stránka: 1

tchýně problém

Tchýně by měla mít jen dva zuby, víte proč? Jeden na otevírání piva zeťovi a druhý aby jí kur*vsky bolel.

Z balkonu v 5 poschodí visí starší žena,a chlápek jí kouše,kope a ženská ne a ne se pustit.V tom jde kolem policajt, a řve.člověče co to tam děláte?? To je moje tchýně! Aha. Ale že se drží potvora jedna.

Inzerát: Prodám psa který mi pokousal tchýni zn. berte dokud mu chutná.

jde chlápek v dešti a vidí stádo ovcí udeří do nich blesk a říka "no toto" jde dál a vidí dům udeří do něj blesk a říká "no toto" z domu vyběhne tchýně udří do ní blesk a chlápek říka "no proto".

"Dobrý den, pane, vybíráme na domov důchodců a rádi bychom se vás zeptali, jestli byste nám něco nedal." - "Ale s radostí, pánové, moji tchýni!"

tchýně problém

Vážně nemocná tchýně praví svému zeťovi: "Myslím si, že už zítra umřu!" "Co je možné udělat dnes, neodkládej na zítřek!"

Přiběhne vyděšená žena za svým mužem: "Pospěš si, Vojtěchu, do domku mé matky vešel strašný medvěd !" "Nemám tušení, jak bych ho mohl před tvou matkou ochránit."

Víte, co je to ropucha a třicet žabiček? Tchýně věší záclony.

Je rybář na rybách a chytí zlatou rybku, ta mu řekne, že když jí pustí, tak že mu splní tři přání, ale jeho tchýně bude mít vždycky dvakrát víc, než on. Rybář nekonec souhlasí a přeje si vilu s obrovskou zahradou. Jeho druhý přání je ferrari... Když večer znovu přijde k jezeru, tak povídá rybce: "S tou tchýní je to nesnesitelný, moje poslední přání je, abych měl 37 stupňů horečku..."

tchýně problém

"Tetičko, chutná ti ten bonbon, co jsem ti nabídl?" - "Ano Pepíčku, proč se ptáš?" - "Že totiž náš pes ho vyplivnul!"

Potkají se dva: Nazdar, jak se máš? Právě jdu z pohřbu své tchýně. A proč jsi tak poškrábaný? To víš, bránila se...

Anglický zákon zakazuje oženit se s vlastní tchýní. Ukázkový příklad úplně zbytečného zákona.

"Šéfe, potřebuji na zítřek volno, jdu tchýni na pohřeb." "Dobře, běžte a dobře se bavte, ani nevíte jak rád bych s vámi měnil.

tchýně problém

Novomanželka peče štrůdl. Před tím, než ho vloží na pekáč do trouby, tak odřízne oba konce. Manžel se na to dívá a ptá se, proč je odřezává. "Takhle jsem se to naučila od maminky," odpoví mu manželka. Za měsíc jedou navštívit manželčiny rodiče a tam manžel vidí, jak tchýně odřezává konce štrůdlu. Zeptá se tedy proč. Tchýně mu odpoví: "Protože mám malej plech!"

youvtipy.cz (c) 2008 - Vtipy, vtípky, fórky, srandičky
programy a hry ke stažení zdarma - porse.cz TOPlist