navigace: Vtipy >
stránka: 1 2 3 4 5 6

Vtipy o pepíčkovi

Co nám dává husa?-Fádlo.-Sádlo ano správně,a co nám dává ještě?-Fádlo.-No to už jsi říkal,ale co nám dává ještě kromě sádla?-Fádlo.-Podívej se ,Pepíčku,zkusíme to jinak. Kde spí tatínek?-V hofpodě.-Ehmmm.A kde spí maminka?-U foufeda.-No...A kde spinkáš ty pepíčku?-V poftýlce.-No vidíš a čím se přikrýváš?-Pefinou.-No a co je v peřině?-Pefí.-NO vidiš tak co nám dává ještě husa?-Fádlo!!

Zde vložte Váš text!Na pláži u moře se ptá Mařenka mámy:Co to má Pepíček mezi nohama? Maminka se zarazila , avšak neztratila duchapřítomnost a plácla první hloupost , která jí napadla: Víš , to je taková píšťalka. Za chvíli přiběhne Mařenka s pláčem a říká mámě: Mami , ona mu ale nepíská!!!

Na zahradě honí malý kluk celkem neúspěšně o rok starší sestru, která s úsměvem uniká a ignoruje jeho nadávky. Tatínek je zarazí a ptá se synka: "Pepíčku, proč Aničku honíš?" "Protože mě štípla!" "Aničko, proč jsi ho štípla?" "Aby mě honil!"

Malý Pepíček jede s maminkou v tramvaji. Sedí jí na klíně a paní, sedící vedle maminky, ho pohladí po hlavě a pochválí, že je hezký chlapeček. Pepíček se jí zeptá, zda má doma taky takového chlapečka. Pani se začervená a smutně konstatuje, že jí čáp žádného nepřinesl. "A máte alespoň holčičku?" ptá se opět Pepíček. "Ne, vrána mi žádnou nepřinesla." Pepíček se chvilku zamyslí a pak se nevinně zeptá: "A s jiným ptákem jste to nezkusila?"

Pani ucitelka vyzve deti, aby uzili ve vete slovo "urcite" Anicka povida: Nebe je urcite modre - Ne anicko - nekdy je od cervanku cervene Honzik: stromy jsou urcite zelene - ne Honziku - na podzim zloutnu Pepicek: pani ucitelko, ma prd hrudky?? - fuj pepicku, samozrejme ze nema - tak jsem si urcite posral prsty.

Vtipy o pepíčkovi

"Pepíčku," povídá paní učitelka, "jak se jmenuje člověk, který krade?" Pepíček neví a tak mu paní učitelka pomůže: "Podívej, když teď sáhnu do tvé kapsy a vytáhnu padesátikorunu, kterou si pak nechám, co jsem?" Pepíček rychle prohlásí: "Kouzelník!"

Paní ucitelka se ptá Pepícka: "Co je to za zvíre - je hnedé a má ctyri nohy." "Pes!" "No dobre, ale mohla by to být treba i kocka. A rekni, jakého znáš hnedého ptáka." "Orel!" "Dobre, ale mohl by to být i jiný pták. Treba takový vrabec, ten je taky dohneda." "A paní ucitelko, ted vy. Co je to - když se to strká dovnitr, je to tvrdé a suché, a když to jde ven, tak je to mekké a vlhké..." Ucitelka se neudrží a vlepí mu facku. Pepícek na to: "No to by taky mohlo být, ale jinak je to žvýkacka."

Pepíček dostane krásné autíčko a maminka mu připomíná: "Co se říká?" - "Nevím!" - "Co říkám tatínkovi, když přinese výplatu?" - "Aha!" Vzpomene si pepíček a odpoví: "Neříkej, že to je všechno!"

Pepíček dostane krásné autíčko a maminka mu připomíná: "Co se říká?" - "Nevím!" - "Co říkám tatínkovi, když přinese výplatu?" - "Aha!" Vzpomene si pepíček a odpoví: "Neříkej, že to je všechno!"

