navigace: Vtipy >
stránka: 1 2 3 4 5 6

Vtipy o pepíčkovi

Zde vložte Váš text!Na pláži u moře se ptá Mařenka mámy:Co to má Pepíček mezi nohama? Maminka se zarazila , avšak neztratila duchapřítomnost a plácla první hloupost , která jí napadla: Víš , to je taková píšťalka. Za chvíli přiběhne Mařenka s pláčem a říká mámě: Mami , ona mu ale nepíská!!!

Pepíček sáhne Mařence pod sukňí a říká: Ty si také kluk? Ne já ... Kákám."

Ve škole se Pepíček ptá Paní učítelky: Maté prsa? Ano mám, Pepíčku,mám. A proč je nenosíte?

PANI UČITELKA SE PTA PEPIČKA ŘEKNI NAM DVĚ ZAJMENA. PEPIČEK: KDO JA? UČITELKA: SPRÁVNĚ!

Maminka jde s Pepíčkem poprvé do ZOO.Přijdou tam a Pepíček zvolá ,,maminko podívej se tady je opička".A maminka říká ,,Pepíčku vždyť to je teprv paní pokladní".

Vtipy o pepíčkovi

Pepíček jde za tatínkem a ptá se ,,tatíííí umíš psát po tmě".A tatínek odpoví,,no nevím ale skusím to co potřebuješ napsat"? Pepíček:Potřebuji aby si mi podepsal Žákovskou

Co nám dává husa?-Fádlo.-Sádlo ano správně,a co nám dává ještě?-Fádlo.-No to už jsi říkal,ale co nám dává ještě kromě sádla?-Fádlo.-Podívej se ,Pepíčku,zkusíme to jinak. Kde spí tatínek?-V hofpodě.-Ehmmm.A kde spí maminka?-U foufeda.-No...A kde spinkáš ty pepíčku?-V poftýlce.-No vidíš a čím se přikrýváš?-Pefinou.-No a co je v peřině?-Pefí.-NO vidiš tak co nám dává ještě husa?-Fádlo!!

Učitelka říká žákům ve škole: "Tak děti, dnes si budeme povídat o polibku. Víte, když se mají dva lidi rádi..." V zadní lavici se přihlásí Pepíček: "Paní učitelko, ti co už š*kali můžou jít ven kouřit?"

Paní učitelka vysvětluje třídě: "Říkáme, že kráva se otelila, kočka okotila. Řekne někdo další příklad?" Pepík se hlásí: "Prosím, žralok se ožral!"

Vtipy o pepíčkovi

Pepíček si hraje v pokojíčku s mašinkama a jeho maminka je v kuchyni a slyší pepíčka. Malí blbci nastupujte předními dveřmi a velký zádnímy maminka ho uslyšela a řekla,Pepíčku jestly budeš mluvit sprostě tak budeš půl hodiny klečet v koutu. A znova pepíček řekl malí blbci předními a velcí blbci zadními dveřmi a maminka řekla tak a už toho mám dost pojď si kleknout do rohu. Po půl hodině maminka řekne tak byl jsi hodný můžeš si jít znova hrát a Pepíček znova řekne, malý blbci předními a velcí zadními a kvůli tý Pí*e v Kuchyni máme půl hodiny zpoždění

Paní učitelka se ptá dětí ve škole: "Děti, když na stromě sedí 5 vran a myslivec 2 z nich zastřelí, kolik jich zbude?" Přihlásí se Pepíček: "Žádná, paní učitelko, protože ty ostatní se leknou a odletí." Paní učitelka: "Správně má být, že zbydou tři vrány, ale líbí se mi tvůj způsob uvažování, Pepíčku." Pepíček: "A teď já: Jdou po ulici tři ženský se zmrzlinou. Jedna ji kouše, druhá cucá a třetí líže. Která je vdaná ?" Učitelka přemýšlí:"No, asi ta, která ji cucá, ne ?" Pepíček:"Kdepak, ta, která má snubní prstýnek. Ale líbí se mi váš způsob uvažování, paní učitelko !

