stránka: 1 2 3

vtipy o pepíkovi

Paní učitelka vysvětluje třídě: "Říkáme, že kráva se otelila, kočka okotila. Řekne někdo další příklad?" Pepík se hlásí: "Prosím, žralok se ožral!"

Pepíček si hraje v pokojíčku s mašinkama a jeho maminka je v kuchyni a slyší pepíčka. Malí blbci nastupujte předními dveřmi a velký zádnímy maminka ho uslyšela a řekla,Pepíčku jestly budeš mluvit sprostě tak budeš půl hodiny klečet v koutu. A znova pepíček řekl malí blbci předními a velcí blbci zadními dveřmi a maminka řekla tak a už toho mám dost pojď si kleknout do rohu. Po půl hodině maminka řekne tak byl jsi hodný můžeš si jít znova hrát a Pepíček znova řekne, malý blbci předními a velcí zadními a kvůli tý Pí*e v Kuchyni máme půl hodiny zpoždění

Paní učitelka se ptá dětí ve škole: "Děti, když na stromě sedí 5 vran a myslivec 2 z nich zastřelí, kolik jich zbude?" Přihlásí se Pepíček: "Žádná, paní učitelko, protože ty ostatní se leknou a odletí." Paní učitelka: "Správně má být, že zbydou tři vrány, ale líbí se mi tvůj způsob uvažování, Pepíčku." Pepíček: "A teď já: Jdou po ulici tři ženský se zmrzlinou. Jedna ji kouše, druhá cucá a třetí líže. Která je vdaná ?" Učitelka přemýšlí:"No, asi ta, která ji cucá, ne ?" Pepíček:"Kdepak, ta, která má snubní prstýnek. Ale líbí se mi váš způsob uvažování, paní učitelko !

maminka řekne pepíčkovi:pepíčku, zatím co nebudu doma, nezapínej televizi,počítač ani rádio.maminka odejde a pepíče zapne televizi a tam se ozve:krvavá ruka se blíží krvavá ruka je v 1.patře, pepíček bydlí v 5.patře.pepíček vypne televizi a zapne si počítač a tam se ozva:krvavá ruka se blíží krvavá ruka je v 3. patřepepíček bydlí v 5. patře.pepíček vypne počítač. zapne rádio a tam se ozve: krvavá ruka se blíží krvavá ruka bydlí v 5.patře,pepíček bydlí v 5.patře.vypne rádio a najednou někdo zatukal na dveře,pepíček otevře dveře a za dveřmi se objeví krvavá ruka a ta se zeptá:nemáš náplast?

Pepíček je ve třídě a paní učitelka nakreslí jablko na tabuli vyvolá pepíčka a řekne pepíčku co je to na tabuli pepíček řekne prdel paní učitelka vyběhne ze třidy a pan ředitel se diví koukne se do třídy a říká: proč paní učitelka je tak vzteklá a proč je na tabuli namalovaná ta prdel??

vtipy o pepíkovi

Proč mi lžeš, Pepíčku?" ptá se učitelka. "Víš, co se stane z dětí, které lžou?" - "Politici nebo poslanci, paní učitelko.."

Děti si povídají ve třídě o tom co je v okolí města a ve městě nového.Paní učitelka řekne holkám že Pepíček je starý sprosťák a tak jestly řekne nějakou sprosťárnu tak ať vyběhnou ven ze třídyna její pokyn a ona si to s ním vyřídí.Tak Mařenka řekne: ,,u soudu se staví nové vězení´´.P.Učitelka:,,výborně Mařenko´´.Tonda řekne: u Tesca se staví nová pouť.P.Uč.:,,skvěle Tondo!Dobrý postřeh!.Vyvolá Pepíčka a ten řekne:Za městem se staví nový bordel!.Paní učitelka dá pokyn dívkám a ty vyběhnou ze třídy.Pepíček na ně volá,,Kam běžíte vy kur*y ? vždyť se teprve staví !!!

Pepíček jde po hodině za učitelkou do kabinetu. Slušně zaklepe, paní učitelka vykoukne a bodrý Pepíček praví: "Soudružko učitelko, já bych si chtěl s váma zaš*kat." Načež mu učitelka vrazí pořádnou facku a povídá: "To máš za tu soudružku... a teď pojď dál, ty můj čipero."