Vtipy o pepíčkovi

Hraje si pepicek s vlackem a rika: "Kurva ukoncete nastup dvere se zaviraji", slysi to maminka rika"jeste jednou to uslysim a vlacek ti seberu" pepicek po chvili zase: "Kurva ukoncete nastup dvere se zaviraji" maminka mu vlacek opravdu sebere Pepek rve a narika az se to neda poslouchat, prijde maminka a rika "Jeste jednou a uz ten vlacek zpatky nedostanes!" Pepicek si hraje dal a po chvili rika "Kurva ukoncete nastup dvere se zaviraji, k vuli te piči v kuchyni mame hodinu zpozdeni!"

Pepíček se ptá tatínka, tati, je pravda, že internet degeneruje lidi? Tatínek odpoví: Omg, Lol, jdi spát, GN :D

Pepíček píše z tábora:Je mi tu dobře pořád jím a odpočívám PS. Co je to epidemie?

pepicek prijde do kuchyne a pta se maminky vis kolik je pasty v jedne tube ma minka rekne nevim a pepicek odpovi od gauci az k televizi

Vtipy o pepíčkovi

babicka s pepickem šli do obchodu a pepiček se ptá babičky babi můžu si tohle vzít ne pepičku to co je na zemi se nezbírá jdou z obchodu a babička spadne do kanálu a babička říká pepíčku pomoc mi ale babi říkala si že to co je na zemi to se nezbírá

Pepíčku netahej dědečka za ty vousy a vůbec zavři tu rakev!! :D

Přijde Pepíček za maminkou a povídá: - "Mami já chci psa" Maminka na to: - "Žádnej pes nebude, pouští to chlupy, je to pořád špinavý... nic nebude" Pepíček zase: ... ... ... - "Já chci psa" Maminka: - "Už jsem řekla, přej si cokoliv jiného, ale psa ne" Pepíček: - "Dobrá, tak já si s tebou chci dneska hrát na maminku a tatínka" Maminka chvilku přemýšlí: - "Hraničí to s incestem, ale co pro jednou se nic nestane. Tak co mám dělat?" Pepíček: - "Vykoupej se, vem si fajnový prádýlko,lehni si do postele a čekej." Tak maminka vše udělá, leží a čeká. V tom se rozrazí dveře do ložnice a v nich stojí Pepíček v tátových trenkách a povídá: - "Stará vstávej, jdeme koupit mladýmu psa!" :D :D

Děti jsou ve škole v přírodě a učitelka oddělí ložnici holčiček od chlapců bílou čárou. Kdo tu čáru překročí, zaplatí 100 korun. " A kolik by stála permanentka?", ptá se Pepíček.

Vtipy o pepíčkovi

Jde Pepicek a blbec po lese a vidi houbu a houba jim rika kdyz mne nezakopnete splnim vam tri prani blbec rika ja chci abych nebyl blbec je ja nejsem blbec ja se stoho boseru koukne se a ma v kalhotech ja sem ale blbec a je blbec.

pani ucitelka rekne na pepicka: pepicku rekni mi dve zajmena. Kdo Já? vyborne pepicku.

Učitelka říká žákům ve škole: "Tak děti, dnes si budeme povídat o polibku. Víte, když se mají dva lidi rádi..." V zadní lavici se přihlásí Pepíček: "Paní učitelko, ti co už š*kali můžou jít ven kouřit?"

stránka: 1 2 3 4 5 6

Vtipy o pepíčkovi

Autor:

Přidat vlastní obsah na web je opravdu snadné, stačí vyplnit pár kroků v tomto formuláři (odesláním souhlasíte s podmínkami užívání webu).
1) Vyberte kategorii

Roboti si můžou vyplnit i tohle:
youvtipy.cz (c) 2008 - Vtipy o pepíčkovi
programy a hry ke stažení zdarma - porse.cz TOPlist