Pepíček jde domů a maminka na něj křičí ,,Proč si snědl ty peníze?!" A Pepíček odpoví ,,ale mami dyť jsi mi je dala na oběd"

maminka řekne pepíčkovi:pepíčku, zatím co nebudu doma, nezapínej televizi,počítač ani rádio.maminka odejde a pepíče zapne televizi a tam se ozve:krvavá ruka se blíží krvavá ruka je v 1.patře, pepíček bydlí v 5.patře.pepíček vypne televizi a zapne si počítač a tam se ozva:krvavá ruka se blíží krvavá ruka je v 3. patřepepíček bydlí v 5. patře.pepíček vypne počítač. zapne rádio a tam se ozve: krvavá ruka se blíží krvavá ruka bydlí v 5.patře,pepíček bydlí v 5.patře.vypne rádio a najednou někdo zatukal na dveře,pepíček otevře dveře a za dveřmi se objeví krvavá ruka a ta se zeptá:nemáš náplast?

Vtipy o pepíčkovi

Paní učitelka dává dětem hádanku: ,,Děti,je to zvíře,vypadá jako kůň a má černobílou barvu." Nikdo neví.,,Děti, tak já vám pomůžu.Začíná na ze-." ,,No,ze...,"snaží se paní učitelka. Přihlásí se Pepíček:,,Ze by to byl tygr?"

Pepíček je ve třídě a paní učitelka nakreslí jablko na tabuli vyvolá pepíčka a řekne pepíčku co je to na tabuli pepíček řekne prdel paní učitelka vyběhne ze třidy a pan ředitel se diví koukne se do třídy a říká: proč paní učitelka je tak vzteklá a proč je na tabuli namalovaná ta prdel??

Proč mi lžeš, Pepíčku?" ptá se učitelka. "Víš, co se stane z dětí, které lžou?" - "Politici nebo poslanci, paní učitelko.."

Jde pepíček a spadne mu do kanalu koruna de okolo pan a pta se chlape proč hazíte do kanalu tisícovku? Protože kvůli koruně tam nepolezu :D

Vtipy o pepíčkovi

Děti si povídají ve třídě o tom co je v okolí města a ve městě nového.Paní učitelka řekne holkám že Pepíček je starý sprosťák a tak jestly řekne nějakou sprosťárnu tak ať vyběhnou ven ze třídyna její pokyn a ona si to s ním vyřídí.Tak Mařenka řekne: ,,u soudu se staví nové vězení´´.P.Učitelka:,,výborně Mařenko´´.Tonda řekne: u Tesca se staví nová pouť.P.Uč.:,,skvěle Tondo!Dobrý postřeh!.Vyvolá Pepíčka a ten řekne:Za městem se staví nový bordel!.Paní učitelka dá pokyn dívkám a ty vyběhnou ze třídy.Pepíček na ně volá,,Kam běžíte vy kur*y ? vždyť se teprve staví !!!

Pepicek rika "mami muze 11 leta holka otehodnet?" a maminka "ne" a Pepicek "zradkyne!"

Pepíček jde po hodině za učitelkou do kabinetu. Slušně zaklepe, paní učitelka vykoukne a bodrý Pepíček praví: "Soudružko učitelko, já bych si chtěl s váma zaš*kat." Načež mu učitelka vrazí pořádnou facku a povídá: "To máš za tu soudružku... a teď pojď dál, ty můj čipero."

stránka: 1 2 3 4 5 6

Vtipy o pepíčkovi

Autor:

Přidat vlastní obsah na web je opravdu snadné, stačí vyplnit pár kroků v tomto formuláři (odesláním souhlasíte s podmínkami užívání webu).
1) Vyberte kategorii

Roboti si můžou vyplnit i tohle:
youvtipy.cz (c) 2008 - Vtipy o pepíčkovi
programy a hry ke stažení zdarma - porse.cz TOPlist