navigace: Vtipy >
stránka: 1 2 3 4

Hospodské vtipy

Jde opilec a potká ženu: "Vy teda,škyt,ale ,škyt, vypadáte" ženská se na něj oboří: "no, co si to dovolujete,podivejte se na sebe jak vypadáte" a opilec :"no jo,škyt,ale ja se z toho vyspím"

Pan učitel se ptá Pepíčka:Kde leží troja? A pepíček odpoví:Mezi dvojou a čtvérou.

Včera jsem se svými kamarádkami vyrazila na večírek. Manželovi jsem řekla, že se vrátím o půlnoci. Ale večírek byl fantastický, a bylo to tak skvělé, že jsem zapomněla na čas. Když jsem se vrátila domů, byly 3 hodiny v noci. Vcházím do bytu jako myška, otvírám dveře a v tom slyším tu zatracenou kukačku v hodinách, jak kuká 3x. Když jsem si uvědomila, že manžel se při tom kukání může probudit, zakukala jsem ještě 9x. Rychle jsem si lehla a usínala s myšlenkou na to, jak jsem inteligentní. Ráno běhěm snídaně se mě manžel zeptal, kdy jsem se vrátila z večírku. A tak říkám, že přesně o půlnoci, jak jsem slíbila. Nic neříkal a ani nevypadal, že by měl nějaké podezření. Manžel se na mě po chvíli podíval a povídá. "Víš, musíme vyměnit ty naše kukačkové hodiny." Zbledla jsem strachy a ptám se pokorně " Ano a proč, miláčku?" A on na to "Víš, dneska v noci kukačka zakukala 3x. Potom nevím jak to udělala - vykřikla Ó Bože! Znovu zakukala 4x, vyzvracela se v předsíni, zakukala ještě 3x a upadla se smíchem na podlahu. Kuknula ještě jednou, šlápla na kočku a převrátila stolek v obýváku. Potom mě poslala do prdele a svalila se vedle mě. Pak zakukala naposledy a začala chrápat!

sedí takhle chlapi v hospodě a říkaj jednomu dědkovy dědku když budeš žrát chleba tak se ti postaví a dědek de do obchodu a říká:dva chleby a prodavačka říká:ale dědo to vám stvrdne dědek: jo tak to mi jich dejte pět

Víte co je to absolutní alkoholismus???Opít šneka aby netrefil domů!!=D xD :-)

Hospodské vtipy

Přijde slečna do hospody a poručí si sedm velkých vodek, nahází je tam a padne pod stůl. Číšníci ji odnesou vedle do místnosti a všichni se tam na ní vystřídají. Druhý den opět přijde slečna do hospody a zase si poručí sedm vekých vodek a situace se opakuje. Třetí den přijde zase slečna do hospody a už ve dveřích číšník volá, zase sedm vodek?. Dneska ne, deska si si dám sedm rumů. Po vodce mně pálí mezi nohama.

Přijde chlápek do baru a poručí si sedm tequil a jedno pivo na spláchnutí. Barman naleje sedm panáků a jde točit pivo. Vrátí se s pivem za pár vteřin a panáky nikde. Tak povídá: "Teda, chlape, to jste sebou pěkně hodil s těma panákama." - "No, kdybyste měl to, co já, tak byste taky pil rychle." - "Jo? A co máte?" Chlápek sáhne do kapsy a povídá: "No, asi šest korun!"

Jaký je rozdíl mezi šachistou a alkoholikem? Žadný. Oba jsou většinou v jiném světě a občas na tahu.

"Pepo, ty jsi prý přestal pít?" - "Ano, to je pravda!" - "A co tě k tomu vedlo?" - "Nechci ten bordel, co tu teď panuje, vidět dvakrát!"

Hospodské vtipy

Matka telefonuje učitelce: "Prosím vás, nedávejte dětem úlohy z matematiky, ve kterých láhev piva stojí korunu osmdesát. Manžel pak nemohl celou noc usnout!"

Je vedecky dokazano, ze pivo obsahuje premiru zenskych hormonu a chlap po vypiti deseti kousku se zacina chovat jako zenska - hovori nesouvisle a auto ridi jako prase ...

Už jako dítě jsem se rád motal v kuchyni. A nemotal jsem se sám! Motala se máma, motal se i táta. A když jsem se v 15 rozhodoval co dal, GAMBRINUS byla jasná volba…

"Víš, že se po alkoholu pomalu blbne?" - "Mně to nevadí, já mám dost času."

Hospodské vtipy

Víte, jaký je rozdíl mezi budíkem a opilcem? Budík, když se natáhne, tak jde. Opilec, když se natáhne, tak zůstane ležet.

"Hele Pepo, prines mi k tomu pivu brcko!" Zada stamgast vycepniho. "Prosimte co blbnes?" "Aaale, slibil sem manzelce, ze se me rty alkoholu nedotknou!."

Víte, co je maximální smůla? Když se alkoholikovi vylije litr slivovice do Pamprsek.

Znáte tři základní české lži? 1. Jdeme na jedno. 2. Dopijem a pudem. 3. Od zítřka nechlastám.

Hospodské vtipy

Ožralý dedek v hospode se rozhodne, že už má dost, že už pujde domu. Ale když se chce postavit, spadne zpátky do židle. "Sakra, že bych byl tak ožralej? Tak si dam kafe," ríká si. Vypije kafe a zase se pokouší vstát. Opet bezúspešne. Tak si dá ješte jedno kafe. U ctvrtého už ho to nebaví, tak si dá panáka na cestu a prohlásí, že radši domu doplazí. Plazí se ke dverím, potichu si odemkne, prevlece se, lehne do postele a spí. Ráno ho budí žena: "Tys byl vcera zas pekne statej, co?" "Jaks to poznala? Vždyt jsem byl tak potichu..." "Ráno tady byla hostinská, že sis v hospode zapomnel svuj invalidní vozík!"

V hospodě sedí jeden chlápek a je samozřejmě opilej už delší dobu se dívá na dva pány naproti. Když už to jeden nevydrží, řekne mu to. Vy nemáte vidiny, my jsme dvojčata. A ten pán odpoví. Všichni čtyři?

Vrací se úplne opitý chlápek domu, vytáhne klíce a odemyká byt. Najednou vybehne majitel bytu a povídá: "Sousede, prosím vás, vzdyt vy bydlíte o poschodí výs." Chlápek se motá po dome a znovu stojí pred temi stejnými dvermi. Znovu vybehne soused a vysvetluje mu, ze bydlí o poschodí výs... Na potretí se uz opitý chlápek neudrzí: "No, hlavne, ze ty bydlís vsude!"

stránka: 1 2 3 4

Hospodské vtipy

Autor:

Přidat vlastní obsah na web je opravdu snadné, stačí vyplnit pár kroků v tomto formuláři (odesláním souhlasíte s podmínkami užívání webu).
1) Vyberte kategorii

Roboti si můžou vyplnit i tohle:
youvtipy.cz (c) 2008 - Hospodské vtipy
programy a hry ke stažení zdarma - porse.cz TOPlist