stránka: 1

vtipné sms

Ráno se probudí chlap a vedle něho leží nazlobená manželka a manžel se ji pta proč je tak nazlobená a ona mu říká: "včera jsi přišel zase ožralej" a on povídá proč si to myslíš? protože jsi včera večer přišel napustil jsi vanu a hledal jsi nema, pak jsi vzal z klece křečka hodil jsi ho o zed a řikal jsi "pikaču volim si tebe". pak jsi šel do skříně a řval jsi na celej barák "ten poj*banej vchod do narnie nefunguje pak jsi šel do garáže a mluvil jsi na auto "optime transvormuj se ja vim že jsi to ty" a nakonec jsi šel zpatky na ulici vzal jsi jednoho bezdomovce za vousy a říkal jsi mu "Brumbále ty žiješ". :D

Vite proc vzdycky sedi v policejnim aute 4 policajti ????? Aby se nehadali kdo sedi u okna :)

Jde maminka s didetem se koupat a to dite rekne mami ta voda je moc horka a mama odpovi no prece te nebudu jist syroviho

Víte jak se mají děti v Avgánistánu ??? Booombasticky

jdou čtyři a nesou rakev co to je??? bylo nás pět..

vtipné sms

jdou dvě blondýnky a obědvě vezou kočárek s dítětem,jedna zakopne dítě vyklopí na silnici a přejede ho auto ta druhá se na ní podívá a říká:to nasere viď.XD XD XD:-)

Blondynka v letadle ma sebou dite. Pride k ni chlap a rika no fuj to je hnusny dite vypada jako opice. Vzapejeti se blondynka rozbreci. Po chvice k ni pride letuska a rika: Nedate si neco na uklidneni treba caj, kavu nebo banan pro opicku?

"Pane vrchni, prosim vas, mohl byste mi prinest vyvrtku?" "Ale pane, sampanske se otvira jinak, navic vidim, ze lahev mate jiz otevrenou." "To mate sice pravdu, ale nevsiml jste si, ze ta zatka vletla manzelce do oka..."

Jde chlápek do hospody, a na rameni má malou opičku. Obědná si pivo, a opička skočí na kulečník a sežere kulečníkovou kouli. Barman se diví, ale chlápek řekne, že vše zaplatí. Druhý den tam ten chlápek přide zase s tou opičkou, a ta pro změnu skočí na dort, veme třešni, strčí si jí do zadku, vyndá a pak ji sní. Barman je znechucen, ale chlápek řekne: "Ani se nedivím, od včerejška si všechno radši předem měří"!!

vtipné sms

Prijde chlapik k doktorovi a rika : "Pane doktor mam modre leve vejce." Doktor se podiva, ohmata a rika : "No to je velmi zle, to musime amputovat a poslat na vyzkum." Co uz mel chlapik delat, tak souhlasil. Za dva dny prijde opet a rika : "Pane doktor i prave vejce mi zmodralo." Doktor na to : "No i to musime amputovat." a urobil to. Za dalsi tri dny prijde uz zufaly chlapik a rika : "Pane doktor i ptak mi zmodral!!!" Doktor ho uklidnuje a rika : "Nebojte se, prisli vysledky z testu, to vam jen barvi monterky."

Víte jaký je rozdíl mezi černým a brutálním humorem??? - černý je, když je písek v oku.. brutální je, když je oko v písku

Domovnik boucha na dvere: "Pani Kousalova, vasi holcicku prejel parni valec!". "Jsem zrovna ve vane, podstrcte mi ji pode dvermi!"

youvtipy.cz (c) 2008 - Vtipy, vtípky, fórky, srandičky
programy a hry ke stažení zdarma - porse.cz TOPlist