stránka: 1

Blázni

Stoji blazen na zastavce a jí lentilky. Jedna mu upadne na zem a naštvaně jí říka pojďsem pojďsem! lentilka nejde protože je to lentilka. Blazen vysype z krabičky na zem i ostatni lentilky a poručí jim a přiveďte ji!

Dva blazni chodili na procházku do parku.Vraceli se až večer celí pomlácení.Ředitel blázince to nedalo a jednou je sledoval.Viděl , jak v parku vylezli na strom. Viseli tak celý den a k večeru se jeden druhého zeptal ,, zraješ?' ,,zraju.' ,,tak padáme.'

Šéf blázince říka bláznům:když budete hodný postavíme vám bazén.Blázni sou hodný tak se jim postaví bazén,sou šťastný a skáčou do něj šipky. A šéf jim říká:když budete ještě tejden hodný ta vám do něj napustíme vodu. :P :D :)

Jsou 2 blázni v posteli a jeden povídá já rozsvítím a jesttli vylezeš po tom světle seš machr,tovížejo já budu lést ty zhasneš a já spadnu

Jde jednooký a slepý k babičce.Jednooký si cestou vypíchne oko a povídá:Tak jsme došli.....Slepý: ahoj Babi.....:-) chápete??

Blázni

Byli dva blázni v blázinci a zlobili. Sestry to řekli řiditeli a řiditel povídá."Já se na to podívám.Tak jde a říká blázni když budete týden hodný postavím Vám bazén.Blázni jásali.Skákali šipky a vše možné.Řiditel šel další týden a říká blázni když budete další týden hodný napustím Vám tam vodu.

Hitler navštívil blázinec. Předvedli mu všechny blázny a on se ptal, jestli umějí zdravit. Všichni zdravili zdviženou pravicí: "Heil Hitler!", jenom jeden stál a nezdravil. "Copak ty, ty nezdravíš" - "Ne, já nejsem blázen, já jsem dozorce!"

Psychiatr vyšetřuje pacienta a ptá se ho: "Co by se stalo, kdybych vám uřízl jedno ucho?" "Neslyšel bych." "A co by se stalo, kdybych vám uřízl druhé ucho?" "Neviděl bych." "Jak to?" podiví se psychiatr. "Spadly by mi brejle."

Jde inspektor po blazinci a otevre prvni dvere. Tam visi na strope a na lustru asi 10 blaznu. Inspektor se na ne podiva a rekne "Listopad" A vsichni blazni popadaji na zem. To same se opakuje i ve druhem pokoji. Kdyz otevre posledni treti dvere zase visi blazni na strope. Rekne "Listopad" a nic. Najednou se ozve my jsme jehlicnaty les!

Blázni

Sedí dva blázni potmě, jeden posvítí baterkou a říká druhému: "Že nevylezeš po tom světle!?" "To víš, ty zhasneš a já spadnu."

U psychiatra: - Odkdy si myslíte, ze jste princ? - Od té doby, co nejsem zába.

Jdou dva blázni po poušti a jeden s sebou nese dveře od auta! Druhý se ho ptá, proč to s sebou tahá! Odpoví: až mi bude horko, tak si stáhnu okýnko !!

V blaznici krici blazen: Sem vyslanec sameho BOHA!!!!! Dalsi blazen hovori: Neverte mu ja sem nikoho nevyslal!

Blázni

Jsou dva blázni ve vězení a jeden blázen uřízne tomu druhému hlavu,za chvíli tam přijde dozorce a povídá,ty proč si to udělal,a on odpoví,až se probudí tak jí bude hledat.

Přijde jeden blázen k druhýmu a říká: Co děláš? Druhý blázen na to: Ále, hledám konec toho provázku! Tak ho nehledej, já ho ustříhl!!!

Dva blazni jedou v aute a prijedou na krizovatku se semaforem. Druhy blazen se podiva na semafor a rika: Jee, cervena, no to je ale hezka barva. Jee, orandzova, no to je nadhera. Jee a zelena...hmm, uz je zase cervena, to uz jsme videli. Jedem...

Přide sociální pracovnice do bytu vyhlášené rodiny. Otevře ji malý debílek. Pracovnice se ho ptá: "Kde máš maminku?" "Ve všzení!" "A tatínka?" "Nevím!" "A máš nějaké sourozence?" "Mám, bráchu!" "A kdepak je bráška?" "Von je na univerzitě!" "Na univerzitě?" diví se pracovnice, "a co tam dělíá "Von je tam v lihu, von měl dve hlavy!"

Blázni

Přijde v blázinci na vizitu doktor k panu Novákovi a ptá se ho :"Tak co, pane Novák, vzpomenete si už jak se jmenujete ?" -"Žížala" odpoví pan Novák. "Tak to si Vás tu ještě necháme." Stejná situace se děje druhý, třetí, čtvrtý den. Pátý den se doktor zeptá na to samé a pan Novák odpoví :"Jmenuju se pan Novák" - "No výborně, pane Nováku, zbalte si věci a můžete jít domů - jste propuštěn." - "Nemůžu" odpoví pan Novák, "Za dveřma je kos".

Sejdou se dva blázni v parku pred blázincem. Jeden ma na krku provaz a na něm přivázané dvě vidličky. Na co to máš. Ptá se druhy. To je dalekohled ty blbče, odpoví první. A můžu se podívat. Jo podívej se a zabodne mu vidličky do očí. Jéé já nic nevidím. Křičí první. No to musíš zaostřit. Povídá druhý a začne mu točit s vidličkami v očích.

stránka: 1

Blázni

Autor:

Přidat vlastní obsah na web je opravdu snadné, stačí vyplnit pár kroků v tomto formuláři (odesláním souhlasíte s podmínkami užívání webu).
1) Vyberte kategorii

Roboti si můžou vyplnit i tohle:
youvtipy.cz (c) 2008 - Blázni
programy a hry ke stažení zdarma - porse.cz TOPlist