Malý Pepicek umel vyborne malovat. Ve skole namaloval na zem mys Pani ucitelka ji uvidela a strasne se lekla. Do zakovske knizky mu napsala: "Vas syn dostane 2 z chovani, protoze namaloval na zem mys a ja se polekala." Otec odepsal: "Klidne mu dejte 3! V nedeli namalova na sporak zenske prirozeni.Ja si spalil pindoura a dedek hubu!"

vtipy o pepíkovi

Pepíček vběhne do třídy 5 minut po zvonění bez klepání. Paní učitelka mu povídá: Pepíčku, pěkně se vrať za dveře a vejdi ještě jednou, ale tak, jak by vešel například tvůj tatínek. Pepíček vyjde, za chvíli rozkopne dveře, vrazí do třídy a zařve: "Tak co, vy d*bilové! Nečekali ste mě, co?!"

Pepíček se ptá paní učitelky:Paní učitelko,můžu být potrestan za něco ,co jsem neudělal? Paní učitelka: To v žádném případě! A Pepíček říká: Takže nevadi že jsem neudelal domaci ukol :)

Děti jsou ve škole v přírodě a učitelka oddělí ložnici holčiček od chlapců bílou čárou. Kdo tu čáru překročí, zaplatí 100 korun. " A kolik by stála permanentka?", ptá se Pepíček.

Pepíček dostane krásné autíčko a maminka mu připomíná: "Co se říká?" - "Nevím!" - "Co říkám tatínkovi, když přinese výplatu?" - "Aha!" Vzpomene si pepíček a odpoví: "Neříkej, že to je všechno!"

vtipy o pepíkovi

Pepíček se ptá tatínka, tati, je pravda, že internet degeneruje lidi? Tatínek odpoví: Omg, Lol, jdi spát, GN :D

pani ucitelka rekne na pepicka: pepicku rekni mi dve zajmena. Kdo Já? vyborne pepicku.

Svěřuje se pepíček mamince:mami me se zdálo o mařence a maminka na to říká:neboj pepíčku,já to vyperu

pani ucitelka se pta pepicka jaky je nejmoudrejsi ptak??a pepicek odpovida: no.... nejmoudrejsi ptak je asi vlastovka a pani ucitelka se pta proc a pepicek : protoze kdyz zacne skola odleti do teplych krajin

vtipy o pepíkovi

Přijde Pepíček za maminkou a povídá: - "Mami já chci psa" Maminka na to: - "Žádnej pes nebude, pouští to chlupy, je to pořád špinavý... nic nebude" Pepíček zase: ... ... ... - "Já chci psa" Maminka: - "Už jsem řekla, přej si cokoliv jiného, ale psa ne" Pepíček: - "Dobrá, tak já si s tebou chci dneska hrát na maminku a tatínka" Maminka chvilku přemýšlí: - "Hraničí to s incestem, ale co pro jednou se nic nestane. Tak co mám dělat?" Pepíček: - "Vykoupej se, vem si fajnový prádýlko,lehni si do postele a čekej." Tak maminka vše udělá, leží a čeká. V tom se rozrazí dveře do ložnice a v nich stojí Pepíček v tátových trenkách a povídá: - "Stará vstávej, jdeme koupit mladýmu psa!" :D :D

Pepiček dostane vysvědčení...A tatínek se ho ptá kde máš Pepíčku vysvědčení a Pepíček pujčil jsem ho Aničce aby vystrašila tatínka...!!!

Jednoho dne se Pepíček zeptá maminky: Mami můžu jít ven?? A maminka mu odpoví: Ano můžeš, ale nesmíš jít ke 3 lentilkám! No tak Pepíček jde ven no a jak jinak maminku neposlechl a šel ke 3 lentilkám. Když tam došel tak té jedné lentilce vyhrožoval: lentilko já tě sním! A lentilka na to : Pepíčku když mě sníš tak po mě budeš škitat. Ale Pepíček jí sněd a další den ve škole: škit,škit,škit.... Další den se zase zeptá maminky a ta mu odpoví to co předchozí den. No tak Pepíček jde zase ke 2 lentilkám a zase té jedné vyhrožuje: Lentilko já tě sním! A lentilka na to: Pepíčku když mě sníš tak po mně budeš prdět. Ale Pepíček jí sněd a další den ve kole:škit,prd,škit,prd...... Další den to probíhá stejně a když dojde k 1 lentilce tak jí zase vyhrožuje: Lentilko já tě sním! A lentilka na to : Pepíčku když mě sníš tak po mně budeš zpívat. Ale Pepíček jí sní a další den ve škole:škit , prd , tralala.......

youvtipy.cz (c) 2008 - Vtipy, vtípky, fórky, srandičky
programy a hry ke stažení zdarma - porse.cz TOPlist