stránka: 1

vtipy o policii

Příde policajt na stanici a říká. Kluci já jsem si koupil lego,bylo tam napsáno 3 až 6 let ale já ho složil za rok.

Jede chlap v autě po Karláku a vidí dva policajty, jak tlačej služební auto. Zastaví, stáhne okýnko a zavolá na ně: "Prosim vás, to se jen vracíte na služebnu nebo zase někoho honíte?

Policajti maji vyplatu, nadporucik vola podle mena: "Novak" "Tady!" "4800 Kc" a Novak jde pro prachy. "Mrkvicka" "Zde!" "5200 Kc" a Mrkvicka jde pro prachy. "Souhrn". Nikdo se neozyva. "Souhrn!!" Zase ticho. "To je blbec, ma tu 183400 Kc, a nechce si to vybrat..."

Zastaví policajt řidiče a rozvine se tento rozhovor: Policajt: "Pane řidiči, vy jste jel v obci 90km/h, ukažte mi doklady od vozidla." Ridič: "No, tak ty vám neukážu, včera jsem to auto ukradl." Policajt: "Aha, a co váš řidičský průkaz?" Ridič: "Včera mi ho sebral váš kolega." Policajt: "Aha, a co máte v tom kastlíku?" Ridič: "Jo tam, tam je bouchačka." Policajt: "Hm, a mohl byste mi otevřít kufr?" Ridič: "Proč bych to měl jako dělat, když je tam mrtvola?" Policajt už to nevydrží a vysílačkou přivolá zásahovku. Z černé dodávky vyskočí po zuby ozbrojená zásahovka a míří na řidiče. Policajt: "Mohl byste mi pane řidiči ukázat doklady od vozu?" Ridič: "Ale jistě." Překvapený policajt: "A váš řidičák?" Ridič: "Bezevšeho." Policajt: "A co máte v tom kastlíku!?" Ridič: "Nic, klidně se koukněte." Policajt: "Otevřete mi ten kufr!" Ridič: "Jistě." Potom se řidič nakloní k veliteli zásahovky a povídá: "A ještě bude určitě tvrdit, že jsem jel moc rychle."

Jdou dva policajti po Vaclavaku a kdyz tak prijdou ke koni, tak si vsimnou hovna na podstavci. "Paneboze, to tak prece nemuzeme nechat, s tim se musi neco udelat.." A tak ten jeden sunda brigadyrku a mile lejno prikryje. O par minut pozdeji se kolem potaci dva priupraveni houmlesaci.. "Hele vole, policajtska cepice.." Ten druhej ji zvedne... "I s mozkem!"

vtipy o policii

Stěžuje si policista manželce: "Tak si to představ, Božka, doktor mi předepsal prášky na hlavu, ale když se předkloním, tak mi padají..."

Stojí policajt na rohu a najednou naproti na chodníku vidí kolegu, který před sebou valí velký sud. "Kam to valíš?" "Ale, byl jsem tuhle u doktora a ten mi řekl, že mám donést za měsíc moč." Asi tak za hodinku první policajt vidí druhého, jak valí sud zpátky. "A proč to valíš zpátky?" "Ale, našli mi tam cukr, tak jim ho tam přece nenechám!"

Jdou takle dva policajti v noci po ulici a najdou mrtvolu. "Hele, tady je mrtvola, to bude průšvih, co s ní?" - "Máš pravdu. Spoustu vyšetřování, papírování, svědkové, protokoly... Víš co, odneseme jí o ulici dál, to už není náš revír!" Tak se rozhodli a učinili. K tomuto místu se asi po pěti minutách blíží jiní dva poldové. Kouknou na mrtvolu a jeden z nich úlekem vykřikne: "Hrome, on se vrátil!"

Přijdou tři policajti do hudebních potřeb a hovoří: "Tak chtěli by jsme tamhle tu flétnu, ten saxofon a tamtu harmoniku ... "Prodavač se zamyslí a říká: "No, tu žárovku vám můžu sundat, ten hasící přístroj taky, ale co bude s tím radiátorem?"

vtipy o policii

Dva policisté vyjdou pozdě v noci z restaurace a vidí, jak jim v dálce mizí posledního autobus. "Co budeme dělat, tady taxíky nejezdí, jak se teď dostaneme domů?", běduje jeden. "Víš co, tady jsou garáže dopravních podniků, vlezeme tam a jeden autobus si vypůjčíme." "Tak dobrá", souhlasí první policista, "tak běž pro autobus, já budu hlídat." Druhý policista tam vleze a když se půl hodiny nic neděje, vydá se ten první za ním. "Co se děje?" "Ale, nemůžu najít dvaadvacítku. Budeme muset ukrást třicetčtyřku a vystoupit u kostela."

youvtipy.cz (c) 2008 - Vtipy, vtípky, fórky, srandičky
programy a hry ke stažení zdarma - porse.cz TOPlist