navigace: Vtipy >
stránka: 1 2

Vtipy o mužích

Sejdou se dva koktavý a jeden povídá druhýmu: "Ty než řekneš u..u..užovka,tak je dávno pryč." A ten druhý odpoví: "Ty..ty..ty se mi moc ne..nesměj. Ty než řekneš pi..pi..pi.tak máš kuchyň plnou slepic.

Víte, proč mají muži o jednu buňku v mozku víc než psi? Aby se netočili do kolečka, když si honí ocas.

Přijde manžel domů a tam už na něj čeká manželka s otázkou: miláčku, víš co je dneska za den? manžel chvíli přemýšlí, ale pak jen zakroutí hlavou. tak mu manželka řekne: přece naše 30 výročí!!! manžel se plácne do hlavy a manželka pokračuje: no, a když máme to výročí, tak ti výjimečně dneska povolím, dělat vše co chceš, opravdu cokoli!!! manžel jí hnedka děkuje a se slovy odchází: uvidíme se zítra!!!

Chlápek v nóbl restauraci potřebuje na toaletu. Na pánech je obsazeno. Už to nemůže vydržet a tak nakoukne na dámy. Tam nikdo, tak hups tam. Libuje si, že jsou to krásné toalety a jak tak sedí, vidí tři knoflíky. Říká si pro sebe, že tohle na pánech nemají, co to asi muže být? Na prvním je „TV“ – „že by televize?“ Obrazovku nevidí. „Nevadí, zkusím to.“ Zmáčkne knoflík a teplá voda mu omyje přirození. „Hmmmm, skvělé, to musíme na pánech taky prosadit.“ Na druhém knoflíku je „HV“ – „že by horká voda?“ „Tak to vyzkouším.“ Zmáčkne a osuší ho horký vzduch. „Hmmmm, to si taky musíme pořídit, strašně si libuje. Na poslednim knoflíku je “AOT„ – “co by to mohlo být?" „Tak to vyzkouším!!!“ Zmáčkne knoflík a najednou se mu zatmí před očima a vzbudí se až na jednotce intenzivní péče, kde mu orosené čelo utírá sestřička a ptá se ho: „Pane, co jste prosím vás dělal?“ Byl jsem na dámském záchodě, byly tam tři knoflíky, tak jsem je zkoušel. „A Vy jste zmáčkl i ten poslední?“ ptá se zděšeně sestřička. „No, asi ano, už si nic nepamatuju, co to bylo zač?!“ „Pane, “AOT" je automatický odstraňovač tampónu, penis máte pod polštářem!"

Jaký je rozdíl mezi manželem a okem na punčoše? Žádný. U obou záleží na ženě, jak daleko je nechá utéct!

Vtipy o mužích

Jak nazýváme muže s IQ 50? Nadaný.

vite jaky je mezi muzem a zubnim kartackem? zadny,oba jsou chlupati

Víte proč muž nepozná, kdy má žena orgasmus? Protože u toho nikdy není.

Muž říká ženě: "Nechápu, proč neustále sleduješ ty pořady o vaření, když pak stejně vaříš na ho*no." Žena mu odvětí: "Hele, já se tě taky neptám, proč koukáš na porno..."

Vtipy o mužích

Proč bůch stvořil muže?. Protože vibrátor trávu neposeká.

Sedí chlap na záchodě a tlačí ze všech sil. Najednou příjde uklizečka a myslí že je zbytečně rozsvíceno a tak zhasne. Najednou se z kabinky ozve řev, tak rozsvítí ptá se:„Chlape co řvete ?"A chlap odpoví:„To byl blbej vtip já myslel že my vypadli oči z ďůlku!!!"

Víte co má muž po padesátce v kalhotách?... Jednoho nezaměstnanýho a pytel vzpomínek!

Víte jak vybrat z 12 mužů blbce? Náhodně.

Vtipy o mužích

Víte jakej je rozdíl mezi chlapem a cibulí?? Žádnej, slečeš to a brečíš...

Jaký je rozdíl mezi Chlapem a Paprikou?...Žádný oba sou Dutý a plný semen....

Víte proč mají muži nohy do O ? protože všechny nepodstatný věci jsou v závorkách...

Proč muži nosí kravatu? Protože každý vůl musí být uvázaný.

Vtipy o mužích

Jaký je rozdíl mezi rozumem a penisem? Rozum zůstává stát častěji.

Z pamětí ošklivého chlapce Když se můj otec chtěl milovat, matka mu vždycky ukázala moji fotografii. Měl jsem hodně beďarů. Jednou jsem usnul v knihovně a když jsem se vzbudil, nějaký slepec četl moji tvář. Pocházím z hloupé rodiny. Během války Severu proti Jihu bojoval můj skvělý strýc za Západ. Můj otec byl také hlupák. Pracoval v bance a chytili ho jak krade propisky. Když jsem se narodil, doktor přišel do čekárny a řekl mému otci: "Dělali jsme, co jsme mohli, ale protlačil se ven." Moje matka mě nechtěla kojit. Říkala, že mě měla ráda jen jako přítele. Když mne donesli ke křtu, farář se optal: "Pokřtít nebo obětovat?" Mohu říct, že mě rodiče nenáviděli. Ve vaně jsem si hrával s opékačem topinek a s rádiem. Pracoval jsem v obchodě se zvířaty a lidé se ptali, jak moc ještě porostu. Když jsem byl malé dítě, chtěli mě vyfotit na plakát propagující antikoncepci. Jednou mě unesli a poslali mému otci kus mého prstu. Odpověděl jim, že chce víc důkazů. Když je Halloween, rodiče oblékají své děti tak, aby vypadaly jako já. Loni se mi jedno dítě snažilo sundat tvář. Poslední přání mého strýce bylo, abych mu seděl na klíně. Umřel na elektrickém křesle.

Vis jakej je rozdil mezi chlapskou botou a kondome??? Zadnej ve vobou stoji C.RAK!!!

stránka: 1 2

Vtipy o mužích

Autor:

Přidat vlastní obsah na web je opravdu snadné, stačí vyplnit pár kroků v tomto formuláři (odesláním souhlasíte s podmínkami užívání webu).
1) Vyberte kategorii

Roboti si můžou vyplnit i tohle:
youvtipy.cz (c) 2008 - Vtipy o mužích
programy a hry ke stažení zdarma - porse.cz TOPlist