stránka: 1

vtipy

Dva blazni chodili na procházku do parku.Vraceli se až večer celí pomlácení.Ředitel blázince to nedalo a jednou je sledoval.Viděl , jak v parku vylezli na strom. Viseli tak celý den a k večeru se jeden druhého zeptal ,, zraješ?' ,,zraju.' ,,tak padáme.'

jde pán k doktorovi a říká:pane doktore mě něco svědí v zadku doktor šáhne do zadku a pacient říká dál doktor šahá dál a pacient říká ještě dál tak šahá ještě dál a říká už něco cítím vytáhne růži a pacient říká TO JE PRO VÁS :-)

Jde jednooký a slepý k babičce.Jednooký si cestou vypíchne oko a povídá:Tak jsme došli.....Slepý: ahoj Babi.....:-) chápete??

Byli dva blázni v blázinci a zlobili. Sestry to řekli řiditeli a řiditel povídá."Já se na to podívám.Tak jde a říká blázni když budete týden hodný postavím Vám bazén.Blázni jásali.Skákali šipky a vše možné.Řiditel šel další týden a říká blázni když budete další týden hodný napustím Vám tam vodu.

Hitler navštívil blázinec. Předvedli mu všechny blázny a on se ptal, jestli umějí zdravit. Všichni zdravili zdviženou pravicí: "Heil Hitler!", jenom jeden stál a nezdravil. "Copak ty, ty nezdravíš" - "Ne, já nejsem blázen, já jsem dozorce!"

vtipy

Přijde Pepa k doktorovi, ten se na něj podívá a říká: "Tak to bude potřebovat speciální postup." Přitáhne velkou pilulku, položí ji na stůl a říká: "Za chvíli se vrátím." Pepa s povzdechem začne pilulku do sebe cpát a když je hotov, objeví se doktor s kýblem: "Ona nám neteče voda, tak jsem musel do přízemí, abych tu tabletu mohl rozpustit a udělat z toho obklad!"

Psychiatr vyšetřuje pacienta a ptá se ho: "Co by se stalo, kdybych vám uřízl jedno ucho?" "Neslyšel bych." "A co by se stalo, kdybych vám uřízl druhé ucho?" "Neviděl bych." "Jak to?" podiví se psychiatr. "Spadly by mi brejle."

youvtipy.cz (c) 2008 - Vtipy, vtípky, fórky, srandičky
programy a hry ke stažení zdarma - porse.cz TOPlist