stránka: 1

tchýně problém

Potkají se dva: Nazdar, jak se máš? Právě jdu z pohřbu své tchýně. A proč jsi tak poškrábaný? To víš, bránila se...

"Dobrý den, pane, vybíráme na domov důchodců a rádi bychom se vás zeptali, jestli byste nám něco nedal." - "Ale s radostí, pánové, moji tchýni!"

jde chlápek v dešti a vidí stádo ovcí udeří do nich blesk a říka "no toto" jde dál a vidí dům udeří do něj blesk a říká "no toto" z domu vyběhne tchýně udří do ní blesk a chlápek říka "no proto".

Novomanželka peče štrůdl. Před tím, než ho vloží na pekáč do trouby, tak odřízne oba konce. Manžel se na to dívá a ptá se, proč je odřezává. "Takhle jsem se to naučila od maminky," odpoví mu manželka. Za měsíc jedou navštívit manželčiny rodiče a tam manžel vidí, jak tchýně odřezává konce štrůdlu. Zeptá se tedy proč. Tchýně mu odpoví: "Protože mám malej plech!"

Je rybář na rybách a chytí zlatou rybku, ta mu řekne, že když jí pustí, tak že mu splní tři přání, ale jeho tchýně bude mít vždycky dvakrát víc, než on. Rybář nekonec souhlasí a přeje si vilu s obrovskou zahradou. Jeho druhý přání je ferrari... Když večer znovu přijde k jezeru, tak povídá rybce: "S tou tchýní je to nesnesitelný, moje poslední přání je, abych měl 37 stupňů horečku..."

tchýně problém

Anglický zákon zakazuje oženit se s vlastní tchýní. Ukázkový příklad úplně zbytečného zákona.

Inzerát: Prodám psa který mi pokousal tchýni zn. berte dokud mu chutná.

Z balkonu v 5 poschodí visí starší žena,a chlápek jí kouše,kope a ženská ne a ne se pustit.V tom jde kolem policajt, a řve.člověče co to tam děláte?? To je moje tchýně! Aha. Ale že se drží potvora jedna.

"Tetičko, chutná ti ten bonbon, co jsem ti nabídl?" - "Ano Pepíčku, proč se ptáš?" - "Že totiž náš pes ho vyplivnul!"

tchýně problém

"Šéfe, potřebuji na zítřek volno, jdu tchýni na pohřeb." "Dobře, běžte a dobře se bavte, ani nevíte jak rád bych s vámi měnil.

Víte, co je to ropucha a třicet žabiček? Tchýně věší záclony.

Přiběhne vyděšená žena za svým mužem: "Pospěš si, Vojtěchu, do domku mé matky vešel strašný medvěd !" "Nemám tušení, jak bych ho mohl před tvou matkou ochránit."

Tchýně by měla mít jen dva zuby, víte proč? Jeden na otevírání piva zeťovi a druhý aby jí kur*vsky bolel.

tchýně problém

Vážně nemocná tchýně praví svému zeťovi: "Myslím si, že už zítra umřu!" "Co je možné udělat dnes, neodkládej na zítřek!"

youvtipy.cz (c) 2008 - Vtipy, vtípky, fórky, srandičky
programy a hry ke stažení zdarma - porse.cz TOPlist