navigace: Vtipy > Vtipy o... >
stránka: 1 2 3 4 5

O ženách

Vite jak ma vypadat idealni zena? Jeden velkej zub (asi tesak) a plocha hlava. Proc? O zub si oteverete pivo a na hlavu ho postavite.

Prijde zenska do pizzerie, ze chce pizzu. Prodavac: "Chcete to na 4 nebo 8 dilu?" Zena : "Jen na 4, 8 bych nesnedla."

Malá Janička, která je blondýnka se ptá své maminky, která se maluje. "Mamí?? Co to děláš?" "Ale maluju se, broučku". "A na co je to dobrý??" ptá se 6-ti letá Janička. "Abych byla krásná, víš?" odpoví maminka. "Aha,a za jak dlouho to začne působit?" zeptá se Janča

Co maji spolecneho zena a hurikan? Kdyz prijdou, jsou oba zhavi a vlhci. Kdyz odchazeji, berou s sebou Tvuj dum a auto.

Paní u sexuologa si stěžuje: "Co mám dělat pane doktore, manžel mě neuspokojí..." "Milostivá, já Vám mohu sice něco předepsat, ale koneckonců, pan manžel přece nemusí nic vědět, pořiďte si milence..." "Mám, pane dokotore, nestačí..." "Milostivá, kde je řečeno, že ten milenec musí být jen jeden...?" "Mám jich deset a furt je to málo..." "Tak dobře, já Vám předepíšu nějaké hormony a za 14 dnů přijďte..." Manželka přijde domů, vítězoslavně položí před manžela recept od doktora a povídá: "Vidíš, žádná k.rva, nemocná jsem!"

O ženách

Jaký je rozdíl mezi třicetiletou a sedmdesátiletou ženou? Třicítka má pod prsama vyrytou čáru od podprsenky, sedmdesátka od tepláků.

Co řekne pravé ňadro levému ňadru, když si 80-ti letá ženská rozepne podprsenku? Tak holky padáme!

Proč mají zeny mensí chodidla nez muzi? Je to jedna z těch věcí evoluce, která umozňuje zenám stát blíz ke kuchyňskému dřezu.

Přijde žena k doktorovi: "Pane doktore, cítím se špatně." Lékař jí radí: "Každé ráno nalačno vypijte jedno syrové vajíčko." "Pane doktore, ale já vajíčka nesnáším." "A kdo po vás, proboha, chce, abyste je snášela?"

O ženách

Jaký je rozdíl mezi pannou a penzistkou? Žádný. Obě čekají na prvního.

Přiběhne žena na policii: - Znásilnilo mne dvanáct chlapů! - Uklidněte se, my je všechny najdeme. - Není třeba, stačí mi třetí, osmý a jedenáctý!

Manželé si jednoho dne vyjdou na procházku do ZOO. Zastaví se před klecí s gorilákem a muž povídá své manželce: "Schválně, zkus mu ukázat kozy, co to s ním udělá." Žena mu ukáže prsa a gorilák se v kleci může zbláznit vzrušením. "A schválně, teď mu ukaž buchtu, co bude dělat." Manželka ukáže gorile přirození a gorilák je jako šílený. Lítá po kleci sem a tam, mlátí do skla, slintá, funí. Prostě je úplně mimo. V tom vezme manžel svoji ženu za ruku, otevře klec a strčí ji k nadržené gorile se slovy: "Tak Maruš, a teď mu zkus vysvětlit, že tě bolí hlava!"

Manžel leží večer na posteli a poslouchá svou ženu, která stojí před zrcadlem, prohlíží si své tělo a mrmlá: "Pleť pomačkaná, prsa vytahaný, zadek jako vymačkanej pomeranč, křečový žíly, vlasy mi nedržej, jsem fakt děsná!" Zoufale se otočí ke svému muži s očekáváním alespoň nějakého povzbudivého slovíčka a z lůžka se ozve: "Zrak máš miláčku v naprostém pořádku."

O ženách

Potkají se dva přátelé: "Tak co je nového?" - "Oženil jsem se." - "Gratuluji!" - "Ale manželka je mnohem starší než já." - "Přijmi mou soustrast:" - "Ale vyženil jsem vilku." - "Gratuluji!" - "Bohužel, ta mi shořela." - "Přijmi mou soustrast." - "Spolu s mou ženou." - "Gratuluji!"

Víte co mají ženský v hlavě ? Že ne ?...no přece brouka mozkožrouta ! No a víte co tam dělá ?...no přece chcípá hlady !

Slyšeli jste o tom chlápkovi, kterej nakonec pochopil ženský? Umřel smíchy dřiv, než to stihl někomu říct.

Vite jaky je rozdil mezi zenou a vichrici? . . . zadny, obe sebou vetsinou vezmou vsechno.

O ženách

Jaký je rozdíl mezi 20-tiletou, 30-tiletou a 50-tiletou ženskou? 20-tiletá se zahrnuje láskou, 30-tiletá se zahrnuje květinami a 50-tiletá se zahrnuje buldozerem.

Na silnici tlačí nadávající zpocený muž auto, žena za volantem se ho ptá: "Už můžu povolit tu ruční brzdu?"

Proč mají ženy menší nohy? Aby mohly stát blíž ke sporáku. A proč nosí vysoké podpatky? Aby dosáhly i na zadní plotýnky.

stránka: 1 2 3 4 5

O ženách

Autor:

Přidat vlastní obsah na web je opravdu snadné, stačí vyplnit pár kroků v tomto formuláři (odesláním souhlasíte s podmínkami užívání webu).
1) Vyberte kategorii

Roboti si můžou vyplnit i tohle:
youvtipy.cz (c) 2008 - O ženách
programy a hry ke stažení zdarma - porse.cz TOPlist