navigace: Vtipy > Vtipy o národech >
stránka: 1

Češi

Jde trpaslik k rusum s kyblickem a povida tak kde to mate a rus se pta a co kde mame a trpaslik odpovida no du vas okrast a rus povida tady se nekrade dete do nemecka de do nemecka povida tady prepadeni nemec tady se nekrade dete k cechum tam se krade de za cechem a povida k*rva kde mam kyblicek

Dvojice sedí v parku na lavičce a povídají si pusiko ,srdíčko ,beruško ,a dívka povídá hele proč mne tak silne hladíš po zádech no no eh to je jasny ne hledám prsa a dívka povida ty jsi ale veselá kopa všdyt ty mam přece vepředu ne nemas tam us sem hledal........

Proč čeští důchodci žijou ze vzpomínek? protože z důchodu se to nedá

Jak mohou žít čeští důchodci s tak nízkým důchodem? KRÁTCE!

Prochází se blondýna v muzeu rozhlíží se kolem sebe, až narazí do stolku s vázou která spadne na zem a rozbije se na kusy. Přiběhne rozzuřený hlídač a řve na ní: "Ženska neštastná ta váza je z 15 století." Blondýna řekne: "Uf já myslela že je nová."

Češi

V době totality probíhá v televizi televizní soutěž. Jedna otázka zní: Máte rádi Sovětský svaz? Ano, dva body. Ne, dva roky.

Baví sa čínský president a ministr obrany: M: jakési česko nám vyhlásilo válku. P: kolik jich je? M: asi 10 milionů. P: A v kerém hotelu bydlí?!?

Důležitá přehlídka nových vynálezů mezi třemi státy: Německo, Japonsko a Česká republika. Na přehlídce je plno alkoholického pití a jídla. Přehlídka začne a jeden němec říká: "My jsme vynalezli nový mobil mikrofon je v malíčku a sluchátko v palci". Ostatní žasnou. Když se dostane na řadu japonec a předvádí: "No my už máme mikrofon v ústech a sluchátko v uchu". Otatní žasnou. A je na řadě čech kterému zachutnal alkohol a jídlo, pozvrací se a řekne: "Přišel mi fax". Ostatní žasnou. Němec šáhne do zvratek a řekne: "Hmmm, a je to i Braillovým písmem!".

stránka: 1

Češi

Autor:

Přidat vlastní obsah na web je opravdu snadné, stačí vyplnit pár kroků v tomto formuláři (odesláním souhlasíte s podmínkami užívání webu).
1) Vyberte kategorii

Roboti si můžou vyplnit i tohle:
youvtipy.cz (c) 2008 - Češi a vtipy o nich
programy a hry ke stažení zdarma - porse.cz TOPlist