stránka: 1

cikánský slovník

Zde vložte Váš text!Jde cikán na policii a policajt se ho ptá co si přejete a cikán odpový chci jse přejmenovat, policajt se ho ptá jak se jmenujete cikán odpový Dežo Kokotar a policajt mu řekne tak to se vám nedivim že se chcete přejmenovat. A jak se teda chcete jmenovat? Jožo Kokotar.

Jede cech rus a cigan nahoru k bohu a pristoupi cech a buh mu rika : jestli vas narod bude lakomej zmacknu cudlik a vyhladim vas.pristoupi rus a buh mu rika jestli vas narod bude delat bordel zmacknu cudlik a vyhladim vas.pristoupi cigan a buh mu rika jestli vas narod bude krast zmacknu cudlik a vyhladim vas.tak jedou vsichni spolecne dolu a cigan se smeje a cech se ho pta :cemu se smejes ?? a cigan odpovi :JA SEM MU TEN CUDLIK UKRAD !!!!

Přijde cikan domů a nechá si seřadit rodinu od nejmladšího až po manželku,a povída: TAKŽE RODINO tady v ruce mám vajíčko,z toho vajíčka se vylíhne kuřátko,z toho kuřátka vyroste slepička no a ta slepička snese další vajíčka a z nich budou kuřátka a pak slepičky,no a až toho bude hodně,odnesu to na trh a vyměním je za prasátko to prasátko vykrmíme,pak ho zabijeme a budou jítrnice,jelítka,tlačenka a najednou vyskoči a tomu nejmladšímu synovi napáli dělo,a manželka říka hej Dežo a to si udělal proč?No už vidím to hovado jak to žere bez chleba!

Prijde cikan do obchodu se zbranemi a pta se: mate pistole? Nemame, odpovida prodavac. A mate samopaly? Nemame. A co noze? Nemame. Cikan jde ven a cumi do vylohy. Ve vyloze jsou pistole,samopaly i noze. Vlitne zpatky do obchodu a rve: co mate proti cikanum? prodavac odveti: pistole, samopaly, noze.

Cikánka si jde koupit lístek na vlak ,,Dežo jednu jízdenku,, ,, A kam to bude?,, ,,Dig p*ča jak je zvědavá."

cikánský slovník

Jde dezo a ernes po meste a dezo cte na ceduli bungiejumping pro belochy za 500 a pro cikany za 50kC ale bez gumy a ernes rika "hele konecne zadny rasismus"

De takhle cikan po ulici a najednou vídí pořádnou kundu ... postaví se mu péro ... a cikám ... řve "k*rva nestuj" a k*rva se otočí ..."proč bych neměla stát :)

Pět chlapíků s basebalovýma pálkama obstoupí cikána, podávaj mu hrací kostku od »Člověče nezlob se« a přikážou: "Házej! Když hodíš jedničku, dvojku, trojku, čtyřku nebo pětku, tak tě ztlučeme." "A co když hodím šestku?" "Ty neznáš člověče? Tak hážeš znova."

dva bezdomovci se divaji na stavbu mostu. vidis konecne nam stavi strechu nad hlavou.

cikánský slovník

Jde cigan do supermarketu a zepta se prodavacky mate ten sampon jak se jmenuje jako ja???? a vy se jmenuje jak christian dior a cigan odpovi ne ne Dežo Dorant :D

víte proč vymysleli auto ??? aby cigáni nemuseli chodi pěšky :-)

jdou ti dva cikani po ulici a projede jeden chlap na motorce bez hlavy a cikani pokrcej rameny a jdou dal projede treti a ctvrtej a dezo rika bigerovi more dej tu kosu na druhy rameno:):)

Dežo řve z ulice do 5 patra na Eržiku. Eržika lowe. Já tebe taky dežinko. Ale né,prachy ty dylino.

cikánský slovník

Přijde cikán za Ferovou manželkou, která myje prádlo v neckách, tak vezme kámen a trefí jí do hlavy a zabije jí,tak přiběh Fero a zařve: "né more co děláš? Zabil jsi mi pračku!" a cikán to víš vodní kámen!!!!!

Spadne cikán do vápna, otočí se na kluky a říká: "Co teď budu dělat?" Fero se na něj vražedně podívá a řekne: "Seš teprve minutu bílej a už bys chtěl makat..."

Víte co udělá cikán, když dodělá Filozofickou fakultu???? Sundá lešení a jde na Právnickou.!!!

dela si cikan autoskolu. projede krizovatkou a ucitel se ho zepta jaka tam byla znacka. cikan odpovi: hlinikova, vratime se?

cikánský slovník

Srazí kamionista 2 cikány. Přijede policejní hlídka a ptá se: "Tak, pane řidiči, jakou rychlostí do vás ti cikáni naběhli ??"

Hej dežo kde robiš? V kanceláři. A co tam děláš? No betonuju.

youvtipy.cz (c) 2008 - Vtipy, vtípky, fórky, srandičky
programy a hry ke stažení zdarma - porse.cz TOPlist