navigace: Vtipy > Vtipy o národech >
stránka: 1

Ruské

víte jaký rozdíl je mezi ruskou a usa ponorkou že ruska se musí vynorovat aby se veslari nadechli

Americký a ruský prezident se přou, kdo má lepšího osobního strážce. Rozhodnou se, že si je otestují. Americký prezident řekne svému osobnímu strážci: -Johne, jdi a skoč z okna!- John se rozpláče a říká: -Slitování, mám ženu a tři děti.- Potom řekne ruský prezident svému osobnímu strážci: -Ivane, jdi a skoč z okna!- -Ivan se sebere a jde k oknu. Americký prezident se diví a říká mu: -To jen tak skočíš z okna?- Ivan odpoví: -Co mám dělat, mám ženu a tři děti.-

Na Sibiri: Na brehu more sedí chlapík a chytá ryby. Najednou se z hlubin more vynorí americká ponorka, otevre se poklop a objeví se voják. Chvilku se dalekohledem dívá do okolí, potom zakricí dolu: "Smer severo-severovýchod!" Zaleze, zabouchne poklop a ponorka zmizí v mori. Chlapík ješte chvilku pokukuje smerem, kde ponorka zmizela, ale potom se dál venuje rybarení. Zanedlouho se vynorí ruská ponorka, ze které vykoukne voják a když zpozoruje rybáre zakricí: "Hej ty tam!!! Nebyla tady náhodou pred chvilkou americká ponorka?" Rybár zakricí, že ano. Voják: "A kterým smerem odpluli?" Rybar: "Smer severo-severovýchod!" Voják: "Ty vole! Nemachruj a ukaž rukou!"

Američan pozval Rusa na návštěvu a při jednom z výletů došel v autě benzín. Američan rozladěný říká: - No, tak teď musíme počkat, až nás někdo dotáhne k pumpě. Rus: - Bez žádosti? Bez povolení? bez bumážky? Bez fronty? No to tady máte pěkný chaos!

Jednotka ruských vojáku letí do Cecenska a velitel motivuje vojáky: "Chlapi, za kazdou cecenskou hlavu dostanete láhev vodky!" Letadlo pristane, rozrazí se dvere, vojáci se rozprchnou. Za nekolik minut se vrací a kazdý táhne nekolik hlav. Velitel je celý bledý a zpocený: "K.rva hoši, to bylo jen mezipristání v Kyjeve!!!

Ruské

Soudruh Lenin říká ostatním soudruhům: "Soudruzi, revoluci musíme odložit. Soudruh Džerdžinský jel na ryby." Jeden soudruh se Lenina zeptá: "A bez něho by to nešlo?" Lenin: "Bez něho ano, ale ne bez Aurory."

Víte, jak se řekne polsky porodní bába? Čekatělka u ďůry.

stránka: 1

Ruské

Autor:

Přidat vlastní obsah na web je opravdu snadné, stačí vyplnit pár kroků v tomto formuláři (odesláním souhlasíte s podmínkami užívání webu).
1) Vyberte kategorii

Roboti si můžou vyplnit i tohle:
youvtipy.cz (c) 2008 - Ruské
programy a hry ke stažení zdarma - porse.cz TOPlist