navigace: Vtipy >
stránka: 1 2 3 4

Vtipy o cikánech

jde cigan do kramu a ukradne salam a zacne utikat a v tom ho zahledne policajt a utika za nim a krici CIGAN STUJ cigan utika dal a tak krici zase CIGAN STUJ cigan se zastavi otocise a rika ty stuj tebe nikdo nehoni...

Přijde cikan do obchodu a povídá DEJ ROHLIK!!!!!! Prodavačka povídá a kouzelné slovíčko by nebylo a cikan odpoví simsala bim rohlik :)))))))

takhle si koupi 2 cikani žigulika a jedou na zavodni okruh dežo řika počitej mi kola udela jich10 20 30 dojde benzin a dezo se pta kolik jich mam on odpovy 4 dezo jen 4 on ne kecam 5 jeste rezerva

Zde vložte Váš text!Jde cikán na policii a policajt se ho ptá co si přejete a cikán odpový chci jse přejmenovat, policajt se ho ptá jak se jmenujete cikán odpový Dežo Kokotar a policajt mu řekne tak to se vám nedivim že se chcete přejmenovat. A jak se teda chcete jmenovat? Jožo Kokotar.

Jede cikán s autem ,zrovna dělá autoškolu,tak se ho komisař co vedle něj sedí zeptá "Tak schválně co tam bylo za značku .Cikán odpoví "Hlíníková mam se vrátit :D

Vtipy o cikánech

Přijde Dežo do elektra a povídá prodavačovi: „Dej mi to dyvydyčko tam,” a ukazuje na ohřívač. Ale prodavač na sobě nedá nic znát a prodá mu ho. Cikán přijde domů a říká rodině, Jaj more deti přineste dyvydyčka budeme přehravat. Vloží CD a najednou se z cédéčka začne kouřit, line se z toho šílený smrad a Eržika povídá Dežovy: „Však more Ty d*bile si koupil vypalovačku!”

Jede cech rus a cigan nahoru k bohu a pristoupi cech a buh mu rika : jestli vas narod bude lakomej zmacknu cudlik a vyhladim vas.pristoupi rus a buh mu rika jestli vas narod bude delat bordel zmacknu cudlik a vyhladim vas.pristoupi cigan a buh mu rika jestli vas narod bude krast zmacknu cudlik a vyhladim vas.tak jedou vsichni spolecne dolu a cigan se smeje a cech se ho pta :cemu se smejes ?? a cigan odpovi :JA SEM MU TEN CUDLIK UKRAD !!!!

Víte jak se řekne cikánsky kniha? Dyk enigma.

Přijde cikan domů a nechá si seřadit rodinu od nejmladšího až po manželku,a povída: TAKŽE RODINO tady v ruce mám vajíčko,z toho vajíčka se vylíhne kuřátko,z toho kuřátka vyroste slepička no a ta slepička snese další vajíčka a z nich budou kuřátka a pak slepičky,no a až toho bude hodně,odnesu to na trh a vyměním je za prasátko to prasátko vykrmíme,pak ho zabijeme a budou jítrnice,jelítka,tlačenka a najednou vyskoči a tomu nejmladšímu synovi napáli dělo,a manželka říka hej Dežo a to si udělal proč?No už vidím to hovado jak to žere bez chleba!

Vtipy o cikánech

Jde cigan do řeznictví a říka 5 kilo masa, ale hodně.

Víte jak se řekne cygánsky vaše? . . . Zítra moje..:D :D :D

Prijde cikan do obchodu se zbranemi a pta se: mate pistole? Nemame, odpovida prodavac. A mate samopaly? Nemame. A co noze? Nemame. Cikan jde ven a cumi do vylohy. Ve vyloze jsou pistole,samopaly i noze. Vlitne zpatky do obchodu a rve: co mate proti cikanum? prodavac odveti: pistole, samopaly, noze.

byl jednou jeden 3prstak na autbusovim nadraži a rika na jednoho kluka mas naky zbozi a ten kluk dej si kabanus do pusi

Vtipy o cikánech

Malý cikán najde lžičku a neví co to je. Tak de za matkou a ptáse co to je.Matkamu odpoví že neví a malý cikan de za tátou ten mu taky řekne že neví. Malý cikán šel za dědou a ptáse co toje. Děda vikulí oči a řve ty vole zahoďto to je semínko od lopaty....

Prijdou cikani do hotelu a rikaji recepcni: pani dva pokoje jednoluzkove! Recepcni na to:panove mate rezervaci?a cikani na to"hej vypadame na indiany!

Luští cikán křížovku, až se dostane k výrazu černý pták na tři. Chvíli přemíšlí a pat mapíše muj.

Cikánka si jde koupit lístek na vlak ,,Dežo jednu jízdenku,, ,, A kam to bude?,, ,,Dig p*ča jak je zvědavá."

Vtipy o cikánech

Jde dezo a ernes po meste a dezo cte na ceduli bungiejumping pro belochy za 500 a pro cikany za 50kC ale bez gumy a ernes rika "hele konecne zadny rasismus"

dežo začina podnikat a udela si reklamni tabuli jmeno:dežo fero povolani:brousič nožů mob.tel:nokia 6200

Jde cikán do železařství a povídá hřebiky a prodavač na to kolik a cikán nééé kolik hřebiky.

stránka: 1 2 3 4

Vtipy o cikánech

Autor:

Přidat vlastní obsah na web je opravdu snadné, stačí vyplnit pár kroků v tomto formuláři (odesláním souhlasíte s podmínkami užívání webu).
1) Vyberte kategorii

Roboti si můžou vyplnit i tohle:
youvtipy.cz (c) 2008 - Vtipy o cikánech
programy a hry ke stažení zdarma - porse.cz TOPlist