stránka: 1

hospoda

Jde opilec a potká ženu: "Vy teda,škyt,ale ,škyt, vypadáte" ženská se na něj oboří: "no, co si to dovolujete,podivejte se na sebe jak vypadáte" a opilec :"no jo,škyt,ale ja se z toho vyspím"

Už jako dítě jsem se rád motal v kuchyni. A nemotal jsem se sám! Motala se máma, motal se i táta. A když jsem se v 15 rozhodoval co dal, GAMBRINUS byla jasná volba…

"Víš, že se po alkoholu pomalu blbne?" - "Mně to nevadí, já mám dost času."

Znáte tři základní české lži? 1. Jdeme na jedno. 2. Dopijem a pudem. 3. Od zítřka nechlastám.

Ožralý dedek v hospode se rozhodne, že už má dost, že už pujde domu. Ale když se chce postavit, spadne zpátky do židle. "Sakra, že bych byl tak ožralej? Tak si dam kafe," ríká si. Vypije kafe a zase se pokouší vstát. Opet bezúspešne. Tak si dá ješte jedno kafe. U ctvrtého už ho to nebaví, tak si dá panáka na cestu a prohlásí, že radši domu doplazí. Plazí se ke dverím, potichu si odemkne, prevlece se, lehne do postele a spí. Ráno ho budí žena: "Tys byl vcera zas pekne statej, co?" "Jaks to poznala? Vždyt jsem byl tak potichu..." "Ráno tady byla hostinská, že sis v hospode zapomnel svuj invalidní vozík!"

hospoda

"A těm, co už jsou na padnutí, nalévej čisté víno!" nařizuje hospodský číšníkovi. "A jaké to je?" - "No přece s vodovodu."

"Jedno pivo!" poručí si host. Číšník přinese evidentního napěněného podmíráka. "Dotočte to, prosím." "To není třeba, to dojde." Host po chvíli odchází: "Platim!" "Bude to 7,20 Kč." Host podává pětikorunu. "Pardon, říkal jsem 7,20!" "To je v pořádku, to dojde."

Ještě nikdy jsem neviděl tolik suchých hub jako v neděli. Neříkej, tys byl v lese? Ne, ale v hospodě došlo pivo.

Šel jsem jen tak z hospody domů, ale v tom se najednou zvedl chodník a praštil mě do obličeje!

hospoda

Chlápek slíbil ženě, že už nikdy nebude pít. Jenže samozřejmě zašel do hospody pokecat a nakonec se pěkně zpil. Když se zvedal, udělalo se mu špatně a kompletně se pozvracel. Hospodský mu radí: "Hele, strč si do kapsy u košile stovku a řekni ženě, že tě poblil nějakej opilec a dal ti teda stovku na vyčistění té košile." Chlápek přišel domů a žena našla v kapse stovky dvě, tak se ptala i na tu druhou a chlápek říká: "Jo, von mi taky nadělal do kalhot!"

Leží si takhle gulášová polévka v žaludku a najednou přilítne velký rum. Vzápětí ještě jeden a za ním dva fernety. To uz polívka nevydrží a povídá: Tam nahoře je mejdan? Jo, jasně! říká ten poslední fernet. Jé, tak to se tam musím jít podívat!

"Pane vrchní," rozčiluje se host, "to pivo je kalné a ještě v něm plave moucha!" - "Nesmysl, jak by mohlo být kalné, když v něm vidíte tu mouchu!"

Do amerického baru vstoupí tri dealeri piva - Coors, Budweiser a Prazdroj. Ten od Coorsu si dá Coors protoze, jak neopomene zduraznit, je varené z tech nejlepsích surovin. Ten od Budweiseru si porucí Bud Light, protoze to je prece nejlepsí na svete. Cech si porucí coca-colu. Druzí dva se vyjevene ptají: "Vy si nedáte pivo?" "Kdepak, kdyz vy nepijete pivo, ani já nemusím."

hospoda

Sedí takhle chlápek s kámošema v hospodě a ti do něj hučí: "Neber si ji! Podívej se na ni, vždyť je ošklivá!" On se nedá přemluvit, ožení se a měsíc se v hospodě neukáže. Když nakonec přijde, stěžuje si: "To je hrůza. Pořád to po mně chce. Před snídaní, po snídani, před obědem, po obědě, odpoledne, večer, v noci, pořád!" A kámoši na něj: "My jsme ti radili - neber si ošklivou ženskou, budeš na to sám!"

Přijde chlap do baru, dá si tři panáky, vytáhne z kapsy fotku, podívá se na ni, dá si další tři panáky, vytáhne fotku... Když to udělá asi tak popáté zeptá se ho barman: "Člověče, co to děláš?" "Mno, to je fotka mý starý, když začne vypadat dobře, můžu jít domů."

"To je účet za oběd," říká host majiteli restaurace, "nebo se mi tu snažíte prodat ten lokál?"

Jdou dva opilí po ránu domů, a by došli, jdou pro jistotu po trati po pražcích. "Lojzo, nezdaj se ti ty schody nějaký blbý?" "Copak schody, ty jsou dobrý, ale to zábradlí je děsně nízko."

hospoda

Policajt zastavi podnapileho ridice. - Jste ochotny podrobit se zkousce na alkohol ? - Jasne, v jakej hospode ?

youvtipy.cz (c) 2008 - Vtipy, vtípky, fórky, srandičky
programy a hry ke stažení zdarma - porse.cz TOPlist