stránka: 1 2 3 4

sprosté vtipy

Říkejte si o nich co chcete, ale pedofil alespoň zpomalí, když jede kolem školy...=D

Ptá se pani učitelka kolik kdo unese melounů. Přihlásí se Anička, řekne "Já unesu dva" Pani učitelka "Jak bys to udělala?" "Jeden si dám do levého podpaždí a druhý do pravého podpaždí" "Správně Aničko".. "A co ty Jaroušku, kolik jich uneseš?" "Já unesu 3, jen si dám do levého podpaždí druhý do pravého podpaždí a třetí si napíchnu na čůrá*ka ! "No trošku sprostý, ale jde to. Přihlásí se Pepíček a řekne "Já jich unesu 5" Pani učitelka "Jak bys to udělal? " "Jeden si dám do levýho podpaždí, druhej do pravýho podpaždí, A na péro si napíchnu Jarouška ! =D

vite kolikse vejde kraliku do podprdy? ...asi hodne, kdyz se tam vejdou 2 kozy

Jde babička k doktorovi a doktor říká Tak babičko svlékneme se a lehneme si na lůžko, a babička na to Hned to udělám už od začátku ses mi líbil.

jeto chlupaté a vevnitř jeto vlhké a druhé písmeno je Í, co je to? ...NO PŘECE KIWI

sprosté vtipy

Ptá se chlapeček tatínka "Jaký je rozdíl mezi p*čou a k*ndou?" Tak se pojď podívat, říká tatínek a vede chlapce do pokoje k mamince, která spí odkopaná v posteli po noční. "Vidíš tu díru ? tak to je k*nda, ale buď potichu, ať tu p*ču neprobudíme"

Maminka se pta Pepicka : Pepicku co by si chtel k vanocum bratricka nebo sestricku . Pepicek odpovi ... no kdyz ti to pi*u neroztrhne tak sanky

Za kulturním domem souloží Pepík s Božkou... Božka: Ungh!... Ungh! Pepík: Co? Už seš hotová? Božka: Ne, někdo mi přejel bicyklem přes krk...

Setkají se dva kamarádi, jeden povídá: jak jsi na tom se sexem? Druhý: špatně, vůbec se mi nechce postavit. Tuhle jsem byl na záchodě a musel jsem říct: "pojď ven ty zbabělče, vždyť jdeš jenom čůrat!!!

sprosté vtipy

Pepíček umí nádherně malovat a ve třídě namaluje mezi lavice myš, paní učitelka když vejde tak se hrozně lekne a do žákovské knížky mu napíše poznámku "nakreslil na zem myš a já se hrozně polekala navrhuju mu dvojku z chování" na třídní schůzce jeho tatínek říká "jen mu tu dvojku dejte minulej tejden nakreslil na sporák p.ču a já si spálil č.ráka a dědek jazyk"

Jaky je rozdil mezi manzelem a vibratorem? Vibrator vrni, kdyz manzel chrni!

Sedi parek venku na lavicce a vtom se ochladi. Petr se nesmele pta partnerky: "Mam strasne studene ruce, mohl bych si je trosku ohrat mezi tvymi stehny?" Partnerka mu odveti: "Ale samozrejme!" Po chvili ohrivani se pta partnerka: "Petre, nemas take studene usi..?"

Leti letadlo a v zavazadlovem prostoru v kleci veze medveda. Medved najednou dostane strasny hlad, a tak rozbije klec a utece. Probehne do pilotni kabiny a tam vidi chlapa. Prijde k nemu a zarve: Tebe sezeru. Jenze chlap povida: Me nemuzes sezrat. Ja jsem pilot a kdyz me sezeres tak nebude mit kdo ridit letadlo. Spadneme a i ty se zabijes. Medved se zamysli a vi, ze pilota nemuze zabit. Ale nevadi, v kabine vidi druhyho chlapa a rekne: Tebe sezeru. Jenze chlap povida: Me nemuzes sezrat, ja jsem navigator a jedinej vim, kam mame letet. Sezeres me, dojde nam palivo, spadnem a i ty se zabijes. Medved se strasne nastve a vybehne do ulicky, kde vidi letusku. Tebe ja sezeru, zarve. Sezer rekne letuska, ale ti dva pak budou s*kat tebe.

sprosté vtipy

Pribehne osmilety synek k mamince a krici: "Mami, uz vim, proc je tatinek tak tlusty." "A proc?" pta se maminka. "Rano jsem za nim vbehl do kancelare a videl jsem, jak ho sekretarka nafukuje..."

Ona: "Nech toho, mám svý dny." On: "Tak si s ním aspon pohraj." Ona: "Bolí me hlava." On: "I na to jsem myslel, posypal jsem si ho brufenem."

Kralici tata se se synkem rikaj je nas malo, tak samice do rady a ja to vemu zprava a ty zleva. Mrdaj, mrdaj, mrdaj a najednou mladej kralik povida jee, jeeeee promin tati.

Pepíček ten den lezl tatínkovi na nervy čím dál víc. Odpolední společnost u pokeru byla neustále vyrušována dotazy, žádostmi a prosbami. Tatínek zkoušel všechno - posadit Pepíčka k televizi, počítači, úkolům, zmrzlině, ale chlapec byl každou chvíli zpátky. Dva z hráčů už tatínkovi řekli, že je to nebaví a jestli s tím něco neudělá, půjdou domů. V tu chvíli se zvedl zbylý hráč - Pepíčkův strýček. Vzal chlapce za ruku, odvedl jej a vrátil se bez něj. Po zbytek odpoledne se společnost věnovala kartám naprosto nerušeně. Když hosté odcházeli, tatínek se ptá strýčka: "Hele, brácho, cos mu řek? Cos s ním proved, že celé odpoledne ani nepípnul?" "Co by... naučil jsem ho onanovat."

sprosté vtipy

Baví se dva v hospodě: Hele stalo se ti už někdy že ti tam po souloži zůstal? No jo no. A co si stím dělal? Normálně jsem ho vysral..

Mladá žena, 25-letá z inteligentní rodiny, absolventka dvou vysokých škol, se chce seznámit s mladým mužem milujícím umění, který se vyzná ve filozofii Imanuela Kanta, který nesouhlasí s vývojovou teorií Charlesa Darvina a který nachází chyby i v teorii relativity Alberta Einsteina. P.S: Odpověz obratem! Jebala bych, až mi uši odstávají!

Jaky je rozdil mezi cesnekem, viagrou a kokotem? - cesnek prodluzuje zivot, viagra prodluzuje souloz, kokot prodluzuje porady....

youvtipy.cz (c) 2008 - Vtipy, vtípky, fórky, srandičky
programy a hry ke stažení zdarma - porse.cz TOPlist