stránka: 1 2

citáty o ženách

Na silnici tlačí zpocený muž z posledních sil auto, žena za volantem se ho ptá: "Už můžu povolit tu ruční brzdu?"

Víš, jaký je rozdíl mezi ženskou a třešní?....Žádný, obě čekají na ptáka...

Víte proč se ženský malujou a voňí? Protože , jsou šeredný a smrdí . :-)

Proč starší ženy couvají hůře do garáže než mladé? Protože se s věkem zhoršuje sluch!

„Představte si, paní,” vykládá plnoštíhlá dáma své kolegyni, „byla jsem v tom novém fitnesscentru, vlezu tam na váhu a... taková neomalenost! Víte, co bylo na lístku, který vypadl? Váha je určena pouze pro jednu osobu, jeden z vás musí sestoupit.”

citáty o ženách

Přišli manželé k zubaři. Na panu manželovi bylo vidět, že spěchá. Povídá zubaři: "Pane doktore, žádné vymyšlenosti. Žádné umrtvení, žádné prášky. Prostě jen vemte kleště a vyrthněte to." "Tedy, já obdivuju váš stoický klid. Kéž bych měl víc takových pacientů. Tak mi ukažte, který zub to je." "Emílie, ukaž panu doktorovi ten bolavý zub!"

Jedna dáma s mohutným poprsím sedí u baru a pije jedno martini za druhým. Po pátém koktejlu prohlašuje: "Myslím, že budu muset končit, začíná mě pálit žáha." - "To není od pití," říká vrchní, "máte levé ňadro v popelníku."

"Přijmi mou upřímnou soustrast." - "Pročpak?" - "Koupil jsem své ženě nový kožich!" - "A co s tím mám já společného?" - "Ona jde na návštěvu k tvé ženě!"

Blondýnka řídí auto a stěžuje si vedle sedícímu manželovi: "Vidíš ty neukázněné chodce? Pořád se mi pletou do cesty!" A manžel jí na to povídá: "Uklidni se a sjeď konečně z toho chodníku!!!"

citáty o ženách

Zimní plískanice, a manželka za volantem povídá manželovi. "To je dneska smog, že není vidět na krok." "Když si sundáš ten igelit z předního okna, třeba se vyčasí."

Kolikrát je žena v přechodu? 1. ze žáby na kočku, 2. z kočky na slepici, 3. ze slepice na starou krávu.

Víte jak nejrychleji získat srdce ženy? Krumpáčem.

Co je ženský mozek v kostce?? Slepičí bujón

citáty o ženách

Povídají si dvě kamarádky: „Co jsi vybrala manželovi k narozeninám?” „Vkladní knížku.”

Pepíček: "Mami, kup mi kolo." Maminka: "Nekouupím, ale splním ti jedno přání, vyber si." Pepíček: "Budeme dělat ty maminku a já tatínka." Mamika se svlékne vezme si košilku a lehne si do postele, přijde k ní pepíček v tatínkově obleku a říká: "Stará, pojď, jdeme koupit klukovi kolo."

Slyšeli už jste, že bude od příštího roku zavedeno nové číslování podprsenek? A, B, C, D, E, F - Angrešt, Bluma, Citron, Dýně, Enormní a Fuj, to jsem se lekl!

Malá Janička, která je blondýnka se ptá své maminky, která se maluje. "Mamí?? Co to děláš?" "Ale maluju se, broučku". "A na co je to dobrý??" ptá se 6-ti letá Janička. "Abych byla krásná, víš?" odpoví maminka. "Aha,a za jak dlouho to začne působit?" zeptá se Janča

citáty o ženách

Paní u sexuologa si stěžuje: "Co mám dělat pane doktore, manžel mě neuspokojí..." "Milostivá, já Vám mohu sice něco předepsat, ale koneckonců, pan manžel přece nemusí nic vědět, pořiďte si milence..." "Mám, pane dokotore, nestačí..." "Milostivá, kde je řečeno, že ten milenec musí být jen jeden...?" "Mám jich deset a furt je to málo..." "Tak dobře, já Vám předepíšu nějaké hormony a za 14 dnů přijďte..." Manželka přijde domů, vítězoslavně položí před manžela recept od doktora a povídá: "Vidíš, žádná k.rva, nemocná jsem!"

Jaký je rozdíl mezi třicetiletou a sedmdesátiletou ženou? Třicítka má pod prsama vyrytou čáru od podprsenky, sedmdesátka od tepláků.

Co řekne pravé ňadro levému ňadru, když si 80-ti letá ženská rozepne podprsenku? Tak holky padáme!

youvtipy.cz (c) 2008 - Vtipy, vtípky, fórky, srandičky
programy a hry ke stažení zdarma - porse.cz TOPlist