navigace: Vtipy > Vtipy o národech >

Slovenské a o slovácích

stránka: 1

Slovenské a o slovácích

Víte, proč nikdo nechce na Slovensku hrát volejbal? No, nikdo nechce být smečiar.

Vite, odkud pochazeji Slovaci? - No prece z Hlohovce, protoze je tam Slovakofarma!

jde Jano přes vesnici a najednou se mu chce čurat.Tak se dívá jestli nikdo nejde.Stoupne si k plotu,vytáhne ho a najednou se zničehonic objevila koza.Tak na ni volá:koza běž pryč!Ale koza se stále přibližuje blíž.Znova volá,koza běž pryč,koza ,koza ,kozénka,kozénka.Kéž by si tak uměla aj varit.

aky je rozdiel medzi cinskym, francuzskym a slovenskym duchotcem? cinsky si da cinsku kavu, francuzsky si da francuzsky caj a slovensky si uvari cinsky caj vezme francuzske berle a ide do roboty.

Vsadí se skupinka Američanů, Rusů a Slováků, kdo nejdéle vydrží v mrazáku se svým alkoholem. První jsou Američani. Zavřou se v mrazáku se svojí Whiskou. Po 2 dnech skončí. Další jsou Rusové s vodkou. V mrazáku vydrží týden. A posledni na řadě jsou Slováci se svojí borovičkou. V mrazáku jsou týden, dva týdny.. Rusové a Američani si říkají, jestli se jim něco nestalo a tak jeden z nich otevře dveře do mrazáku. Ale v tom ho jeden Slovák kopne do zadku a rychle zavře. V mrazáku se ho ostatní ptají, proč to udělal. Slovák odpoví: "Veď je tu zk.rvená zima a ten somár ještě otvorí dvere!"

Slovenské a o slovácích

Chceš sa urobiť medzi moje štvorky? Zavolaj a moju žiacku knižku ti pošlem obratom.

Přijde Slovák do baru: "Jednu whisky!" "Skotskou?" "Nie, bez kocky!"

V jednom meste na Dunaji sa stretli traja politici. Bush,Putin a Dzurinda. Ta tlačovke sa novinári pýtajú. Aký je váš vlastný názor na regulovanú demokraciu? Bush: čo je to regulovanú, nepoznám taký výraz. Putin: čo je to demokracia, nepoznám taký výraz. Dzurinda: čo je to vlastný názor, nepoznám taký výraz.

V Bratislavě na nádraží se dobývá připosranej Čechůň na WC. Zuřivě buší na dveře a volá: -Je tam někdo, je tam někdo?- A ze záchodu se ozve flegmaticky: -Kto by tu jedol, tuna sa sere.-

Slovenské a o slovácích

Slováci vyrobí jadernou zbraň. Dzurinda říká: "Tak ji někde vyzkoušíme. Pošleme ji na USA, ti se rychle ozvou..." Vystřelí tedy na Ameriku a čekají na odezvu. Nic. Dzurinda tedy povídá: "Asi to spadlo někam do pouště, Amerika je přeci jen velká. Vystřelíme tedy na New York, toho už si určitě všimnou." New York je tedy srovnán se zemí, ale opět žádná odezva. "To není možný. Zaměříme tedy přímo Bílý dům, to už nemůžou přehlídnout," povídá Dzurinda a vytřelí tedy třetí raketu. Zase nic. Nechápavě tedy volá Dzurinda Bushovi: "Nazdar Georgi, jak se máš? Vysvětli mi, jak je možný, že jsme na vás poslali tři atomovky a vy jste si toho vůbec nevšimli?" a Bush odpovídá: "Jen počkej ty zmrde, až vas najdeme na mapě!"

stránka: 1

Slovenské a o slovácích

Autor:

Přidat vlastní obsah na web je opravdu snadné, stačí vyplnit pár kroků v tomto formuláři (odesláním souhlasíte s podmínkami užívání webu).
1) Vyberte kategorii

Roboti si můžou vyplnit i tohle:
youvtipy.cz (c) 2008 - Slovenské a o slovácích
programy a hry ke stažení zdarma - porse.cz TOPlist