navigace: Vtipy >
stránka: 1 2 3

O ...filech

Říkejte si o nich co chcete, ale pedofil alespoň zpomalí, když jede kolem školy...=D

Jde hurvínek s máničkou a uvidí dva jak se libaj a manička říka hurvínku co to delaji? a hurvinek oni se straší a manicka říka hurvinku taky me postras tak to teda udelaji a ono se to opakuje a hurvinkovi to leze na nervy a manicka postras mě a hurvínek Bububu ty kozo blbá!!!!!

Miluje se muž se ženou, nejprve je muž nahoře. Žena mu najednou začne sahat na hlavu a muž se ptá: „Co to děláš?“ „Hledám rohy… Ty miluješ jak ďábel.“ Milují se dál, teď je ale nahoře ona a on jí také začal hledat cosi na hlavě. Ona se ptá: „Také miluju jak ďábel?“ „Neee, seš těžká jako kráva.“

jakej je rozdil mezi nekrofilnim pedofilem a pivařem?? žádnej, oba mají rádi studenou 10.

Jde holčička v lese a potká cizího pána a pán říká:chceš to strčit tam kde s to ještě neměla?? a holčička povídá: nééé do vočíčka nééé!!!!!

O ...filech

Potkaj se dva bačové a jeden povídá druhému, tak co kde paseš ty krávy támhle za kopcem a ty já tady u kopce no a jak to děláš když máš choutky jako na tamto víš na co. No hele to je jednoduchý večer potmě si dojdu do kravína a tam si ulevim. Moch bych si dneska dojít k tobě do kravína přijít ulevit? Ptá se ho. Jo jasně přijď. Už je vtom kravíně je 1 den 2 den 3 den tak už to bača nevidrží a de se na něj podívat. A řiká mu, "člověče co tady tak dlouho děláš" ptá se ho a on odpoví: "Tak du po tmě a napích jsem se na dojičku a ta pouští až po 10 litrech.

Stařenka jde ze samoobsluhy a v duchu si přeříkává,jestli nakoupila vše co potřebuje....najednou ze křoví vyskočí pedofil a roztáhne před stařenkou kabát....Ta se na něj zahledí a vykřikne:,,Ježíšimarjá....vejce jsem zapomněla!!!

Kdyz lezela vedle mne na luzku, muj vnitrni hlas mi rikal: "To je v poradku, relaxuj, vzdyt nejsi prvni doktor, ktery se obcas vyspi se svou pacientkou." Jenze jiny vnitrni hlas mi pripominal: "Ale Howarde, ty jsi preci veterinar!"

Víte co dělá pedofilní homosexuál s holkama? Chodí s nima balit kluky

O ...filech

Malá dvanáciletá cigánka píše do Brava: "Milé Bravo,je mi 12 a ještě jsem panna-no je můj fotr normální?"

Potkaji se tri mlade slecinky ve vytahu (7, 10 a 15 let). Sedmileta se rozhlizi a povida: "Je, tady na stene je jogurt ..." Na to ji desetileta odpovida: "To neni jogurt, ale muzske sperma...". Patnactileta se taky prida do rozhovoru, natahne prst, nabere, ochutna a povida: "Ale nikoho z baraku!!!!!!!"

Temná noc, kus za městem vleče pedofilní sadista za ruku dítě do nedalekého lesíka. Dítě pořád opakuje: "Já se bojím, já se bojím." Pedofil na to: "Pche, co ty?! Ale já půjdu ještě sám zpátky!!"

Jde muž okolo pískoviště, tam sedí děvčátko a pláče. Proč pláčeš, děvčátko? Jdi pryč! A co rukou po zadečku? A co lopatkou po držce?

O ...filech

Pavlícku, dej paní Novákové na rozloucenou hezkou pusinku," vybízí babicka petiletého vnuka. "Nedám, bojím se." "A ceho, prosím te?" "Že by mi dala facku, jako vcera tátovi."

Otazka do Časopisu Bravo: "Milé Bravo, jmenuji se Aranka, je mi 12 let a jsem ještě panna. Je můj otec normální?"

Víte co dělá zoofilní nekrofilní pedofil v samoobsluze? Osahává zmrzlá kuřata!!!

"Strýc říkal, že s medvědy se musí opatrně." - "On je lovec?" - "Ne,zoofil."

O ...filech

Jaký je rozdíl mezi Slovákem a Belgičanem? Když miluje ženu zezadu Slovák, drží ji za prsa. Když Belgičan, tak za... školní tašku...

Jde úchyl po ulici a potká malou holčičku. "Tak holčičko, teď ti ho narvu tam, kdes ho ještě neměla." A holčička říká: "Né, do očička nééé."

Učí pedofil plavat malou holčičku. Holčička se ptá. Opravdu si myslite že bych se utopila, kdybyste ten prst vytáhl ??

stránka: 1 2 3

O ...filech

Autor:

Přidat vlastní obsah na web je opravdu snadné, stačí vyplnit pár kroků v tomto formuláři (odesláním souhlasíte s podmínkami užívání webu).
1) Vyberte kategorii

Roboti si můžou vyplnit i tohle:
youvtipy.cz (c) 2008 - O ...filech
programy a hry ke stažení zdarma - porse.cz TOPlist