navigace: Vtipy >
stránka: 1 2

Policejní akademie

vite proc si policie dava radio do lednice???, prece aby meli cerstve zpravy :D

vite proc si policajti davaji feferony na tv ??? ze neeee???? :D prece aby meli ostry obraz :D

Proč nosí policajti zbraně?? Protože kdyby je přepadla nějaká myšlenka,aby se mohli bránit. :-)

2 policajti najdou mrtvolu a jeden se ptá: Co s ním? A druhý odpoví: Spálíme ji. Vezmou ji a šup s ní do kopřiv.

policajt rozsype pytel brambor a řekne:,, Jménem zákona rozejděte se!!!' :-)

Policejní akademie

víte proč vozej policajti v autě motorovou pilu? na řezání zatáček.

Příde policajt na stanici a říká. Kluci já jsem si koupil lego,bylo tam napsáno 3 až 6 let ale já ho složil za rok.

Dopravák zastaví auto, které jede ve městě 110 a povídá: D: Dobrý den, váš řidičský průkaz. Ř: To nemám, páč mi ho před chvílí sebrali, kdyz mě chytili vožralýho. D: Tak techničák. Ř: Taky nemám, to auto je kradený... D: To je kradený auto ?!!! Ř: Jo, ale moment, kouknu se do kaslíku, myslím, že sem tam něco takovýho viděl, když sem tam házel tu pistoli... D: Jakou pistoli ? Ř: No, jak jsem s ní zastřelil toho řidiče, co mu patřilo to auto, jeho mrtvolu sem strčil tady do kufru... Dopravák hned zavolá zásahovku, ta přijede, vyskáče, obklíčí celý auto a její šéf jde k řidiči a povídá: C: Řidičák ! Ř: Tady prosím... C: Techničák ! Ř: Tady... C: Můžu kouknout do přihrádky? Ř: Jasně... (samozřejmě žádná pistol) C: A do kufru ? Ř: Jasně... (samozřejmě zádná mrtvola) C: Tak teď jsem trochu zmatený, tady kolega mě zavolal, že jedete úplně bez papírů, v kradeným autě, ozbrojenej a s mrtvolou v kufru... Ř: No super a vsadím se, že bude ještě tvrdit, že sem jel příliš rychle...

Tři policajti se zachrání po havárii transoceánského parníku a doplavou na pustý ostrov. Žijí si tam vcelku spokojeně až do dne, kdy uloví zlatou rybku. "Když mě pustíte, splním vám každému jedno přání!" Policajti jsou nadšeni a první říká: "Ať jsem hned doma!" A zmizel. Tak druhý taky: "Ať jsem hned doma!" Zbyl tam velitel: "Já se tady sám bojím! Ať jsou hned zpátky!"

Policejní akademie

Přijdou policajti z pochůzky na stanici, hodí služebního psa na stůl a začnou si ho prohlížet. Najednou vleze do dveří velitel a ptá se co s tím psem dělají. - Ale šéfe, byli jsme na pochůzce v hospodě a chlapi říkali, že tu je zas ten pes se dvěma č*rákama.

Policajt se baví s druhým policajtem o ženách: "Slyšel jsem, že jsou blondýnky hloupé. Co myslíš, je to pravda?" - "To je nesmysl. Moje manželka je blondýnka a představ si, že má IQ sto dvacetkrát vyšší než já!"

Jede chlap v autě po Karláku a vidí dva policajty, jak tlačej služební auto. Zastaví, stáhne okýnko a zavolá na ně: "Prosim vás, to se jen vracíte na služebnu nebo zase někoho honíte?

Policajti maji vyplatu, nadporucik vola podle mena: "Novak" "Tady!" "4800 Kc" a Novak jde pro prachy. "Mrkvicka" "Zde!" "5200 Kc" a Mrkvicka jde pro prachy. "Souhrn". Nikdo se neozyva. "Souhrn!!" Zase ticho. "To je blbec, ma tu 183400 Kc, a nechce si to vybrat..."

Policejní akademie

Šetří se všude, benzín je čim dál dražší, a tak u městské policie zřídili jezdecký oddíl. Když náčelník za tři měsíce zjistil, že koně jsou kost a kůže, zeptal se: "A krmíte je vůbec?" - "Ještě ne, ale budeme. Byli jsme instruováni, že koně žerou ob rok!"

Policajti dostanou koně a hadaji se či bude či kun,jeden říka: jeden z nas mu ustrihne ocas. Druhy den prijdou a oba koně maji ustrihnute ocasi. Tak jeden mu vyholi hřivu. Druhy den se setkaji a oba koně mají vyholeneou hřivu a ten jeden policajt se zamysli ařika tak ja budu mit toho černyho a ty toho bíliho :)))))))))))

Jede blondynka v aute a zastavi ji policajt a rika ji: Slecno obcansky prukaz, blondynka na to: Co to je? Policajt na to: No vite slecno mate tam svoji fotku, tak blondynka zmatkuje v kabelce, az vitahne zrcatko podiva se do nej a rika: To by asi mohlo byt ono, tak to poda policajtovi, policajt se podiva do toho zrcatka a rika: To jste mohla rict, ze jste od policie.

Rozhovor dvou policajtů: "Už jsi slyšel, že v Rusku ukradli vodíkovou bombu?" "A k čemu je to?" "Jak k čemu? Taková bomba stojí 100 miliónů dolarů!" "A ku.va, kdyby mi tak chtěla spadnout na dvorek!"

Policejní akademie

Policajt vyzve mladou ženu k tanci a aby nadhodil konverzaci tak se zeptá: "Taky si myslíte, že všichni policajti jsou blbí?" "Ne, ale na hymnu jsem teda ještě netancovala."

Projede auto zatackou a zastavi ho policajti a gratuluji mu: "Jste prvni kdo projel tuhle zatacku bez dopravniho prestupku" a ridic rika: Kdybyste vedel, ze nemam ridicak. Pres ridice se nakloni manzelka a povida: "To on vzdycky takhle keca kdyz je ozralej..." Zezadu vykoukne babicka a rika: "To kdybyste vedeli, ze je to auto kradeny!" Najednou se otevre kufr a z nej vykoukne dedecek, v ruce pytlik heraku a rika: "To uz jsme v Nemecku???"

Uprostřed noci přijde nahý policista na svoji služebnu. Jeho službu konající kolegové na něj nevěřícně zírají a ptají se: "Co tady děláš? Vždyť máš volno a měl jsi být na nějaký pařbě!? A proč jsi nahej?" Policista odpoví: "No vždyť já byl na pařbě, pořádně se to tam rozjelo, náhle někdo dostal nápad, aby se ženský, co tam byly, svlíkly do naha. Tak se svlíkly. Pak jsme se svlíkli do naha i my chlapi. Najednou se zhaslo a někdo zavolal: "Tak chlapi a šup do práce! Tak jsem tady!"

stránka: 1 2

Policejní akademie

Autor:

Přidat vlastní obsah na web je opravdu snadné, stačí vyplnit pár kroků v tomto formuláři (odesláním souhlasíte s podmínkami užívání webu).
1) Vyberte kategorii

Roboti si můžou vyplnit i tohle:
youvtipy.cz (c) 2008 - Policejní akademie
programy a hry ke stažení zdarma - porse.cz TOPlist