stránka: 1 2 3 4 5 6

drsné vtipy

Pepíček:babičko jak daleko je ta amerika? Babička:nekecej a plav

Jsou dva astronauti a koukaji se střidavě na sebe a zase na raketu až to jeden nevydrži a řekne: co na mě tak blbě čumiš ja ti kliče nezabouch (o:

Babi,co dostal děda pod stromeček?? Infarkt..

Víte jaký je rozdíl mezi černým a morbidním humorem?......Černý humor je pisek v oku a morbidní je oko v písku

Příde chlap do hospody a ptá se: může mít batman 160cm??? A barman mu odpoví : určitě ne. Aha tak to sem asi přejel jeptišku xD :D:D:D

drsné vtipy

Sejdou se dvě ženy u kadeřníka a ta jedna rika druhe poslala sem manzela do obchodu pro brambory a cestou ho zabilo auto.A ta druha rika a co budes delat???A ta první: asi rýži

Plaví se ruský rybář po moři v malém člunu a nejednou vedle něj strašně zabublá voda,vynoří se americká ponorka a kapitán se ptá rybáře.Hele rybáři,kterým směrem je amerika?Rybář ukáže rukou směr a kapitán ponorky zařve pod sebe do podpalubí,směr severo-severovýchod.Ponorka se potopí a je pryč.V tom vedle rybáře znovu zabublá voda a vynoří se ruská ponorka.Ptá se kapitán,rybáři,neviděl jsi tady americkou ponorku?ano viděl,no a kterým směrem odplula,ptá se kapitán.Severo-severovýchod.Hele rybáři,nemachruj a ukaž rukou.

hraje si medvěd s mravencem na schovávanou první pyká mravenec a říká:medvěd za stromem pyká medvěd uběhnou 2 měsíce 2 roky 4 roky 7 roků a medvěd říká ten mravenec je snad v prdeli a s prdele se ozívá: ty ses koukal

Jsou takhle 3 blechy na lidském těle. Jedna si vleze k ňadru, druhá do podpaží a třetí k zadku. 1. povídá tady je to dobry mam tu mlicko, druhá na to tady v podpaží je teploučko a třetí říká na zadek si dejte pozor tady projel vlak ani nezatůtal.

drsné vtipy

Jde gay do tetovacího salonu a říka ´´já bych chtěl na penis vytetovat autíčko´´ Tatér:a jaký červený nebo modrý? Gay: mě je to jedno ja s nim beztak pojedu do prdele :-D

Skřet chytí zlatou rybku a ta říká: "když mě pustíš, splním ti jedno přání." Skřet řekne naštvaně "Neser!" a hodí jí zpátky.... po týdnu rybička praskla.

Šli dva a třetí říká - my čtyři jsme dobrá pětka.

Ozenil se stary profesor s mladou babou a pozval na svatbu svoje zaky druhy den bylo na tabuly napsano:"ozenil se stary pan babu nechal jebat nam" to smaze a napise:"ja jsem jebal vase mami zustane to mezi nami"

drsné vtipy

Veronika a Michal jsou oba pacienti na psychině. Jednoho dne se procházejí okolo bazénu a v tom Michal náhle skočí do vody. Potopí se jako kámen a nevyplave. Veronika okamžitě skočí za ním, aby ho zachránila. Ponoří se na dno a vytáhne Michala ven. Když se o tomto hrdinském činu dozví ředitel ústavu, okamžitě dá příkaz propustit Veroniku z psychiny, protože poznal, že je duševně naprosto stabilní a příčetná. Tak jde tedy k ní, aby jí sdělil velkou novinu: "Veroniko, mám jednu dobrou a jednu špatnou zprávu. Nejprve dobrá zpráva, a sice můžeš opustit ústav, neboť jsi byla schopna zachránit jinému pacientovi život. Myslím tedy, že jsi opět mentálně v pořádku. Špatná zpráva je ta, že se Michal, kterého si zachránila, krátce poté oběsil v koupelně na pásku z kalhot jeho obleku. Je mi to líto, je mrtev." Veronika se na něho krátce podívá a prohlásí: "On nespáchal sebevraždu, já jsem ho tam pověsila, aby uschl."

