navigace: Vtipy >
stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Vtipy o povoláních

Stoji blazen na zastavce a jí lentilky. Jedna mu upadne na zem a naštvaně jí říka pojďsem pojďsem! lentilka nejde protože je to lentilka. Blazen vysype z krabičky na zem i ostatni lentilky a poručí jim a přiveďte ji!

Leti paroubek s topolankem letadlem a povidaji si. Paroubek rika: ja vyhodim 5 dvoustovek a bude stastnych 5 lidi. Topolanek na to: ja vyhodim 10 stovek a bude stastnych 10 lidi. Pilot je posloucha a rika: ja vyhodim vas 2 a budem stastny vsichni

Dva blazni chodili na procházku do parku.Vraceli se až večer celí pomlácení.Ředitel blázince to nedalo a jednou je sledoval.Viděl , jak v parku vylezli na strom. Viseli tak celý den a k večeru se jeden druhého zeptal ,, zraješ?' ,,zraju.' ,,tak padáme.'

Přijde policajt do nevěstince a povídá:co dostanu za 30,-?Jedna z žen odpoví za 30,- si to můžeš pod mostem udělat sám ...tak policista odej de a vrátí se po třech hodinch a žena se ho ptá:tak co už máš peníze? a policista odpoví: né ja přišel platit!

Jde policajt a jeho syn po ulici a syn se ptá tati támhle je mrtví pták a policajt se podívá na oblohu a ptá se syna kde.

Vtipy o povoláních

Šéf blázince říka bláznům:když budete hodný postavíme vám bazén.Blázni sou hodný tak se jim postaví bazén,sou šťastný a skáčou do něj šipky. A šéf jim říká:když budete ještě tejden hodný ta vám do něj napustíme vodu. :P :D :)

Víte, jaký je rozdíl mezi Americkým a Českým důchodcem? Žádný, oba si za měsíční výplatu mohou jet do Prahy. :P

Blondynka jde po ulici a vydi na lampě inzerat zeklepejte a otevrem blondynka klepe a kolem ni jde policajt pta se ji proc klepe a ona odpovi - je tu napsano zaklepat on odpovi- sviti se proc neoteviraji

Viete prečo by maly mlade ženy robiť stojky ?? aby im v starobe neivseli c*cky :D

Vtipy o povoláních

jde pán k doktorovi a říká:pane doktore mě něco svědí v zadku doktor šáhne do zadku a pacient říká dál doktor šahá dál a pacient říká ještě dál tak šahá ještě dál a říká už něco cítím vytáhne růži a pacient říká TO JE PRO VÁS :-)

Jsou 2 blázni v posteli a jeden povídá já rozsvítím a jesttli vylezeš po tom světle seš machr,tovížejo já budu lést ty zhasneš a já spadnu

Je válka a voják pošle do plynové komory zajaté lidi a pustí plyn. Lidi zaťukají a voják ještě přidá na plynu. Zaťukají po druhé a voják zase přidá na plynu a o chvíli později je už jen takové slabé klepání voják otevře dveře a lidi se na něj hrnou a říkají mu "Pane my tady nemůžeme dýchat"

Potkají se zajíc a had oba slepí a navzálem se ohmatávají.Had říká : máš dlouhé uši , si chlupatý a máš čumák jako zajíc takže si zajíc .Zajíc říká : si tvrdý , slizký a nemáš poáteř takže si Kalousek

Vtipy o povoláních

Pepíček jde s babičkou nakupovat,jdou z nákupu,a pepíček vidí kartu do svojí sbírky a ptá se babičko můžu si to vzít?? a babička řekla co je na zemi to se nezbírá, a jdou druhej den a zase dou zobchodu a pepa vydí deset korun a ptá se můžu si to vzít???a babička řekne co je na zemi to se nesbírá,a jdou dál a babička spadne a babička řekne pepíčku zvedni mě a pepíček řekne co je na zemi to se nesbírá

Jde jednooký a slepý k babičce.Jednooký si cestou vypíchne oko a povídá:Tak jsme došli.....Slepý: ahoj Babi.....:-) chápete??

Byli dva blázni v blázinci a zlobili. Sestry to řekli řiditeli a řiditel povídá."Já se na to podívám.Tak jde a říká blázni když budete týden hodný postavím Vám bazén.Blázni jásali.Skákali šipky a vše možné.Řiditel šel další týden a říká blázni když budete další týden hodný napustím Vám tam vodu.

přijde Pepíček domů a uvidí ho Mánička.Hurvínku co to máš na hlavě za ohromnou bouli? Ále to mám z pupínků co se mi udělali na obličeji!Ale nepovídej Hurvínku jak se ti z pupínku může udělat taková boule. To víš ž ejo pan doktor mi prědepsal abych si umýval obličej toaletní vodou. No a co má být? No a jak sem se do té toalety sehnul tak mi spadl dekl na hlavu!

Vtipy o povoláních

Psychiatr se ptá alkoholika: Co pijete? Ale pane doktore, já nejsem vybíravý. Nalejte klidně, co máte.

Slyší dva policajti jak si dva maníci povídaj vtip: 1.maník: "Hele,vole víš proč policajti choděj ve dvou?" 2.maník: "No nevim, vole." 1.maník: "Jeden umí číst a druhej psát !" Policajti hned oba legitimují: Policajt: Občanské průkazy ! Chvíli si ho čte a pak povídá druhému. "Franto, piš si !"

Dva policajti lezou přes zeď. Jeden tam nemůže vylézt, tak říká tomu druhému: "Prosím tě, udělej mi kozu." A ten druhý na to: "Mééééé"

stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Vtipy o povoláních

Autor:

Přidat vlastní obsah na web je opravdu snadné, stačí vyplnit pár kroků v tomto formuláři (odesláním souhlasíte s podmínkami užívání webu).
1) Vyberte kategorii

Roboti si můžou vyplnit i tohle:
youvtipy.cz (c) 2008 - Vtipy o povoláních
programy a hry ke stažení zdarma - porse.cz TOPlist