stránka: 1

pedofílie

Miluje se muž se ženou, nejprve je muž nahoře. Žena mu najednou začne sahat na hlavu a muž se ptá: „Co to děláš?“ „Hledám rohy… Ty miluješ jak ďábel.“ Milují se dál, teď je ale nahoře ona a on jí také začal hledat cosi na hlavě. Ona se ptá: „Také miluju jak ďábel?“ „Neee, seš těžká jako kráva.“

Stařenka jde ze samoobsluhy a v duchu si přeříkává,jestli nakoupila vše co potřebuje....najednou ze křoví vyskočí pedofil a roztáhne před stařenkou kabát....Ta se na něj zahledí a vykřikne:,,Ježíšimarjá....vejce jsem zapomněla!!!

Kdyz lezela vedle mne na luzku, muj vnitrni hlas mi rikal: "To je v poradku, relaxuj, vzdyt nejsi prvni doktor, ktery se obcas vyspi se svou pacientkou." Jenze jiny vnitrni hlas mi pripominal: "Ale Howarde, ty jsi preci veterinar!"

"Strýc říkal, že s medvědy se musí opatrně." - "On je lovec?" - "Ne,zoofil."

Vis kdo to je? Sadisticky zalozenej pedofilni nekrofil s uchylkou k zoofilii a sklonem ke kleptomanii? To je ten co s.ka maly mrtvy pejsky a nevraci obojky...

pedofílie

Opaluje se nahá žena na balkóně. Najednou ji z horního patra přijde moták na provázku a na lístku je napsáno: Jestli si chceš se mnou zasouložit zatahej 2x za provázek, jestli ne, tak zatahej 40x, posledních 10 rychleji!

Ráno po svatební noci, novomanželka pohladí svého manžela a ptá se ho: "Zlatíčko, řekni mi, kolik jich bylo přede mnou?" Po pár minutách ticha žena říká: "Drahý, čekám na odpověď!" Ženich se zhluboka nadechne a říká: "Moment, stále počítám."

youvtipy.cz (c) 2008 - Vtipy, vtípky, fórky, srandičky
programy a hry ke stažení zdarma - porse.cz TOPlist