Do přeplněného vlaku nastoupí mladík. Vleze do jednoho kupé, všechna místa jsou už obsazená, ale na zemi má jedna babička položenou velkou tašku. Tak se jí mladík zeptá: "Babičko, mohl bych si sednout alespoň na tu vaši tašku?" "No klidně, chlapče, ale hlavné dej pozor na vejce." "Co, vy v tej tašce máte vejce?" "Ne, hřebíky!"

Jdou dva chlapi po srázu, jeden spadne a ten druhý volá: "Jsi v pořádkuuuu?" "Anooooo!" "Máš něco zlomené?" "Neeee!" "Máš v pořádku páteř?" "Joooooooooooo!" "Tak proč ty vole nevylezeš?" "Pprrootoožžee jseem jeešštěě needoopaad!!!"

Voják zakladní služby pošle babičce balíček s ručním granátem a dopisem: "Babi,když zatáhneš za ten provázek, dostanu tři dny dovolené."

drsné vtipy

Sedí hladoví studenti na koleji a přemýšlí: Co začít chovat prase? Ti hrabe? Co ta špína a smrad? Si zvykne.

Malý, tak osmiletý chlapec si v drogerii vybírá prací prášek. Vezme pětikilové balení a nese ho k pokladně. Pokladní se ho s úsměvem ptá: "Copak, chlapečku, máš hodně špinavého prádla?" "Ne, žádné prádlo. Psa." "Ale chlapečku, psa bys měl mýt něčím jiným. Tenhle prášek je hodně silný. Pejskovi by se mohlo udělat špatně a dokonce by mohl i umřít." Chlapeček si to nedal vymluvit, rezolutně postavil krabici na pult a vytáhl peníze. Pokladní to vzdala a chlapeček spokojeně odešel. O týden později se chlapeček objevil s lístečkem na velký nákup. Když se ptal paní pokladní, kde najde lak na vlasy, ta se mezi řečí ptá, co dělá jeho pejsek. Chlapeček nasadí smutný výraz a povídá: "Pejsek mi umřel." Pokladní nechce chlapečkovi psychicky ubližovat a tak mu řekne, že jí to velice mrzí, ale neodpustí si dodat: "Ale říkala jsem ti, že ten prací prášek nebyl dobrý nápad." "Nemyslím si, že mu ublížil ten prací prášek." "Ne? A co ho tedy zabilo?" "No, myslím, že to bylo to odstřeďování."

Doktor měl jednou milostnou aféru se svou blonďatou sestřičkou. Zanedlouho mu řekla, že je s ním těhotná. Doktor nechtěl, aby se o tom dozvěděla jeho žena a tak dal sestřičce velkou sumu peněz a požádal jí, aby odjela do Itálie a tam porodila dítě. Sestřička se ptá: "Ale jak Vám mám dát vědět, že se dítě narodilo?" - "Pošlete mi jen pohlednici a na zadní stranu napište "Špagety." Postarám se o všechny výdaje." Nevědíc co dělat, sestřička vzala peníze a odletěla do Itále. Uběhlo šest měsíců a jednoho dne zatelefonovala doktorova žena do ordinace a povídá manželovi: "Drahý, v dnešní poště si dostal velmi zvláštní pohlednici z Itálie, které vůbec nerozumím!" - "Počkej, až příjdu domů a vysvětlím ti to." Doma si přečte pohlednici, zhroutí se na podlahu se srdečním záchvatem. Záchranka ho rychle odvezla do nemocnice. Jeden z lékařů se ptá manželky, zda neví, co mohlo způsobit manželův záchvat. Manželka vzala pohlednici a přečetla: "Špagety, Špagety, Špagety, Špagety - dvakrát s párkem a masovými kuličkami a dvakrát bez!"

youvtipy.cz (c) 2008 - Vtipy, vtípky, fórky, srandičky
programy a hry ke stažení zdarma - porse.cz TOPlist