stránka: 1

školní vtipy

Paní učitelka příjde do třidy 5.B a říká "Tak dedi kdo jsi myslý že je blbej ať jsi stoupne."jediny Pepíček jsi stoupnč..:DDD a Paní učitelka jse ho pta "Pepicku ty jsi myslis ze jsi blbej ??.."a pepicek roka "Néé ale nechtel jsem vás nechat stat samotnou"...:DD :DDDD

Pan učitel se ptá Honzy: "Dům má pět pater, do každého vede 22 schodů. Kolik schodů musíš vyjít až do pátého patra?" Honzík s úsměvem odpovídá: "Všechny! pane učiteli všechny :)".

příde do třídy pan ředitel a ptá se dětí proš se jedna pulka smneje a druhe brečí? a ta pulka co se smneje rekne pani ucitelka vypadla z okna a ta pulka co breci no my jsme to nevideli!

Pribehne anicka pet minut po zvoneni do tridi bez klepani a pani ucitelka ji rekne: vrat se a prijd jako tatinek .anicka vykopla dvere a krici: cau parchanti to jste necekali co.

Domů přijde uplakaná Anička a tatínek se jí ptá:Co se ti stalo dceruško?Anička na to:Dneska nás očkovali.A proti čemu?Proti naší vůli.

školní vtipy

Učitel jde z žáky na vlastivědnou hodinu ven.Když uvidí okousaný strom zeptá se Pepíčka:kdo to udělal? Já nechci žalovat, ale určitě to byl někdo z áčka.

Pepíček se ptá doma tatínka: Tati z čeho jsou lidi? a tatínek odpoví že z opic...Další den paní učitelce pepíček říka,že mu tatínek řek že sou z opic.. A paní učitelka odpoví: Nebudu tady probírat vaše rodinné záležitosti..:D

Atraktivní studentka přijde na zkoušku k profesorovi. Posadí se, poodhrne sukni a řekne: "Udělala bych cokoliv, abych dostala tu zkoušku." Profesor vytáhne obočí: "Cokoliv?" Studentka si přisune židli ke stolu profesora a ztiší hlas: "Ano, COKOLIV". Profesor se k ní nakloní a zeptá se také tlumeně: "Skutečně COKOLIV?" Studentka se k němu nakloní a zašeptá mu do ucha: "Skutečně COKOLIV!" Profesor se k ní také nakloní za zašeptá jí do ucha: "Mohla byste... STUDOVAT?"

Sedí učitel ve veřejné knihovně a čte si. Najednou vykřikne zajímavé, úžasné. Žák se ho zeptá co se stalo? Ale věřil by jste že při každém mém výdechu zemře jeden člověk? Zajímavé odpoví žák a skusil jste jinou zubní pastu?

školní vtipy

Prvňáčci jsou poprvé ve škole a paní učitelka se ptá: Děti, a kdopak ví, kolik je 1+2?" Nikdo nic neříká. "Nemusíte se stydět přihlásit."... "Opravdu nikdo neví?" Přihlásí se malá holčička: "Ja nevím kolik je 1+2, ale vím, že je to určitě stejně jako 2+1, jelikož sčítání jest na tělese reálných čísel komutativní."

Učitelka napsala žákovi do žákovské knížky: "Smrdí, umývat!!!" Otec odepsal: "Učit, nečuchat!!!"

Příjde pepíček domů ze školy a tatínek mu prohlíží žákovskou knížku a říká: "Proboha za co máš tu 5 z dějepisu?" a Pepíček říká to je kvůli Alexandru Velikém a maminka říká: "tak si najdi jiného kamaráda když máš kvůli němu trakové problémy!!!"

Mladá čerstvě vystudovaná psycholožka, blondýnka, nastupuje do první práce. Stává se psychologem na základní škole a hned je aktivní a hledá, kde začít, jak se uvést v dobrérm světle. Jde na školní dvůr a tam vidí hlouček chlapečků, jak si hrají, a pak jednoho, který stojí opodál, nic nedělá, jen tak popojde krok vlevo, pak dva doprava. Psycholožka si říká: "No to je jasné, introvert, začnu s ním a zapojím ho do hry". Jde k němu a říká: "Copak se děje, že si dneska nehraješ s ostatními?" A chlapeček se nasupí a odsekne: "Ty krávo, já jsem brankář!".

školní vtipy

O přestávce jsou na chodbě ve škole tři žáci. Jeden má dvojku z chování, druhý trojku z chování a třetí pětku z biologie. Jde kolem učitelka, a ten, co má dvojku řekne: -Já jí zvednu sukni. Ten s trojkou: -Já jí stáhnu kalhotky. A ten s pětkou: -A já jí praštím pravítkem přes koule!

Chlap stojí v supermarketu ve frontě u pokladny, když si všimne, že na něj opodál mává blondýna a mile se usmívá... Docela se diví, že zrovna k němu by se hlásila taková kočka... Přesto jde k ní a aniž by tušil, kam ji zařadit, říká: "Omlouvám se, ale my dva se známe??" Ona na to: "Možná se pletu, ale myslela jsem, že vy nejspíš budete otec jednoho z mých dětí..." Chlap okamžitě začne pátrat v paměti a vzpomene si na jediný úlet, kdy byl v životě nevěrný: "Sakra," říká "to jste fakt vy?? Ta striptérka z mé pánské jízdy den předtím, než jsem se oženil?? Ta, kterou jsem oš.kal na kulečníkovým stole, zatímco mě vožralej kámoš šlehal po zadku mokrou natí z řapíkatýho celeru???" "Ne," odpoví žena, "já jsem třídní vašeho syna..."

Tata se pta syna? Co jste dnes delali ve skole? O chemii jsme brali vybusniny. A co budete ve skole probirat zitra: V jake skole? ...

Přijde za paní učitelkou chlapec z třetí třídy a říká: "Paní učitelko, nechoďte prosím do lesa, sežerou vás tam." Učitelka jen zakýve hlavou a nevšímá si ho. Za chvíli přijde chlapec znova a říká: "Paní učitelko, nechoďte prosím do lesa, sežerou vás tam." Učitelka nevydrží a zeptá se: "A proč bych se jako měla bát?" Chlapec odpovídá: "Protože jsem slyšel toho nového tělocvikáře s panem fyzikářem, jak si říkají, Pane kolego, tu novou kolegyni tak dostat do lesa, to by bylo žrádlo, co?"

školní vtipy

Student neumí a tváří se zoufale. Kantor ho osloví s otázkou. "Jak vy si vlastně představujete zkoušku na vysoké škole?" Student: "Jako rozhovor dvou inteligentů." Kantor: "No jo, ale co když jeden z těch dvou není inteligent, ale naprostej vůl?" Studen: "No, v tom případě inteligent bere index a odchází."

youvtipy.cz (c) 2008 - Vtipy, vtípky, fórky, srandičky
programy a hry ke stažení zdarma - porse.cz TOPlist