navigace: Vtipy >
stránka: 1 2 3 4 5 6

Vtipy o pepíčkovi

Maminka se ptá pepíčka pepíčku proč jsi namaloval tatínkovi zelené vlasy protože nemám plešatou pastelku

Pepiček příjde rano do kuchyne a pta s tatinka tatinku muzu jit po snidani ven - muzez. Ale budes muset rikat cely den ano. Tak Pepicek jde ven a potka babicku ta se ho pta Pepicku chces susenky ano. Dostane susenky. Pak potka dedecka a ten se ho pta Pepicku chces zmrzlinku ano. Dostane zmrzlinku pak potka moorkare a ten se ho pta Pepicku chces do drzky ano a dostane do drzky. Druhy den rano prijde ke solu a pta se znovu tatinka jestli muze jit ven. Tatinek rekne ze ano ale bude muset rikat cely den ne. Tak Pepicek sel ven a potka babicku ta se ho pta. Pepicku chces susenky ne. Nedostane susenky. Pak potka dedecka ten se ho pta Pepicku chces zmrzlnku ne. Nedostane zmrzlinku. Pak potka motorkare a ten se ho pta tak tobe to jeste nestacilo ze? Dostane znova do dorzky.

Pepíčku netahej dědečka za ty vousy a vůbec zavři tu rakev!! :D

Pepíček dostane krásné autíčko a maminka mu připomíná: "Co se říká?" - "Nevím!" - "Co říkám tatínkovi, když přinese výplatu?" - "Aha!" Vzpomene si pepíček a odpoví: "Neříkej, že to je všechno!"

Přiběhne pepíček k benzínové pumpě a říká: 10 litrů benzínu honem!! pán se ho ptá: co je hoří snad???...jo naše škola ale už nějak uhasíná.

Vtipy o pepíčkovi

Paní učitelka se ptá pepíčka: Když řeknu jsem hezká jaký je to čas?...?... Pepíček odpoví :prosím, minulý...

Běží Pepíček za maminkou. A křičí mami mami táta se oběsil na půdě. Maminka celá zděšená běží na půdu a Pepíček křičí APRÍL oběsil se ve sklepě.

Paní učitelka zadala dětem úkol, aby složily nějakou básničku. Protože si však byla vědoma toho, že Pepíček je známý sprosťák, určila, že v básni musí být slova: zahrada, rýč a jáma. „Na taková slova Pepíček určitě nic sprostého vymyslet nedokáže,” myslela si. Druhý den ve škole je mezi jinými vyvolán též Pepíček a spustí: „Máme na zahradě jamku, a v ní taťka š*ká mamku. A já stojím u rýče. K*rva! To mám rodiče!”

Ptá se pani učitelka dětí jestli znají nějaké přísloví. Přihlásí se Anička: Březen za kamna vlezem. Paní učitelka: Výborně, znáte ještě nějaké? Přihlásí se Honza a řekne: Duben ještě tam budem. Paní učitelka: Výborně, a co řekneš ty Pepíčku? Únor bílý sílí pole. Paní učitelka: Tak ne musí se ti to rýmovat. Pepíček Únor bílý sílí pole, vole.

Vtipy o pepíčkovi

ve skole : pani ucitelka se pta pepicka ktere zvire mluvi pepicek rekne chameleoni a pani ucitelka odpovi jak si nato prisel pepicku? A PEPICEK ODPOVI VCERA JSEM SLYSEL U TERARKA JESTLI ME JESTE JEDNOU KOUSNES DO OCASU TAK DOSTANES TAKOVOU BOMBU ZE PROLETIS TIM TERARIEM :D

Pepíček píše z tábora:Je mi tu dobře pořád jím a odpočívám PS. Co je to epidemie?

Pepíček si hraje v pokojíčku s mašinkama a jeho maminka je v kuchyni a slyší pepíčka. Malí blbci nastupujte předními dveřmi a velký zádnímy maminka ho uslyšela a řekla,Pepíčku jestly budeš mluvit sprostě tak budeš půl hodiny klečet v koutu. A znova pepíček řekl malí blbci předními a velcí blbci zadními dveřmi a maminka řekla tak a už toho mám dost pojď si kleknout do rohu. Po půl hodině maminka řekne tak byl jsi hodný můžeš si jít znova hrát a Pepíček znova řekne, malý blbci předními a velcí zadními a kvůli tý Pí*e v Kuchyni máme půl hodiny zpoždění

Pepíček se ptá babičky: babi co je to milenec ? ..Milenec?Milenec ?! vykřikne babička běží ke skříni, otevře a vypadne kostra .

Vtipy o pepíčkovi

Pepíček jde do obchodu a říká:1 rohlík.A prodavačka se ptá:A kouzelné slovíčko by nebylo?Pepíček odpovídá:Co já vím jsem snad Harry Poter,abraka dabraka rohlík.

Pepíček de kolem koupelny a vidí maminku ve vaně a ptá se mami mužu k tobě do vany?A maminka říka ano můžeš ale nekoukej se pod vodu Pepíček neposlechne a koukne se a ptase mami co to tam máš maminka říká jungli a Pepíček se ptá a co tam mam já maminka říká opici a muže opice do jungle ne ale tatinkova opice ano

Pepicek pise rodicum dopis z tabora:"Je tu hezky.Hodne jim a odpocivam.Budte klidni a nebojte se o me.P.S.Co je to epidemie?

pani ucitelka skousi pepicka pepicku co dava ovce pepicek odpovi vlnu pepicku co dava krava pepicek odpovi domaci ukoly (o:

Vtipy o pepíčkovi

pepa se pta taty co je to kamzik a tata na to: to je takova blba ryba a pepa .ale pani ucitelka nam rikala ze skace po horach a tatinek: dit sem ti rikal ze je blba?

pan učitel povídá kyslík byl oběven roku 1781 a Pepík odpovi a co dychali pred tim

Pepicek bezi domu a rika mamince dedecek se obesil v kuchyni ...apryl na pude

stránka: 1 2 3 4 5 6

Vtipy o pepíčkovi

Autor:

Přidat vlastní obsah na web je opravdu snadné, stačí vyplnit pár kroků v tomto formuláři (odesláním souhlasíte s podmínkami užívání webu).
1) Vyberte kategorii

Roboti si můžou vyplnit i tohle:
youvtipy.cz (c) 2008 - Vtipy o pepíčkovi
programy a hry ke stažení zdarma - porse.cz TOPlist