stránka: 1 2 3

vtipy o policajtech

Slyší dva policajti jak si dva maníci povídaj vtip: 1.maník: "Hele,vole víš proč policajti choděj ve dvou?" 2.maník: "No nevim, vole." 1.maník: "Jeden umí číst a druhej psát !" Policajti hned oba legitimují: Policajt: Občanské průkazy ! Chvíli si ho čte a pak povídá druhému. "Franto, piš si !"

Dva policajti lezou přes zeď. Jeden tam nemůže vylézt, tak říká tomu druhému: "Prosím tě, udělej mi kozu." A ten druhý na to: "Mééééé"

na moste stoji chytrý policista,hloupy policista a vodník.na silnici uvidi petistovku.kdo ji zvedne??? ------------------------------no,hloupy policista.protoze chytry polda a vodnik jsou nadprirozene bytosti

Jde policajt po parku a drsně si bouchá pendrekem o ruku. Přiběhne za ním klučina a volá: " Pane policajt, pane policajt, rychle, za rohem se mlátí 20 buzerantů s 20ti policajtama!!!" Policajt se otočí a slaďounce se zeptá: " A jak si naši vedou???"

Přijde policajt k doktorovi a má spálený uši. "Prosím vás, jak se vám to stalo?" "Ale žehlím si uniformu, zazvonil telefon, tak jsem tu žehličku ze zvyku přiložil k uchu a povídám "Slyším". "No dobře, ale od čeho máte spálený to druhý ucho?" "To jsem volal záchranku..

vtipy o policajtech

Policajt zastaví auto: "Zaplatíte mi pokutu za překročení maximální povolené rychlosti. Jel jste v obci 90 km za hodinu." - "To není možné, tak dlouho ani nejedu." - "Ne? A jak dlouho jedete?" - "Tak 10 minut." - "Hmm, tak promiňte, pokračujte v jízdě!"

Leží policajt na louce, kouká na měsíc a říká: "Sakra, to je dálka, to je dálka!" Přijde k němu kolega a ptá se ho proč naříká. Policajt mu odpoví: "Vidíš tu dálku?" - "No jo, vidím, a co má jako bejt?" - "No náčelník mě poslal na měsíc na školení!"

Přijde policaj reklamovat televizi a říká: "Dívám se na televizi, škrábu se přitom hřebíkem v uchu a najednou prsk a nejde zvuk."

Policie vyšetřuje záhadnou havárii vlaku,který zajel do lesa. Vyšetřovatel se ptá strojvedoucího vlaku: Jak je možné že jste zajel do lesa? Ale pane policisto, po kolejích šel cigán..a.. A pan Policista říká a proč jste ho nezajel? Ten parchant začal utíkat do lesa

vtipy o policajtech

Jdou tři policajti za sebou a první kýchne. Druhý na to: "Na zdraví." Třetí neví, o co jde, přesto řekne: "Nalejte i mně."

Na strome sedi mrtvice a ciha na svou obet.Jde okolo policajt a mrtvice na nej skoci.Policajt se ale otrepe a jde dal.Udivena mrtvice vyleze zpatky na strom a po chvilce premysleni se placne do cela: "No jo, ja zapomnela, vzdyt jsem mozkova..."

Známý bavič z TV Znova přejel křižovatku na červenou. Policajt ho zastaví: "Pane, jel jste na červenou, to bude za pět set. Jé, to jste vy? No, tak když mi řeknete nějakej hezkej vtip, tak vám tu pokutu odpustím." Tak chlápek zapřemýšlel a říká: "A to víte, jak v Číně řešili problém populační exploze? To ve vybraných okresech svolali chlapy do tělocvičny a pustili jim nějaký hodně ostrý erotický film. A v půlce najednou vzali kosy a co přečnívalo, to usekli." Policajt se ptá: "A co udělali s těmi... odseknutými?" "Poslali je sem a stavějí je na křižovatky."

Přijde policajt k bačovi a říká mu: "Bačo, vsaď se o jednu ovci, že vím, kolik přesně jich tu máš." Bača koukne doleva a vidí obrovské stádo ovcí. Koukne napravo a vidí ještě větší stádo ovcí. Tak teda souhlasí a ptá se: "Tak teda kolik?" "768." "Správně. Tak si teda jednu ovci vem." Policajt si jednu vybral a odchází pryč. Bača za ním volá: "Vsaďme se o tu ovci, že uhodnu, jaké máš zaměstnání." Policajt souhlasí. "Jsi policajt." "Jak jsi to uhodl?" "No, nejdřív mi vrať toho čuvače a pak si o tom můžeme popovídat."

vtipy o policajtech

Policajt si vypíchne oko a dostal 5000 kurun z pojištovny. Vyběhne před budovu a povídá si sám pro sebe"Vypíchnu si i druhé a budu mít na barevnou televizi!"

Jede blondynka v aute a zastavi ji policajt a rika ji: Slecno obcansky prukaz, blondynka na to: Co to je? Policajt na to: No vite slecno mate tam svoji fotku, tak blondynka zmatkuje v kabelce, az vitahne zrcatko podiva se do nej a rika: To by asi mohlo byt ono, tak to poda policajtovi, policajt se podiva do toho zrcatka a rika: To jste mohla rict, ze jste od policie.

Co je to 90-50-90? Jízda městem kolem dopravního policajta.

Chlapec pozoruje na ulici muže v uniformě a ptá se ho: "Pane, vy jste policajt?" "Ale kdeže, já jsem železničář, to jsem se jen tak blbě zatvářil."

vtipy o policajtech

"Hosi, nemuzete do toho granatu rezat. Vzdyt vam vybouchne!" "Nevadi, pane poruciku. My mame jeste jeden."

Projede auto zatackou a zastavi ho policajti a gratuluji mu: "Jste prvni kdo projel tuhle zatacku bez dopravniho prestupku" a ridic rika: Kdybyste vedel, ze nemam ridicak. Pres ridice se nakloni manzelka a povida: "To on vzdycky takhle keca kdyz je ozralej..." Zezadu vykoukne babicka a rika: "To kdybyste vedeli, ze je to auto kradeny!" Najednou se otevre kufr a z nej vykoukne dedecek, v ruce pytlik heraku a rika: "To uz jsme v Nemecku???"

Policajt si koupí nový dům a k tomu velkou zahradu. Zrovna je u něho na návštěvě soused a povídá mu: "No, máte to tu pěkný. Sem si můžete píchnout růže, tady si dejte třeba záhon cibule, a tady, tady by se hodily třeba brambory a sem si dejte slepice." Po čase soused vyzvídá: "Tak co, jak se daří ty vaší zahrádce?" "Všechno roste, klíčí a kvete jedna radost, sousede, jenom ty slepice - nedal jsem já je moc hluboko?"

youvtipy.cz (c) 2008 - Vtipy, vtípky, fórky, srandičky
programy a hry ke stažení zdarma - porse.cz TOPlist