stránka: 1

programátor

Murphyho zákon o programování: Každý program obsahuje jeden chybný řádek. Každý program jde zkrátit o jeden řádek. Z toho plyne, že každý program jde zkrátit na jeden řádek, který je chybný.

Chlap pokuruje cigaretu a vyfukuje oblacky dymu. Jeho pritelkyne se nastve a povida mu: "Nevidis, ze je na krabicce napsano varovani, ze to skodi zdravi??!" A chlap na to: "Lasko, ja jsem programator, nas nezajimaji warningy, jen errory..."

Počítacový specialista vypráví kamaradům: "Prišel jsem domů, koukám, v posteli moje žena úplně nahá a navíc s cizím chlapem. Koukali na mně a pohled jejich očí byl tak posmešný, až mně zamrazilo. Zmocnila se me strašná předtucha. Běžím k počítači a opravdu - Ty svině mi změnily heslo!"

Pustím si Nortona a koukám, vlevo disk C:, vpravo disk C:, ríkám si: "K.rva, k cemu jsou mi dva disky C:? Tak jsem jeden zformátoval.

Tati, potřeboval bych nový hard-disk.. A kouzelné slovíčko? Kuva! Vsechno je dneska zaheslovaný!

programátor

Lidé se dělí do 10 skupin - ti co rozumí binárnímu kódu, a ti co ne.

Kolik inženýrů z IBM je potřeba k výměně žárovky ? Žádný. Ale marketingové oddělení prohlásí, že prasklá žárovka je nový trend, jehož směrem se bude vývoj ubírat.

Vite jak softwarove znicit klavesnici? Napisete CRASH a odentrujete kladivem.

Jaký algoritmus použili u Intelu pro realizaci dělení v pohyblivé řádové čárce na Pentiu? Odpověď: "Život je jako bonboniéra..." (Forrest Gump)

programátor

Víte jak počitačový maniak zdraví neočekávanou návštěvu? "Spam Detected! Restart PC and open AntiSpam!"

Manželka posílá programátora nakoupit. Kup deset rohlíků a když budou mít vejce, kup 30. Programátor přijde do obchodu a povídá: "Máte vejce ?" "Ano, máme" odpoví prodavačka. "30 rohlíků, prosím."

Vite, jake byly tri nejvetsi katastrofy v dejinach lidstva? Hirosima 45, Cernobyl 86 a Windows 95.

Otázka pro technickou podporu: Kdo je to generál Failure a proč čte můj drive A: ?

programátor

V počítačové učebně chodí učitelka od jednoho počítače ke druhému a pozorně si je prohlíží. Kouká na ni admin a řehtá se, přijde k němu systémák a ptá se: "Čemu se tak směješ?" - "Tahle ženská za mnou přišla, že se jednomu dítěti ztratil panel z Nortona. Tak jsem jí poradil, ať si buď přečte manuál k Nortonu, nebo se podívala po ostatních compech, jestli někdo někde nemá tři panely. Jak vidíš, ten manuál si nepřečetla..."

Ve škole povídá paní učitelka: A čím je tvůj tatínek, Jirko? On je pekař. Hmm, to je hezké, na to paní učitelka, peče nám, děti, chléb. A tvoje maminka je čím, Maruško? Sím, ona je zdravotní sestra. Aha, vidíte děti, stará se o nemocné. To je krásné povolání! A co ty Honzíku? Můj tatínek tancuje nahatej v gayklubu. Hmmmm, povídá paní učitelka, no, i taková zaměstnání jsou... O přestávce přijde za Honzíkem a povídá: Opravdu tvůj otec tancuje v tom klubu? A Honzík odvětí: Ne, on pracuje v Microsoftu, ale my se za to všichni stydíme...

Mlada dynamicka spolecnost hleda hackera na plny pracovni uvazek. Svuj strukturovany zivotopis prosim zanechte na nasem pocitaci STANICE1 v adresari C:WindowsSystemDokumenty...

Potkají se dva počítačovi experti a jeden povídá druhému. Tak si představ že jsem včera zbalil super kočku, 4 prsa, přes boky tak akorát a pěkný kulatý zadeček . Fakt ? povídá druhý a co jsi s ní dělal? Pozval jsem ji do bytu, pomaličku jsem ji svléknul do naha a položil ji na postel vedle svého nového notebooku. Ty vole, neříkej a jak velkou máš v něm operační paměť?......

programátor

Povídají si dva informatici: Představ si, včera jsem se seznámil s nádhernou blondýnou Ty máš ale štěstí Pozval jsem ji k sobě, trochu jsme pili, objal jsem ji ... No a co dál? Najednou mi říká: Svlíkni mě! Teeeda ... Svlíknul jsem ji teda sukni, kalhotky, pak jsem ji posadil na stul vedle notebooku ... Nepovídej, ty sis koupil notebook? Co máš za procesor?

Přijde člověk do obchodu se softwarem a pta se: "Máte Windows 98?" Prodavač: "Jste blázen?" Zákazník: "Je to součástí licenčních podmínek?"

youvtipy.cz (c) 2008 - Vtipy, vtípky, fórky, srandičky
programy a hry ke stažení zdarma - porse.cz TOPlist