stránka: 1

vtipy o policistech

vite proc si policajti davaji feferony na tv ??? ze neeee???? :D prece aby meli ostry obraz :D

Proč nosí policajti zbraně?? Protože kdyby je přepadla nějaká myšlenka,aby se mohli bránit. :-)

policajt rozsype pytel brambor a řekne:,, Jménem zákona rozejděte se!!!' :-)

víte proč vozej policajti v autě motorovou pilu? na řezání zatáček.

Dopravák zastaví auto, které jede ve městě 110 a povídá: D: Dobrý den, váš řidičský průkaz. Ř: To nemám, páč mi ho před chvílí sebrali, kdyz mě chytili vožralýho. D: Tak techničák. Ř: Taky nemám, to auto je kradený... D: To je kradený auto ?!!! Ř: Jo, ale moment, kouknu se do kaslíku, myslím, že sem tam něco takovýho viděl, když sem tam házel tu pistoli... D: Jakou pistoli ? Ř: No, jak jsem s ní zastřelil toho řidiče, co mu patřilo to auto, jeho mrtvolu sem strčil tady do kufru... Dopravák hned zavolá zásahovku, ta přijede, vyskáče, obklíčí celý auto a její šéf jde k řidiči a povídá: C: Řidičák ! Ř: Tady prosím... C: Techničák ! Ř: Tady... C: Můžu kouknout do přihrádky? Ř: Jasně... (samozřejmě žádná pistol) C: A do kufru ? Ř: Jasně... (samozřejmě zádná mrtvola) C: Tak teď jsem trochu zmatený, tady kolega mě zavolal, že jedete úplně bez papírů, v kradeným autě, ozbrojenej a s mrtvolou v kufru... Ř: No super a vsadím se, že bude ještě tvrdit, že sem jel příliš rychle...

vtipy o policistech

Tři policajti se zachrání po havárii transoceánského parníku a doplavou na pustý ostrov. Žijí si tam vcelku spokojeně až do dne, kdy uloví zlatou rybku. "Když mě pustíte, splním vám každému jedno přání!" Policajti jsou nadšeni a první říká: "Ať jsem hned doma!" A zmizel. Tak druhý taky: "Ať jsem hned doma!" Zbyl tam velitel: "Já se tady sám bojím! Ať jsou hned zpátky!"

Přijdou policajti z pochůzky na stanici, hodí služebního psa na stůl a začnou si ho prohlížet. Najednou vleze do dveří velitel a ptá se co s tím psem dělají. - Ale šéfe, byli jsme na pochůzce v hospodě a chlapi říkali, že tu je zas ten pes se dvěma č*rákama.

Policajti dostanou koně a hadaji se či bude či kun,jeden říka: jeden z nas mu ustrihne ocas. Druhy den prijdou a oba koně maji ustrihnute ocasi. Tak jeden mu vyholi hřivu. Druhy den se setkaji a oba koně mají vyholeneou hřivu a ten jeden policajt se zamysli ařika tak ja budu mit toho černyho a ty toho bíliho :)))))))))))

Rozhovor dvou policajtů: "Už jsi slyšel, že v Rusku ukradli vodíkovou bombu?" "A k čemu je to?" "Jak k čemu? Taková bomba stojí 100 miliónů dolarů!" "A ku.va, kdyby mi tak chtěla spadnout na dvorek!"

vtipy o policistech

Policajt vyzve mladou ženu k tanci a aby nadhodil konverzaci tak se zeptá: "Taky si myslíte, že všichni policajti jsou blbí?" "Ne, ale na hymnu jsem teda ještě netancovala."

Stojí policajt na křižovatce a zezadu z kalhot mu čouhá rohlík. Jeden kolemjdoucí se zvědavě optá: "Co se vám stalo?" "Ale, byl jsem dnes ráno u zubaře a ten mi doporučil, abych kousal druhou stranou."

Vejde modrý muž do hospody. Hostinský: "Co si přeješ modrý pane?" Muž: "Já jsem modrá tlama a chci pivo." Dá mu pivo. Za chvíli přijde muž v červeném. Hostinský: "Co si přeješ červený pane?" Muž: "Já jsem červená tlama a chci pivo." Dá mu pivo. Za chvíli přijde muž v zeleném. Hostinský: "Co si přeješ zelená tlamo?" Muž: "Váš občanský průkaz!"

youvtipy.cz (c) 2008 - Vtipy, vtípky, fórky, srandičky
programy a hry ke stažení zdarma - porse.cz TOPlist