stránka: 1 2

vtipy o mědvědovi

Zvířátka si koupili do lesa automat. Jde liška vypadne jí limča, de srnka vypadne jí limča, jde medvěd a nic tak se s tím pere boxuje s tím a najednou vyleze veverka a říka mě už se nechce čurat.

šel jednou jeden josef a potka žabu a ta mu říká:dej mi pusu a něco se stane. tak josef dal žábě pusu a ptáse:a co se mělo stát?žaba odpoví:dostal si ekzeeeeeeem ekzeeeeeeeem

Vite proč má datel zobák? Aby si nerozmlátil ksicht!

Otec komár vyšle svého syna komára do světa.Za rok se syn komár vrátí a otec se ho vyptává:Tak jak bylo ve světě kdekoliv jsem byl tak tam mi lidé tleskali

Víte co dělá slon v Zoo? čumí do blba.

vtipy o mědvědovi

příjde žába k doktorovi a ma na hlavě ponošku doktor: co se ti stalo žabko...žabka: drž hubu to je přepadeni...

Chlap v Egyptě má velblouda a ten chodí hrozně pomalu a tak s ním jde do 'opravny' a tam je pán který říká: ,,TAK SI SNÍM ZACOUVEJTE DO BOXU!' chlap tam zacouvá. Pán z boxu vezme železnou tyč a flákne velblouda přes koule a velbloud v tu ránu vystřelí ven z boxu a ztratí se někde v poušti. Majitel velblouda povídá: ,,a jak já ho teď asi dohoním?' a pán z boxu říká : TAK SI ZACOUVEJTE DO BOXU !

Přijde medvídek Pů do řeznictví a ptá se máte šunku prodavač odpoví ano máme tak medvídek Pů vytáhne rotačák, zastřelí prodavače a řekne, to máte za to prasátko

Vrána letí: "krá krá", narazí do stromu a rozplácne se na zemi. Chvíli jen tak leží a pak: "pípípí, húúúúú". Do prd*le, jak to bylo???

vtipy o mědvědovi

Na policejní stanici zvoní telefon. Policista ho zvedne a ze sluchátka se ozve jemným hláskem: "prosím vás, okamžitě k nám přijedte, k nám se vloupala kočka!" "Ale paní, to nebude tak zlé…" "Jaká paní? Ty idiote! - tady kanárek!!"

Na větvi visí dva lenochodi. První den nic, druhý den nic, třetí to samé. Čtvrtý den pootočí jeden hlavou a druhý to komentuje: "Ty seš nějaký nervózní!"

Zvířátka v lese se domluví, že uspořádají gruppensex. "Ale bez ochrany, jinak to nemá cenu" rozhodl medvěd. Zvířátka souhlasí. Po hodině, když jsou v nejlepším, se medvěd otočí a volá na vlka: "Vlku, říkali jsme, že bez ochrany!!!" A vlk na to: "To je v pořádku, medvěde, to mě kouří žížala."

Potka se jezek s tchorem. Tchor rika: Ty mas cumacek a bodlinky, Ty budes asi jezecek..! a jezek na to: Ty mas chlupy a smrdis. Ty budes asi k.nda!

vtipy o mědvědovi

Jde zajíček po lese a najde pistoli. Hned mu stoupne sebevědomí, tak sa vydá za medvědem. Před jeho brlohem zakřičí: "Hej medvěde! Pojď okamžitě ven! Nasral jsem ti před brloh! Buď to sežereš,... ... nebo to sežeru radši sám!"

Novinari se ptaji slepicky, zda je pravdou, ze snesla sedmikilove vejce. Ona odpovedela, ze ano. Tak se ji ptaji, jake ma plany do budoucna. Ona odpovida, ze snest desetikilove vejce. Novinari jsou spokojeni s odpovedi, utikaji za kohoutem a ptaji se zda je pravda, ze jedna z jeho slepicek snesla sedmikilove vejce. Odpovida, ze ano, tak se ho ptaji, jake ma plany do budoucna. On odpovida, ze rozbit pstrosovi hubu.

na náměstí sedí slon dře si prdel o beton

Proč ptáci létají na jih? Protože pěšky je to trochu daleko.

vtipy o mědvědovi

Sedi takhle nachcanej medved v lese a co nevidi,zajicek jede na kole "ty vole kdes vyal prachy na kolo?.No vis co pracuju ,tak sem si nasetril a mam kolo" hmm,rika si medved,to je dobry.Za mesic lezi zas vozralej medved u stromu a co nevidi zajic v aute ,tak mu zase povida ze pracuje a ze si usetril.Za mesic jede zajicek na novy Jawe 250 a co nevidi ,medvedm ve vrtulniku,medved pristane a zajicek se ho pta kde na to vzal "to vis no ,vratil sem lahvace a koupil sem si vrtulnik"

Přijde do hospody chlap s černou kočkou v náručí. Sedne, objedná panáka rumu a panáka beznínu. Hospodskej divně kouká, ale nakonec donese i ten benzín. Chlápek do sebe kopne rum a kočku chytí a naleje do ní ten benzín. Kočka začne prskat, zježí se jí srst, jako dělová koule lítá o hospodě, až najednou se zebleje a padne na zem mrtvá. Pár chlapů na to blbě kouká a ptají se: Sakra, co to bylo? Co se jí stalo? A majitel říká: No, co já vím, asi jí došel benzín.

Je v lese medvěd, vlk, liška, zajíc, krysa a želva. Děsně se nuděj, tak vymyslej, že jeden vždycky řekne vtip a z ostatních když se tomu aspoň jeden nezasměje, tak toho, co to říkal, zabijou. Medvěd se nabídne a řekne takovej strašnej drtivák destroják až se všichni svíjej smíchem po zemi, jenom želva mlčí. Zabijou medvěda a říká vlk, taky takovej lepší humor. Všichni se docela smějou, jenom želva mlčí, takže zabijou i vlka. Potom musí říkat liška, šílenej mokráč, takže ostatní mlčej, akorát želva říká "aaaaaaaaaa-cha-cha ten mědvedův byl ale dobrej!"

youvtipy.cz (c) 2008 - Vtipy, vtípky, fórky, srandičky
programy a hry ke stažení zdarma - porse.cz TOPlist