stránka: 1

ftípky

Stoji blazen na zastavce a jí lentilky. Jedna mu upadne na zem a naštvaně jí říka pojďsem pojďsem! lentilka nejde protože je to lentilka. Blazen vysype z krabičky na zem i ostatni lentilky a poručí jim a přiveďte ji!

Jde policajt a jeho syn po ulici a syn se ptá tati támhle je mrtví pták a policajt se podívá na oblohu a ptá se syna kde.

Šéf blázince říka bláznům:když budete hodný postavíme vám bazén.Blázni sou hodný tak se jim postaví bazén,sou šťastný a skáčou do něj šipky. A šéf jim říká:když budete ještě tejden hodný ta vám do něj napustíme vodu. :P :D :)

Blondynka jde po ulici a vydi na lampě inzerat zeklepejte a otevrem blondynka klepe a kolem ni jde policajt pta se ji proc klepe a ona odpovi - je tu napsano zaklepat on odpovi- sviti se proc neoteviraji

Viete prečo by maly mlade ženy robiť stojky ?? aby im v starobe neivseli c*cky :D

ftípky

Jsou 2 blázni v posteli a jeden povídá já rozsvítím a jesttli vylezeš po tom světle seš machr,tovížejo já budu lést ty zhasneš a já spadnu

přijde Pepíček domů a uvidí ho Mánička.Hurvínku co to máš na hlavě za ohromnou bouli? Ále to mám z pupínků co se mi udělali na obličeji!Ale nepovídej Hurvínku jak se ti z pupínku může udělat taková boule. To víš ž ejo pan doktor mi prědepsal abych si umýval obličej toaletní vodou. No a co má být? No a jak sem se do té toalety sehnul tak mi spadl dekl na hlavu!

Psychiatr se ptá alkoholika: Co pijete? Ale pane doktore, já nejsem vybíravý. Nalejte klidně, co máte.

Přijde paní k doktorovi a říká: Pane doktore, já mám takový problém, potřebovala bych zvětšit prsa ... Doktor na ní chvíli kouká a pak říká: Tak se zkuste hladit jemným toaletním papírem mezi prsy a uvidíte! A co to má mít jako za smysl ? No, když koukám, co to udělalo s vaší prdelí ...

ftípky

Prijde pan k doktorovi a rika: "Pane doktore, ja mam strasnej ornitologickej problem..." a sunda si kalhoty a doktor mu vidi mezi nohama asi jeden centimetr dlouhy nic. "No, to je teda hodne velkej problem." A ten pan dodava: "Vidite, a takhle napuchlej ho mam uz tejden!"

youvtipy.cz (c) 2008 - Vtipy, vtípky, fórky, srandičky
programy a hry ke stažení zdarma - porse.cz TOPlist