navigace: Vtipy >
stránka: 1 2 3 4 5 6

Vtipy o pepíčkovi

Pepíček takhle jednou povídá tetičce, která je na návštěvě: "Božínku, tetičko, ty jsi ošklivá, co?" Maminka ho okamžitě odvleče do kuchyně a tam ho sprdne: "Ty nevychovanče! Jak vůbec můžeš něco takového říct vlastní tetě? Koukej mazat zpátky a omluvit se, řekni, že ti je to líto!" Pepíček napochodoval do obýváku, stoupl si před tetičku a povídá: "Tetičko, mně je to líto, že jsi tak ošklivá."

Paní učitelka se ptá dětí:řeknětemi větu kde je slovo ananas mařenka se hlásí a povída: ananas roste v cizích zemích a co ty pepíčku a pepíček říka: tatka nas vzal na výlet koupil si zmrzlinu a na nas se vysr*l

Zde vložte Váš text!Na pláži u moře se ptá Mařenka mámy:Co to má Pepíček mezi nohama? Maminka se zarazila , avšak neztratila duchapřítomnost a plácla první hloupost , která jí napadla: Víš , to je taková píšťalka. Za chvíli přiběhne Mařenka s pláčem a říká mámě: Mami , ona mu ale nepíská!!!

Paní učitelka se ve školce ptá,co všechno můžou dát do pusy,ptá se Honzíka,odpoví párátko a nanuka,pak se zeptá Pepíčka a on řekne světlo,a proč si to myslíš? Pepíčku odpoví: protože máma říkala tátovi : Zhasni světlo a strč mi ho do huby!!!

Pepíček vyzvídá: "Tati, jaký je rozdíl mezi mužem a ženou?" "Jak bych ti to jenom řekl: žena, ta má malou nožku, zatímco chlap má nohu mnohem větší." "Já to tušil, že ten rozdíl bude mezi nohama."

Vtipy o pepíčkovi

Pepíček si hraje v pokojíčku s mašinkama a jeho maminka je v kuchyni a slyší pepíčka. Malí blbci nastupujte předními dveřmi a velký zádnímy maminka ho uslyšela a řekla,Pepíčku jestly budeš mluvit sprostě tak budeš půl hodiny klečet v koutu. A znova pepíček řekl malí blbci předními a velcí blbci zadními dveřmi a maminka řekla tak a už toho mám dost pojď si kleknout do rohu. Po půl hodině maminka řekne tak byl jsi hodný můžeš si jít znova hrát a Pepíček znova řekne, malý blbci předními a velcí zadními a kvůli tý Pí*e v Kuchyni máme půl hodiny zpoždění

ve skole : pani ucitelka se pta pepicka ktere zvire mluvi pepicek rekne chameleoni a pani ucitelka odpovi jak si nato prisel pepicku? A PEPICEK ODPOVI VCERA JSEM SLYSEL U TERARKA JESTLI ME JESTE JEDNOU KOUSNES DO OCASU TAK DOSTANES TAKOVOU BOMBU ZE PROLETIS TIM TERARIEM :D

Běži Pepíček za maminkou a říká: mami tatínek říka že pochazíme z opic je to pravda ?? a maminka odpoví ja nevím pepíčku já všechny lidi z tatovy strany neznám :D

Přijde učitel do třídy a řekne: Tak děti tato místnost má 15m2, sluníčko sem svítí pod úhlem 20 stupňů, kolik mi je let? Udivené děti otevřou pusu dokořán a neví. Přihlásí se Pepíček a řekne: 48 let Na to učitel řekne: Jak jsi na to přišel Pepíčku? Pepíček odpoví: Já mám doma bratrance, kterému je 24 let a táta říká ze je napůl debil...

