navigace: Vtipy > O ...filech >
stránka: 1

Vtipy o pedofilech

Říkejte si o nich co chcete, ale pedofil alespoň zpomalí, když jede kolem školy...=D

Temná noc, kus za městem vleče pedofilní sadista za ruku dítě do nedalekého lesíka. Dítě pořád opakuje: "Já se bojím, já se bojím." Pedofil na to: "Pche, co ty?! Ale já půjdu ještě sám zpátky!!"

Pavlícku, dej paní Novákové na rozloucenou hezkou pusinku," vybízí babicka petiletého vnuka. "Nedám, bojím se." "A ceho, prosím te?" "Že by mi dala facku, jako vcera tátovi."

Otazka do Časopisu Bravo: "Milé Bravo, jmenuji se Aranka, je mi 12 let a jsem ještě panna. Je můj otec normální?"

Jaký je rozdíl mezi Slovákem a Belgičanem? Když miluje ženu zezadu Slovák, drží ji za prsa. Když Belgičan, tak za... školní tašku...

Vtipy o pedofilech

Jde úchyl po ulici a potká malou holčičku. "Tak holčičko, teď ti ho narvu tam, kdes ho ještě neměla." A holčička říká: "Né, do očička nééé."

Učí pedofil plavat malou holčičku. Holčička se ptá. Opravdu si myslite že bych se utopila, kdybyste ten prst vytáhl ??

"Mami, co ti říkal tatínek, když jste se poprvé milovali?" - "Pojď sem malá, neboj se, tady máš čokoládku!"

Jde malá hočička na ulici a přijde k ní pedofil a řekne jí: Teď ti ho strčím tam kdes ho eště neměla! Holčička začne brečet a říká: NÉÉÉÉÉÉÉ DO OČIČKA NÉÉÉÉÉ........

Vtipy o pedofilech

Prijde pedofil na piskoviste a vidi tam si hrat malou holcicku. Prijde k ni a povida: Vykur mi ho, nebo ti vydloubnu ocicko. Holcicka povida nevykourim, maminka mi rikala, ze se nemam bavit s cizimi lidmi. Pedofil se nasere a vydloubne ji oko, a povida ted mi ho vykur nebo ti vydloubnu druhe oko. Holcicka na to : Nevykourim, maminka rikala,ze se nesmim bavit s cizimi lidmi! Pedofil se nasere a vydloubne ji druhe oko. Holcicka breci a jde pryc. Pedofil povida: tak ted mi ho snad vykouris!!! Holcicka na to nevykourim, maminka rikala, ze az bude tma tak mam jit domu ...

Rika jeden pedofil druhemu "Mam novou holku, je ji 5, ale vypada na 3!!!"

Kluk píchá holku. Jsou na tom a on aniž by přestal se najednou zeptá: "Hele, ty se holíš?" "Ne, mě je devět."

Tu jednoho dne přijde do drogérie malá holčička a když se dostane na řadu tak na otázku, co by si přála odpověděla: - Ploším jeden pleželvativ Prodavač odpoví: - Na to jsi ještě moc malá, ještě Ti teče mléko po bradě. Holčička na to - To není mlíko.

Vtipy o pedofilech

Ví te co dělá pedofilní homosexuál s holkama? Chodísnima balit kluky!

Hrajou si dvě malá děvčátka na pískovišti a příjde k nim starší pán a povídá: Holčičky máte rádi bonbónky? Děvčátka: nó ty mi moc rádi. Tak když mě políbíte na tvář tak vám každé jeden dám. Tak děvčátka souhlasí. Druhý den se to opakuje, ale už jim slibuje hrst bonbónů a chce se nechat políbit na čelo. Když k nim přichází i třetí den, tak ta jedna holčička říká té druhé: hele už zase jde ten úchyl, a ta druhá: No jo, ten než nás ošuká tak budem mít cukrovku!!!

Mlada prostitutka si privedla zakaznika do pronajateho pokoje a zacala se svlekat. Ten si se zaujetim prohlizel jeji krasne mlade telo a pak se zeptal: "Kolik je ti vlastne roku?" "Trinact, odpovedela." "Coze? Trinact? zarval,tak to ja jdu radsi pryc." Spesne odesel. Divenka se zamracila a prohlasila: "Blbec jeden povercivej."

Dva kamaradi se potkaji v hospode a probiraji sex, jeden se pta druheho: A co oral, jak se ti libi? -No nic moc, je to takovy divny. No tak vyzkousej nutelu, kup si ji v krame a namas si ho s ni uvidis! Po tydnu se potkaji a prvni se zase pta: Tak co, jak jsi dopad? Ty vole, to byla parada, neco takovyho jsem v zivote nezazil! - No a co na to manzelka? -Ta nic, deti ji k tomu vubec nepustily!!!

Vtipy o pedofilech

stránka: 1

Vtipy o pedofilech

Autor:

Přidat vlastní obsah na web je opravdu snadné, stačí vyplnit pár kroků v tomto formuláři (odesláním souhlasíte s podmínkami užívání webu).
1) Vyberte kategorii

Roboti si můžou vyplnit i tohle:
youvtipy.cz (c) 2008 - Vtipy o pedofilech
programy a hry ke stažení zdarma - porse.cz TOPlist