navigace: Vtipy >
stránka: 1 2 3 4 5 6

Vtipy o pepíčkovi

Ve škole se ptá paní učitelka dětí: "Kampak pojedete o prázdninách?" Přihlásí se Anička a povídá: "My doma mluvíme anglicky, tak pojedeme do Ameriky!" Přihlásí se Honzík a povídá: "My mluvíme doma německy, tak pojedeme do Německa!" Přihlásí se Pepíček a povídá: "My mluvíme doma sprostě, tak pojedeme do prd.le!"

Pani ucitelka vyzve deti, aby uzili ve vete slovo "urcite" Anicka povida: Nebe je urcite modre - Ne anicko - nekdy je od cervanku cervene Honzik: stromy jsou urcite zelene - ne Honziku - na podzim zloutnu Pepicek: pani ucitelko, ma prd hrudky?? - fuj pepicku, samozrejme ze nema - tak jsem si urcite posral prsty.

Ve škole se Pepíček ptá paní učitelky: Máte prsa? Ano mám, Pepíčku, mám. A proč je nenosíte?

Pani ucitelka se pta deti co vsechno se da jist. Prihlasi se Marenka a rika. Chleba. Vyborne mas za 1. Prihlasi se Anicka a rika rohlik. Vyborne mas za 1. Prihasi se Pepicek a rika svetlo. Pani ucitelka nechape a rika Pepickovi at ji to vysvetli a Pepicek povida. Vcera kdyz jsem usinal tak rikala maminka tatinkovi. Milacku zhasni svetlo a strc me ho do pusy.

Děti jsou s paní učitelkou v zoologické zahradě. Paní učitelka se ptá: "Děti, co to támhle visí za ptáka?" A Pepíček odpoví. "Prosím, to není pták, ale netopýr, a nevisí za ptáka, ale za nohy."

Vtipy o pepíčkovi

Pepíček sedí ve škole v první lavici a kouká pořád pod katedru paní učitelce mezi nohy. Ona si toho všimne a napomene ho: "Pepíčku, to se nedělá!" On se ale zeptá: "A co to tam paní učitelko máte?" Úča neví co má říct, tak po chvíli přemýšlení odpoví: "No víš, to mě tam jednou sekl sekyrkou pan tesař." Pepča na to: "A že zrovna do p.či, dobytek jeden!"

Paní učitelka povídá dětem: "Děti, dám vám hádanku. Je to lesní zvíře, a když mu do názvu doplníte "d", vyjde vám část těla. Co to je?" Když dlouho nikdo neodpovídal, prozradila: "No přeci laň. A po doplnění "d" máme dlaň!" Na to Pepíček pošeptá sousedovi: "Jsem hned věděl, že to kuna nebude."

Pani ucitelka se pta ve tride deti: "Tak deti jak by jste vymalovaly tridu?" Anicka se prihlasi a rika: "Na stenu bych dala ruzovou a na strop zlutou." Pani ucitelka se zepta jestli ma nekdo jeste nejaky napad. Pepicek se prihlasi a povida: "Na stenu bych namrd.l hnedou a na strop bych namrd.l cernou." Pani ucitelka se rozlobi a pozve si pepicka i tatinka do reditelny." Tak nam pepicku zopakuj co jsi nam rakl ve tride." - "Na stenu bych namrd.l hnedou a na strop bych namrd.l cernou!" Tatinek se zamysli a povida: "Ty cur.ku, vzdyt by to bylo moc tmavy!"

Paní učitelka se ve školce ptá,co všechno můžou dát do pusy,ptá se Honzíka,odpoví párátko a nanuka,pak se zeptá Pepíčka a on řekne světlo,a proč si to myslíš? Pepíčku odpoví: protože máma říkala tátovi : Zhasni světlo a strč mi ho do huby!!!

Vtipy o pepíčkovi

Na zahradě honí malý kluk celkem neúspěšně o rok starší sestru, která s úsměvem uniká a ignoruje jeho nadávky. Tatínek je zarazí a ptá se synka: "Pepíčku, proč Aničku honíš?" "Protože mě štípla!" "Aničko, proč jsi ho štípla?" "Aby mě honil!"

Přijde učitel do třídy a řekne: Tak děti tato místnost má 15m2, sluníčko sem svítí pod úhlem 20 stupňů, kolik mi je let? Udivené děti otevřou pusu dokořán a neví. Přihlásí se Pepíček a řekne: 48 let Na to učitel řekne: Jak jsi na to přišel Pepíčku? Pepíček odpoví: Já mám doma bratrance, kterému je 24 let a táta říká ze je napůl debil...

