navigace: Vtipy >
stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 14

Vtipy o blondýnkách

Víte proč blondýnka otevírá mléko v krámě?Protože tam je napsáno zde otevřít.

jde takhle blondýnka ke kamarádce a stěžuje si, já už nevěřím ničemu...kamarádka se zeptá ale proč ? šla jsem po chodbě v obchodě a na dveřích bylo napsáno muži,otevřela jsem a byl tam jenom záchod !! :-)

Příde blondýnka do obchodu s elektronikou a ptá se prodáte mi tuhle mikrovonku a paní prodavačka odpoví ne blondýnkám nic neprodáváme. Druhý de příde zase do obchodu převlečená za brunetku a ptá se prodáte mi tuhle mikrovonku a paní prodavačka odpoví ne blondýnkám nic neprodáváme. Třetí den příde převlečená za černovlásku a ptá se prodáte mi tuhle mikrovonku a paní prodavačka odpoví ne blondýnkám nic neprodáváme. Blondínce dojde trpělivost a ptá se sakra jak ste mě poznala? Prodavačka odpoví. To asi pro to že to neni mikrovonka ale televize.

blondyna dělala auto školu a řekla 2 blondyně . druha se pta tak do ??? zase nic. jak to ???no u kruháču byla 30 tak jsem to 30 krát oběla a nic . 2 na to hmm... a počítalas to dobře ???

Jedou 2 blondýnky v autě a stojí na červenou. vypráví o červené,naskočí tam oranžová.vypráví si o oranžové, naskočí tam zelená.vypráví si o zelené,naskočí tam červená a blondýnka říká:ta už tam byla tak jedem :))

Vtipy o blondýnkách

jsou 2 kravy a jedna rika Bů a ta druha rika to jsem prave chtela rict

Jsou dvě blondýny a ta jedna říká té druhé chceš říct můj PIN KOD? Jsou to čtyři 0 ale neřeknu ti jak jdou za sebou,a ta druhá říká bože ty jsi zlá

Jde blondynka po chodniku a zakopne a sleti oblicejem do hov..a po chvili vstane otre se a rika uf este ze sem do toho neslapla :-D

Jde blondýnka do supermarketu na nákup. U pokladny říká blondýna paní pokladní:" dala byste mi na ten nákup tašku? Paní za pokladnou se zamračí a povídá. A co kouzelné slůvko?Blondýna vyhrkne. Čáry máry igelitka..:D

Vtipy o blondýnkách

Stoji si tak blondynka na rozmezi dvou prechodu a hazi na ne zrni. Prijde k ni muz a pta se ji co dela a ona rekne ,,krmim zebry,, .

víte proč blondýnka si strká rohlík do nosu?? protože chce nakrmit holuby

Blondyna leti letadlem vyhlidne si krasne misto u okynka pride k ni pan a povida pani to je moje misto a blondyna na to ne to je moje misto a furt se hadaji az pan rekne kdyz jste tak chytra tak si s tim odledte sama.

Víte jak zabyt blondýnku? No prece vivedte ji na strechu panelaku a reknete skoc nakoupit =D

Vtipy o blondýnkách

Je jedno kouzelné zrcadlo,které když mluvíte pravdu pípne 1 když lžete tak víckrát.Přijdou k němu bruneta,zrzka a blondýna.Bruneta povídá "Já simyslím,že jsem nejkrásnější"."Píp".Zrzka povídá,"Já si myslím že jsem nejchytřejší"."Píp".Blondýna povídá,"Já si myslím..." "Pípípípípípí".

Vite jak zabiji blondýnka Kapra.?? snaži se ho utopip.:D

Je blondýnka a její přítel je na služební cestě a rozhodne se že mu udělá řízky přítel se vrátí domů a celý byt je zasypaný strouhankou a přítel se jí ptá co se stalo!!!!!!!a blondýnka nato no v kuchařce stálo strouhejte dva dny staré rohlíky.

Blondýnka skládá řidičskou zkoušku. Při stání na světlech se skoušejcí ptá: Kdy má chodec přednost na silnici. Když jede v sanitce.

Vtipy o blondýnkách

Blondýnka volá brunetce a bruneta se blondýnky ptá: ,,Půjdeš do kina?". Blondýnka neodpovídá. Bruneta se zeptá znovu: ,,Půjdeš do kina?". Blondýnka zase neodpovídá. Brunetka se naštve a do telefonu zařve:,,TAK PŮJDEŠ DO TOHO KINA NEBO NE?!" Blondýnka odpoví:,, Vždyť jsem ti kývala že jo!"

Jede papež ve svém papa mobilu a najednou zahlédne jak za ním běží blondýnka: "Zastavte, někdo za námi běží." "Kdepak co ,když je to teroritstka." Odpoví ochranka. Tak se to znovu opakuje na potřetí to, už papež nevydrží a zastáví vůz. Blondýna doběhne vysílená a povída: "Jednu vanilkovou!"

Jdou 2 blondýnky parkem a jedna se utopí a ta druhá říká týý vole jak se ta kráva utopila i když měla lodičky.

stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 14

Vtipy o blondýnkách

Autor:

Přidat vlastní obsah na web je opravdu snadné, stačí vyplnit pár kroků v tomto formuláři (odesláním souhlasíte s podmínkami užívání webu).
1) Vyberte kategorii

Roboti si můžou vyplnit i tohle:
youvtipy.cz (c) 2008 - Vtipy o blondýnkách
programy a hry ke stažení zdarma - porse.cz TOPlist