navigace: Vtipy > Vtipy o povoláních >
stránka: 1 2 3 4

Doktorksé

Stoji blazen na zastavce a jí lentilky. Jedna mu upadne na zem a naštvaně jí říka pojďsem pojďsem! lentilka nejde protože je to lentilka. Blazen vysype z krabičky na zem i ostatni lentilky a poručí jim a přiveďte ji!

Dva blazni chodili na procházku do parku.Vraceli se až večer celí pomlácení.Ředitel blázince to nedalo a jednou je sledoval.Viděl , jak v parku vylezli na strom. Viseli tak celý den a k večeru se jeden druhého zeptal ,, zraješ?' ,,zraju.' ,,tak padáme.'

Šéf blázince říka bláznům:když budete hodný postavíme vám bazén.Blázni sou hodný tak se jim postaví bazén,sou šťastný a skáčou do něj šipky. A šéf jim říká:když budete ještě tejden hodný ta vám do něj napustíme vodu. :P :D :)

Viete prečo by maly mlade ženy robiť stojky ?? aby im v starobe neivseli c*cky :D

jde pán k doktorovi a říká:pane doktore mě něco svědí v zadku doktor šáhne do zadku a pacient říká dál doktor šahá dál a pacient říká ještě dál tak šahá ještě dál a říká už něco cítím vytáhne růži a pacient říká TO JE PRO VÁS :-)

Doktorksé

Jsou 2 blázni v posteli a jeden povídá já rozsvítím a jesttli vylezeš po tom světle seš machr,tovížejo já budu lést ty zhasneš a já spadnu

Jde jednooký a slepý k babičce.Jednooký si cestou vypíchne oko a povídá:Tak jsme došli.....Slepý: ahoj Babi.....:-) chápete??

Byli dva blázni v blázinci a zlobili. Sestry to řekli řiditeli a řiditel povídá."Já se na to podívám.Tak jde a říká blázni když budete týden hodný postavím Vám bazén.Blázni jásali.Skákali šipky a vše možné.Řiditel šel další týden a říká blázni když budete další týden hodný napustím Vám tam vodu.

přijde Pepíček domů a uvidí ho Mánička.Hurvínku co to máš na hlavě za ohromnou bouli? Ále to mám z pupínků co se mi udělali na obličeji!Ale nepovídej Hurvínku jak se ti z pupínku může udělat taková boule. To víš ž ejo pan doktor mi prědepsal abych si umýval obličej toaletní vodou. No a co má být? No a jak sem se do té toalety sehnul tak mi spadl dekl na hlavu!

Doktorksé

Psychiatr se ptá alkoholika: Co pijete? Ale pane doktore, já nejsem vybíravý. Nalejte klidně, co máte.

Přijde paní k doktorovi a říká: Pane doktore, já mám takový problém, potřebovala bych zvětšit prsa ... Doktor na ní chvíli kouká a pak říká: Tak se zkuste hladit jemným toaletním papírem mezi prsy a uvidíte! A co to má mít jako za smysl ? No, když koukám, co to udělalo s vaší prdelí ...

Prijde pan k doktorovi a rika: "Pane doktore, ja mam strasnej ornitologickej problem..." a sunda si kalhoty a doktor mu vidi mezi nohama asi jeden centimetr dlouhy nic. "No, to je teda hodne velkej problem." A ten pan dodava: "Vidite, a takhle napuchlej ho mam uz tejden!"

Hitler navštívil blázinec. Předvedli mu všechny blázny a on se ptal, jestli umějí zdravit. Všichni zdravili zdviženou pravicí: "Heil Hitler!", jenom jeden stál a nezdravil. "Copak ty, ty nezdravíš" - "Ne, já nejsem blázen, já jsem dozorce!"

Doktorksé

Přijde Pepa k doktorovi, ten se na něj podívá a říká: "Tak to bude potřebovat speciální postup." Přitáhne velkou pilulku, položí ji na stůl a říká: "Za chvíli se vrátím." Pepa s povzdechem začne pilulku do sebe cpát a když je hotov, objeví se doktor s kýblem: "Ona nám neteče voda, tak jsem musel do přízemí, abych tu tabletu mohl rozpustit a udělat z toho obklad!"

Psychiatr vyšetřuje pacienta a ptá se ho: "Co by se stalo, kdybych vám uřízl jedno ucho?" "Neslyšel bych." "A co by se stalo, kdybych vám uřízl druhé ucho?" "Neviděl bych." "Jak to?" podiví se psychiatr. "Spadly by mi brejle."

Gynekolog přijímá v pondělí novou sestřičku do ordinace. Kromě běžných otázek se jí najednou zeptá: "Kolik jste měla sexualních partnerů?" Sestřička se zamyslí: "5, anebo 6." "No, to není příliš mnoho," říká lékař. "Máte pravdu, byl to takový nudný víkend."

Jde inspektor po blazinci a otevre prvni dvere. Tam visi na strope a na lustru asi 10 blaznu. Inspektor se na ne podiva a rekne "Listopad" A vsichni blazni popadaji na zem. To same se opakuje i ve druhem pokoji. Kdyz otevre posledni treti dvere zase visi blazni na strope. Rekne "Listopad" a nic. Najednou se ozve my jsme jehlicnaty les!

Doktorksé

Baví se dva doktoři: "Včera za mnou přišel chlap, a chtěl, abych zařídil, aby měl porodní bolesti." "A cos s ním udělal?" "Dal jsem mu klistýr a zašil jsem mu prdel."

"V koleně máte vodu, v moči písek, ve žluči kameny..." "Ještě mi řekněte, že mám v pytli cement, a začnu stavět."

Studentka mediciny slecna Filipkova predvadi na makete porod klestemi. Profesor ji chvili pozoruje a povida: "Vyborne! Ted jeste trisknete otce po hlave a vyvrazdila jste komplet celou rodinu!"

stránka: 1 2 3 4

Doktorksé

Autor:

Přidat vlastní obsah na web je opravdu snadné, stačí vyplnit pár kroků v tomto formuláři (odesláním souhlasíte s podmínkami užívání webu).
1) Vyberte kategorii

Roboti si můžou vyplnit i tohle:
youvtipy.cz (c) 2008 - Vtipy o doktorech
programy a hry ke stažení zdarma - porse.cz TOPlist