Hraje si pepicek s vlackem a rika: "Kurva ukoncete nastup dvere se zaviraji", slysi to maminka rika"jeste jednou to uslysim a vlacek ti seberu" pepicek po chvili zase: "Kurva ukoncete nastup dvere se zaviraji" maminka mu vlacek opravdu sebere Pepek rve a narika az se to neda poslouchat, prijde maminka a rika "Jeste jednou a uz ten vlacek zpatky nedostanes!" Pepicek si hraje dal a po chvili rika "Kurva ukoncete nastup dvere se zaviraji, k vuli te piči v kuchyni mame hodinu zpozdeni!"

pepíček jde k babičce a říká: babi proč jsi smutná? babička:jdi domů. pepíček jde domů a tam vidí maminku brečet.pepíček:mami proč brečíš. maminka:jdi do pokojíčka. tam vidí pepíček v rakvi svého bratříčka a kolem něho svíčky a ty svíčky sfoukne a říká:happy birtday to you,happy birtday to you,happy birtday to

Vtipy o pepíčkovi

"Pepíčku," povídá paní učitelka, "jak se jmenuje člověk, který krade?" Pepíček neví a tak mu paní učitelka pomůže: "Podívej, když teď sáhnu do tvé kapsy a vytáhnu padesátikorunu, kterou si pak nechám, co jsem?" Pepíček rychle prohlásí: "Kouzelník!"

Paní učitelka nakreslí na tabuli jablíčko a ptá se malého Pepíčka co to je. Pepíček "prdel". Paní učitelka se rozpláče a říká:"kolikrát jsem vám říkala,že ve škole se nemluví sprostě." Vtom přijde do třídy pan ředitel a ptá se "Kdopak rozbrečel paní učitelku? A kdo na tabuli namaloval tu prdel?"

Povídá ucitelka detem: "Decka, prosím vás, nemluvte sproste, vždyt pro mužské prirození je také spousta výrazu slušných; zkuste nejaké jmenovat!" A decka jmenují: "Penis, pyj..." i zvedne se Pepícek a ríká: "Lemrouch." Ucitelka se diví: "Lemrouch, kdes to slyšel, Pepícku?" "Prosím, paní ucitelko, já sem to cetl v povesti o Oldrichovi a Božene." A cituje z knihy: "Prijel Oldrich na koni, seskocil z kone i pribehla k nemu Božena a políbila mu lem roucha..."

Paní ucitelka se ptá Pepícka: "Co je to za zvíre - je hnedé a má ctyri nohy." "Pes!" "No dobre, ale mohla by to být treba i kocka. A rekni, jakého znáš hnedého ptáka." "Orel!" "Dobre, ale mohl by to být i jiný pták. Treba takový vrabec, ten je taky dohneda." "A paní ucitelko, ted vy. Co je to - když se to strká dovnitr, je to tvrdé a suché, a když to jde ven, tak je to mekké a vlhké..." Ucitelka se neudrží a vlepí mu facku. Pepícek na to: "No to by taky mohlo být, ale jinak je to žvýkacka."

Vtipy o pepíčkovi

Pepíček vyzvídá: "Tati, jaký je rozdíl mezi mužem a ženou?" "Jak bych ti to jenom řekl: žena, ta má malou nožku, zatímco chlap má nohu mnohem větší." "Já to tušil, že ten rozdíl bude mezi nohama."

Děti píší písemku na téma báseň, Pepíček je hned hotový. Učitelka se podívá a vidí jediné slovo: Prdel. "No Pepíčku, co to má být, od koho to víš?" - "Od tatínka, když jde před námi nějaká slečna, říká Podívej, ta má prdel jedna báseň!"

Přijde paní učitelka po prázdninách do školy a vezme si stranou dívky a povídá : "Děvčata víte jaký je Pepíček sprosťák tak až zase začne mluvit sprostě zvedněte se a odejděte ze třídy". Hodina začala, Pepíček přišel samozřejmě poslední a pozdě, a paní učitelka se ptá : "Tak děti co se stalo o prázdninách nového?" Přihlásí se Anička a povídá:" Na Jiráskově staví nový obchod" "výborně Aničko no kdo dál?" Pepíček se neustále hlásí, ale paní učitelka ho nechce vyvolat když však vyvolá skoro celou třídu a nikdo krom něj se už nehlásí tak mu dá slovo "Paní učitelko na náměstí vedle knihy stavěj novej bordel" jak to zaslechnou dívenky tak se začervenají a začnou opouštět třídu, Pepíček na ně vyděšeně zírá a zařve: "Kam dete vy k.rvy ...maj teprve základy!!!"

stránka: 1 2 3 4 5 6

Vtipy o pepíčkovi

Autor:

Přidat vlastní obsah na web je opravdu snadné, stačí vyplnit pár kroků v tomto formuláři (odesláním souhlasíte s podmínkami užívání webu).
1) Vyberte kategorii

Roboti si můžou vyplnit i tohle:
youvtipy.cz (c) 2008 - Vtipy o pepíčkovi
programy a hry ke stažení zdarma - porse.cz TOPlist