Vtipy o pepíčkovi

Jde pepíček a spadne mu do kanalu koruna de okolo pan a pta se chlape proč hazíte do kanalu tisícovku? Protože kvůli koruně tam nepolezu :D

Co nám dává husa?-Fádlo.-Sádlo ano správně,a co nám dává ještě?-Fádlo.-No to už jsi říkal,ale co nám dává ještě kromě sádla?-Fádlo.-Podívej se ,Pepíčku,zkusíme to jinak. Kde spí tatínek?-V hofpodě.-Ehmmm.A kde spí maminka?-U foufeda.-No...A kde spinkáš ty pepíčku?-V poftýlce.-No vidíš a čím se přikrýváš?-Pefinou.-No a co je v peřině?-Pefí.-NO vidiš tak co nám dává ještě husa?-Fádlo!!

Pepíček šáhne Mařence pod sukni a zeptá se jí:"Ty jsi chlapeček?" "Né, já kakám.

Přijde nový žák a jmenuje se Pepíček Měkunda,paní učitelka řekne sedni si támhle vedle Mařenky,sedne si a po chvilce se Mařenka přihlásí a říká,,paní učitelko Mě-kunda smrdí" a paní učitelka odpoví,, z toho si nic nedělej mě taky.

Vtipy o pepíčkovi

pepa se pta taty co je to kamzik a tata na to: to je takova blba ryba a pepa .ale pani ucitelka nam rikala ze skace po horach a tatinek: dit sem ti rikal ze je blba?

Pani ucitelka se pta deti co vsechno se da jist. Prihlasi se Marenka a rika. Chleba. Vyborne mas za 1. Prihlasi se Anicka a rika rohlik. Vyborne mas za 1. Prihasi se Pepicek a rika svetlo. Pani ucitelka nechape a rika Pepickovi at ji to vysvetli a Pepicek povida. Vcera kdyz jsem usinal tak rikala maminka tatinkovi. Milacku zhasni svetlo a strc me ho do pusy.

Pepíček jde po hodině za učitelkou do kabinetu. Slušně zaklepe, paní učitelka vykoukne a bodrý Pepíček praví: "Soudružko učitelko, já bych si chtěl s váma zaš*kat." Načež mu učitelka vrazí pořádnou facku a povídá: "To máš za tu soudružku... a teď pojď dál, ty můj čipero."

Děti jsou s paní učitelkou v zoologické zahradě. Paní učitelka se ptá: "Děti, co to támhle visí za ptáka?" A Pepíček odpoví. "Prosím, to není pták, ale netopýr, a nevisí za ptáka, ale za nohy."

Vtipy o pepíčkovi

Děti píší písemku na téma báseň, Pepíček je hned hotový. Učitelka se podívá a vidí jediné slovo: Prdel. "No Pepíčku, co to má být, od koho to víš?" - "Od tatínka, když jde před námi nějaká slečna, říká Podívej, ta má prdel jedna báseň!"

Paní učitelka se ptá dětí jak by chtěli vypadat přihlásí se pepíček a řekne já bych chtěl být chlupatý jako opice. Paní učitelka se ho zeptá jak ho to napadlo a pepíček říká sestra má mezi nohama jenom takový malý chlupatý trojúhelníček a denně si za něj vydělá 3000Kč

pepíček jde k babičce a říká: babi proč jsi smutná? babička:jdi domů. pepíček jde domů a tam vidí maminku brečet.pepíček:mami proč brečíš. maminka:jdi do pokojíčka. tam vidí pepíček v rakvi svého bratříčka a kolem něho svíčky a ty svíčky sfoukne a říká:happy birtday to you,happy birtday to you,happy birtday to

stránka: 1 2 3 4 5 6

Vtipy o pepíčkovi

Autor:

Přidat vlastní obsah na web je opravdu snadné, stačí vyplnit pár kroků v tomto formuláři (odesláním souhlasíte s podmínkami užívání webu).
1) Vyberte kategorii

Roboti si můžou vyplnit i tohle:
youvtipy.cz (c) 2008 - Vtipy o pepíčkovi
programy a hry ke stažení zdarma - porse.cz TOPlist