i muži mají své dny

stránka: 1

i muži mají své dny

Přijde manžel domů a tam už na něj čeká manželka s otázkou: miláčku, víš co je dneska za den? manžel chvíli přemýšlí, ale pak jen zakroutí hlavou. tak mu manželka řekne: přece naše 30 výročí!!! manžel se plácne do hlavy a manželka pokračuje: no, a když máme to výročí, tak ti výjimečně dneska povolím, dělat vše co chceš, opravdu cokoli!!! manžel jí hnedka děkuje a se slovy odchází: uvidíme se zítra!!!

Jaký je rozdíl mezi manželem a okem na punčoše? Žádný. U obou záleží na ženě, jak daleko je nechá utéct!

Jak nazýváme muže s IQ 50? Nadaný.

Proč bůch stvořil muže?. Protože vibrátor trávu neposeká.

Proč muži nosí kravatu? Protože každý vůl musí být uvázaný.

i muži mají své dny

Z pamětí ošklivého chlapce Když se můj otec chtěl milovat, matka mu vždycky ukázala moji fotografii. Měl jsem hodně beďarů. Jednou jsem usnul v knihovně a když jsem se vzbudil, nějaký slepec četl moji tvář. Pocházím z hloupé rodiny. Během války Severu proti Jihu bojoval můj skvělý strýc za Západ. Můj otec byl také hlupák. Pracoval v bance a chytili ho jak krade propisky. Když jsem se narodil, doktor přišel do čekárny a řekl mému otci: "Dělali jsme, co jsme mohli, ale protlačil se ven." Moje matka mě nechtěla kojit. Říkala, že mě měla ráda jen jako přítele. Když mne donesli ke křtu, farář se optal: "Pokřtít nebo obětovat?" Mohu říct, že mě rodiče nenáviděli. Ve vaně jsem si hrával s opékačem topinek a s rádiem. Pracoval jsem v obchodě se zvířaty a lidé se ptali, jak moc ještě porostu. Když jsem byl malé dítě, chtěli mě vyfotit na plakát propagující antikoncepci. Jednou mě unesli a poslali mému otci kus mého prstu. Odpověděl jim, že chce víc důkazů. Když je Halloween, rodiče oblékají své děti tak, aby vypadaly jako já. Loni se mi jedno dítě snažilo sundat tvář. Poslední přání mého strýce bylo, abych mu seděl na klíně. Umřel na elektrickém křesle.

Jaký je rozdíl mezi mužem a písmenem "Q"? Žádný. Obojí jsou nuly s ocasem...

Kdyby se Tvůj muž a Tvůj séf najednou topili a Ty by sis mohla vybrat... Šla bys do restaurace nebo do kina?

"Nedávno jsem slyšel, že vegetariáni jsou mnohem lepší milenci než masožravci. Co myslíš Jendo?" "No, tak tohle nevím, ale i vůl žere jen trávu."

i muži mají své dny

Jaký je rozdíl mezi baterií a mužem? Baterie má i pozitivní stranu.

Proč muži nosí kravatu? Protože každý vůl musí být uvázaný.

Co udela kohoutek, kdyz si zasoulozi? - zakokrha! A co udela slepicka? - navari, vypere, vyzehli ...

Trabant je rodu mužskýho. Chlastá, řve, hulí, smrdí a nemá žádný výkon

i muži mají své dny

Proč je pro muže důležitější vzhled ženy než její rozum? Protože většina mužů mnohem lépe vidí než myslí..

Bože, dej mi moudrost, abych pochopila svého muže. Dej mi lásku, abych mu odpouštěla. Dej mi trpělivost pro jeho nálady. Protože, Bože, kdybych se modlila, abys mi dal sílu, ubila bych ho k smrti!

youvtipy.cz (c) 2008 - Vtipy, vtípky, fórky, srandičky
programy a hry ke stažení zdarma - porse.cz TOPlist