stránka: 1 2 3

pepíček

Zde vložte Váš text!Na pláži u moře se ptá Mařenka mámy:Co to má Pepíček mezi nohama? Maminka se zarazila , avšak neztratila duchapřítomnost a plácla první hloupost , která jí napadla: Víš , to je taková píšťalka. Za chvíli přiběhne Mařenka s pláčem a říká mámě: Mami , ona mu ale nepíská!!!

Pepíček sáhne Mařence pod sukňí a říká: Ty si také kluk? Ne já ... Kákám."

Ve škole se Pepíček ptá Paní učítelky: Maté prsa? Ano mám, Pepíčku,mám. A proč je nenosíte?

PANI UČITELKA SE PTA PEPIČKA ŘEKNI NAM DVĚ ZAJMENA. PEPIČEK: KDO JA? UČITELKA: SPRÁVNĚ!

Maminka jde s Pepíčkem poprvé do ZOO.Přijdou tam a Pepíček zvolá ,,maminko podívej se tady je opička".A maminka říká ,,Pepíčku vždyť to je teprv paní pokladní".

pepíček

Pepíček jde za tatínkem a ptá se ,,tatíííí umíš psát po tmě".A tatínek odpoví,,no nevím ale skusím to co potřebuješ napsat"? Pepíček:Potřebuji aby si mi podepsal Žákovskou

Co nám dává husa?-Fádlo.-Sádlo ano správně,a co nám dává ještě?-Fádlo.-No to už jsi říkal,ale co nám dává ještě kromě sádla?-Fádlo.-Podívej se ,Pepíčku,zkusíme to jinak. Kde spí tatínek?-V hofpodě.-Ehmmm.A kde spí maminka?-U foufeda.-No...A kde spinkáš ty pepíčku?-V poftýlce.-No vidíš a čím se přikrýváš?-Pefinou.-No a co je v peřině?-Pefí.-NO vidiš tak co nám dává ještě husa?-Fádlo!!

Učitelka říká žákům ve škole: "Tak děti, dnes si budeme povídat o polibku. Víte, když se mají dva lidi rádi..." V zadní lavici se přihlásí Pepíček: "Paní učitelko, ti co už š*kali můžou jít ven kouřit?"

Pepíček jde domů a maminka na něj křičí ,,Proč si snědl ty peníze?!" A Pepíček odpoví ,,ale mami dyť jsi mi je dala na oběd"

pepíček

Paní učitelka dává dětem hádanku: ,,Děti,je to zvíře,vypadá jako kůň a má černobílou barvu." Nikdo neví.,,Děti, tak já vám pomůžu.Začíná na ze-." ,,No,ze...,"snaží se paní učitelka. Přihlásí se Pepíček:,,Ze by to byl tygr?"

Jde pepíček a spadne mu do kanalu koruna de okolo pan a pta se chlape proč hazíte do kanalu tisícovku? Protože kvůli koruně tam nepolezu :D

Pepicek rika "mami muze 11 leta holka otehodnet?" a maminka "ne" a Pepicek "zradkyne!"

Běži Pepíček za maminkou a říká: mami tatínek říka že pochazíme z opic je to pravda ?? a maminka odpoví ja nevím pepíčku já všechny lidi z tatovy strany neznám :D

pepíček

Skoncil skolni rok a pani ucitelka rika detem kolik reknete o prazdninach sprostych slov tolik doneste kaminku, prijde anicka a pani ucitelka se ji pta tos rekla jen 1 sproste slovo??? Ano pani ucitelko za chvili prijde mirek a pani ucitelka se ho pta to rekl jen jedno sproste slovo??? Ano pani ucitelko... a za chvili zaboucha na dvere Pepicek a rika uhni p*co vezu sterk

Paní učitelka se ptá dětí:řeknětemi větu kde je slovo ananas mařenka se hlásí a povída: ananas roste v cizích zemích a co ty pepíčku a pepíček říka: tatka nas vzal na výlet koupil si zmrzlinu a na nas se vysr*l

Pepicek:tatinku,dnes jsem usetril 10 Korun! Jo,a jak? Bezel jsem celou cestu do skoly za autobusem. Tak zitra bez za taxikem,usetris dve stovky! :)

Paní učitelka zadala dětem úkol, aby složily nějakou básničku. Protože si však byla vědoma toho, že Pepíček je známý sprosťák, určila, že v básni musí být slova: zahrada, rýč a jáma. „Na taková slova Pepíček určitě nic sprostého vymyslet nedokáže,” myslela si. Druhý den ve škole je mezi jinými vyvolán též Pepíček a spustí: „Máme na zahradě jamku, a v ní taťka š*ká mamku. A já stojím u rýče. K*rva! To mám rodiče!” Zde vložte Váš text!

pepíček

Pepíček šáhne Mařence pod sukni a zeptá se jí:"Ty jsi chlapeček?" "Né, já kakám.

pepicek prijde do kuchyne a pta se maminky vis kolik je pasty v jedne tube ma minka rekne nevim a pepicek odpovi od gauci az k televizi

Přijde nový žák a jmenuje se Pepíček Měkunda,paní učitelka řekne sedni si támhle vedle Mařenky,sedne si a po chvilce se Mařenka přihlásí a říká,,paní učitelko Mě-kunda smrdí" a paní učitelka odpoví,, z toho si nic nedělej mě taky.

youvtipy.cz (c) 2008 - Vtipy, vtípky, fórky, srandičky
programy a hry ke stažení zdarma - porse.cz TOPlist