vtipné statusy na icq

stránka: 1

vtipné statusy na icq

Anička křičí z písku "Mami, ten pejsek š*ká", "Tak si ho nevšímej", "ale to bolí!".

Dve cikanky na nadrazi Kam jedes? Dn Budejic bude Zeme zivitelka. Ja jedu do Prahy bude ze me k*rva.

Pepíček říká mamince: Mami, kluci se mi ve škole smějí, že mám velké zuby, je to pravda ? Ne Pepíčku, ale zavři pusu, nebo poškrábeš parkety. :D

Jednou se takhle vrtám hřebíkem v uchu a najednou ........................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................TICHO!

Zde vložte Váš text!je hovno na silnici a jede kamion řidič vystoupí a praví hele hovno jede faro a hovno odpoví jestli ty jsi fáro tak ja jsem zákusek:D

vtipné statusy na icq

Jde holčička z venku a maminka se jí ptá,tak copa si dneska dělala venku holčičko.holčička řekne:hrály jsme si na ptáčky a maminka povídá:tak to ste si hezky zaskákali,zapískali a zašvitořili vid?a holčička říká:nene mami já sem papala žížaly!

Jede frajer autem a u přechodu stojí hezká blondýnka. Frajer stáhne okénko a povídá: "Umím lízat a jsem diskrétní." Blondýnka se k němu předkloní a povídá: "Tak si vyliž prdel a nikomu to neříkej!"

Prijdou dva chlapici k doktorovi na vysetreni, svleknou se, sestricka je vidi a pta se jich: "Reknete mi, jak to je mozny, ze jste oba cernosi a jeden ho mate cernyho a druhej svetlyho?" A jeden hned vysvetluje: "Jakypak cernosi, my jsme hornici a Pepa byl na svacinu doma!"

youvtipy.cz (c) 2008 - Vtipy, vtípky, fórky, srandičky
programy a hry ke stažení zdarma - porse.cz TOPlist