce vedet co je na druhe strane!!!!!

Vite co udela blondynka kdyz nema marmeladu? Vymacka si ji z koblizku

blondýny

Víte proč zdrhat když po vás hodí blondýnka pojistku?? Protože drží v hubě granát :D

Jde blondýna po pláži a říká jéja tady je je ale zrníček...

Víte proč blondýnka otevírá mléko v obchodě??Protože je tam napsáno zde otevřít.

Jde blondýnka a brunetka po silnici projede první motorkář bez hlavy, druhý taky, pak třetí a brunetka říká blondýnce nechceš tu kosu dát na druhou stranu???

blondýny

Víte proč blondýnka tancuje venku před semaforem? protože si myslí že je na diskotéce!

jede blondynka s brunetou ve vytahu a v mezipatre se zastavi vytah a blondynka kricí POMOC POMOC!a bruneta rika nemely bychom řvát obě. tak blondynka řve OBĚ OBĚ !!

Sedí 2 blondýnky na pláži a ta jedna říká druhé mám toho písku celou hlavu ta druhá odpoví zajímavé mne se to dostalo jenom do vlasu

Blondýnka se rozhodla ze vezme svého přítele na výlet a přítel povídá :,,Miláčku víš kde vlastně máme motor ?" a blondýnka na to no jasně a jde do zadu do kufru otevře ho a vyděšeně říka :,,Ježiši on nám ho někdo ukradl!!" Přítel řekne a nechtěla by si se kouknout dopředu.Blondýnka přistoupí k autu zepředu zajásá a řekne:,,Já věděla,že máme náhradní." =D

blondýny

jsou dve blondynky a hledaj jeden strom na Vanoce setkaj se a rika jedna tak co nasla? ne, a ty? ne tak si budem muset vzit neozdobenej B)

proč blondýnka otvírá jogurt už v obchodě?protože je tam napsáno: ,,zde otevřít."

Dvě blondýnky si zabouchnou v autě klíče. Jedna se zkouší dovnitř dostat pinzetu druhá šroubovákem.Začne poprchávat a jedna vykřikne: Jejda začíná pršet a my máme stáhnutou střechu.

youvtipy.cz (c) 2008 - Vtipy, vtípky, fórky, srandičky
programy a hry ke stažení zdarma - porse.cz TOPlist