navigace: Vtipy > Vtipy o... >
stránka: 1 2 3 4 5

O ženách

Na silnici tlačí zpocený muž z posledních sil auto, žena za volantem se ho ptá: "Už můžu povolit tu ruční brzdu?"

Dcerka se dívá na maminku,jak si nanáší pleťovou masku.,,Proč to děláš?"ptá se jí.,,Abych byla krásná!"odpoví maminka.Za chvíli si masku sundavá a dcerka se ptá:,,Vzdáváš to?"

žena za volantem je jako hvězda na nebi.Vy jí vidíte,ale ona vás ne.

Anicka je poprve s maminkou na opere a pta se:mami, proc ten pan hrozi te pani hulkou? a maminka odpovi: on nehrozi ale diriguje. A Anicka tak proc ta pani tak hlasite krici?

baví se dva týpci na balkonech a ten jeden říká ,,člověče moje žena je anděl,, a ten druhý říká ,,joooo???hm tak to jsi v klidu viď??protože ta moje stíhačka ještě žije,, :-D

O ženách

Víš, jaký je rozdíl mezi ženskou a třešní?....Žádný, obě čekají na ptáka...

zena - Ahoj. muz - Konecne. Uz jsem se nemohl dockat. zena - Ja odjizdim ! muz - To snad ne ?! zena - Myslel jsi na me ? muz - Ano, na kazdem kroku. zena - Byl jsi mi neverny ? muz - Blaznis. zena - Tak ja tu zustanu. Pravdu se dozvis prectenim tohoto rozhovoru zdola nahoru!!!!

Víte proč se ženský malujou a voňí? Protože , jsou šeredný a smrdí . :-)

Potkají se dvě kamarádky a jedna povídá té druhé: "Už jsi někdy pozorovala svého muže při souloži?" "Jo, párkrát jo." "A jak se při tom tváří?" "Ale, stojí ve dveřích a blbě čumí."

O ženách

V kině: Můžu tě políbit? Mě? Vždyť jsem tě teď vykouřila. Mě???!!!

Nikdy nevěř třpytu v očích ženy, to jen sluneční paprsky prosvítají její hlavou.

Proč starší ženy couvají hůře do garáže než mladé? Protože se s věkem zhoršuje sluch!

Jaký je rozdíl mezi 20-tiletou, 30-tiletou a 50-tiletou ženskou? 20-tiletá se zahrnuje láskou 30-tiletá se zahrnuje květinami 50-tiletá se zahrnuje buldozerem

O ženách

Inzerce: Hledám ženu s traktorem. Značka: Foto traktoru nutností.

Zvoní telefon. Mlady muz zvedne sluchátko a na druhém konci se ozve: "Ahoj. Tady je Dana. Potkali jsme se pred ctvrt rokem na mejdanu." "Dana? Pred ctvrt rokem???" "Jen si vzpomen! Bylo to u Mirka a po mejdanu jsi me vezl domu. Cestou jsme zastavili a sklopil jsi sedadla. Ríkal jsi mi, ze jsem fajn holka." "Jo, Dana! To jsem rád, ze jsi zavolala. Jak se más?" "Nic moc. Jsem v tom a za ctvrt hodiny si lehnu pod vlak." "Ty ses fakt fajn holka!!!"

„Představte si, paní,” vykládá plnoštíhlá dáma své kolegyni, „byla jsem v tom novém fitnesscentru, vlezu tam na váhu a... taková neomalenost! Víte, co bylo na lístku, který vypadl? Váha je určena pouze pro jednu osobu, jeden z vás musí sestoupit.”

Proc ma zena vetsi IQ nez kun? Protoze by si mohla pri myti schodu vychlastat belik s vodou.

O ženách

Pokud muži povídají o sexu ženám, tak je to sexuální obtěžování. Pokud ženy povídají o sexu mužům, tak je to 90 korun za minutu.

Miluje se muž se ženou, muž je nahoře. Žena mu najednou začne sahat na hlavu a muž se ptá: "Co to děláš?" "Hledám rohy, ty miluješ jak ďábel." Milují se dál, teď je ale nahoře ona a on jí také začal hledat cosi na hlavě. Ona se ptá: "Také miluji jak ďábel?" "Ne, jsi těžká jak kráva."

Přišli manželé k zubaři. Na panu manželovi bylo vidět, že spěchá. Povídá zubaři: "Pane doktore, žádné vymyšlenosti. Žádné umrtvení, žádné prášky. Prostě jen vemte kleště a vyrthněte to." "Tedy, já obdivuju váš stoický klid. Kéž bych měl víc takových pacientů. Tak mi ukažte, který zub to je." "Emílie, ukaž panu doktorovi ten bolavý zub!"

stránka: 1 2 3 4 5

O ženách

Autor:

Přidat vlastní obsah na web je opravdu snadné, stačí vyplnit pár kroků v tomto formuláři (odesláním souhlasíte s podmínkami užívání webu).
1) Vyberte kategorii

Roboti si můžou vyplnit i tohle:
youvtipy.cz (c) 2008 - O ženách
programy a hry ke stažení zdarma - porse.cz TOPlist