navigace: Vtipy >
stránka: 1 2

Tchýně

Vite jak dlouho se může dívat muž na tchýni jedním okem? Než stiskne spoušť.

Jaký je rozdíl mezi whisky a úmrtím tchýně? Žádný... Oboje nejdřív zahřeje a potom potěší

Tchýně by měla mít jen dva zuby, víte proč? Jeden na otevírání piva zeťovi a druhý aby jí kur*vsky bolel.

Z balkonu v 5 poschodí visí starší žena,a chlápek jí kouše,kope a ženská ne a ne se pustit.V tom jde kolem policajt, a řve.člověče co to tam děláte?? To je moje tchýně! Aha. Ale že se drží potvora jedna.

Inzerát: Prodám psa který mi pokousal tchýni zn. berte dokud mu chutná.

Tchýně

Jde zeť a tchyne na prochazku a uvidi studanku a tchyne povida :kdyz do tehle studanky hodis minci a neco si prejes splni se ti to. Muz vytahne 50 kc a hodi ji. Tchyne se pro ni nahne a chce ji chytit, jenze ji podklouzne noha spadne a utopi se. Muz se na ni chvili diva a pak rekne :to byla rychlost.

male deti se divaji pod postel protoze si mysli ze je tam bubak ale muz se diva pod postel protoze si mysli ze je tam tchyne

jde chlápek v dešti a vidí stádo ovcí udeří do nich blesk a říka "no toto" jde dál a vidí dům udeří do něj blesk a říká "no toto" z domu vyběhne tchýně udří do ní blesk a chlápek říka "no proto".

Hledá se tchýně, kdo jí najde, dostane přes držku.

Tchýně

Přijde opravdu unavený manžel domů a tam najde zhroucenou manželku, která pláče ihned se ptá: co se stalo lásko má? No mám dvě zprávy jednu horší a druhou ještě horší jakou chceš slyšet dřív? Tu horší. Odpoví manžel... No tak nám zemřel pejsek Andy.. Hm.. no já ho stejně neměl rád a ta druhá? No ta druhá... dneska mi přejeli maminku... KDYŽ SE DAŘÍ TAK SE DAŘÍ.. vykřikne manžel a běžel to oslavovat do hospody...

Co je to? Ve dne to štěká a v noci to spí v krabici. Tchýnina protéza.

Tchýně přijíždí na návštěvu, zazvoní, otevře jí zeť. "Á, maminka. Přijela jste na dlouho?" "No, dokud vás neomrzím, děti." "A nevypijete si aspoň kafe?"

Janek přijde k sousedovi a povídá: Pepo, půjč mi 10 kýblů vody. Naco ti bude, dyť máš studnu! Ale, víš, právě do studny mi spadla tchýně a ještě jí kouká hlava.

Tchýně

Slavnostně vyzdobený vánoční stromeček, všude uklizeno, z kuchyně se line vůně štědrovečerní večeře, zkrátka vánoční pohoda. Na stropě je přibitá skoba a na ní visí oběšená starší paní. Ve dveřích stojí manželský pár v tichém zděšení. Ticho přeruší manžel: "Teda ta tvoje máma je ale formát, lepší vánoční dárek mi snad ani nemohla dát .."

Víte jak hluboko musíte pohřbít tchýni? Do půlky těla, aby se mohla starat o hrob.

Do CIA přijímají nové agenty. Uchazeči musí projít sérií náročných testů. Když zůstanou jen dva vhodní uchazeči, ředitel se rozhodne, že musí podstoupit ještě test loajality vůči svému zaměstnavateli. Dá agentovi pistoli a říká: Vedle v místnosti je vaše tchýně. Běžte a zastřelte ji. První muž vezme pistoli, zmizí v místnosti a po chvíli vyjde, hlavu v dlaních, a říká: Ne, prostě to nemůžu udělat. Druhý chlápek zmizí v místnosti. Chvilku je ticho, ozve se několik výstřelů a potom takové tupé, dřevěné zvuky a ženský křik. Po chvilce vyjde chlap ven, celý od krve, a říká: V tý pistoli byly slepý náboje, tak jsem ji musel umlátit židlí.

"Dobrý den, pane, vybíráme na domov důchodců a rádi bychom se vás zeptali, jestli byste nám něco nedal." - "Ale s radostí, pánové, moji tchýni!"

Tchýně

Jedni manzele meli tezkou autonehodu. Manzelka utrpela silne popaleniny v obliceji. Protoze byla hrozne hubena, nebylo mozne vzit ji na tele kuzi k transplantaci. Doktor nakonec pozadal manzela, aby se darcem stal on. Jak vite, nejcasteji se k transplantacim bere kuze ze sedaci casti tela. Doktor proto pozadal manzela, aby zachoval naprostou mlcenlivost. Operace se povedla a manzelka vypadala snad jeste lepe, nez pred nehodou. Vsichni ji obdivovali a ona se chtela odvdecit manzelovi: Drahy, chci Ti podekovat, zes tohle pro mne udelal. Ale neznam zpusob, kterym bych Ti to mohla splatit. Tim se, milacku, vubec netrap. Pro mne je odmenou uz to, kdyz prijde tvoje maminka a polibi te na tvar.

Lovec zvere jel s manzelkou a tchyni na safari. Jednoho vecera se mladi probudili a vsimli si, ze maminka je pryc. Manzelka hned, ze ji musí jit hledat. Manzel vzal pusku, poradne si loknul whisky, popadl zenu za ruku a vyrazili. Netrvalo dlouho a na mytine nedaleko reky se jim pred ocima rozestrela hroziva scena - neboha stara dama zady oprena o strom a metr od ni s vycenenymi zuby obrovity lev. Manzelka hystericky spusti: Proboha ziveho, co budeme delat? Manzel se tak podiva na tchyni a povida: Nic. Ten lev se do toho pruseru dostal sam, tak at si sam pomuze.

Vážně nemocná tchýně praví svému zeťovi: "Myslím si, že už zítra umřu!" "Co je možné udělat dnes, neodkládej na zítřek!"

stránka: 1 2

Tchýně

Autor:

Přidat vlastní obsah na web je opravdu snadné, stačí vyplnit pár kroků v tomto formuláři (odesláním souhlasíte s podmínkami užívání webu).
1) Vyberte kategorii

Roboti si můžou vyplnit i tohle:
youvtipy.cz (c) 2008 - Tchýně
programy a hry ke stažení zdarma - porse.cz TOPlist