navigace: Vtipy > Vtipy o povoláních >
stránka: 1 2 3

Policejní

Jde policajt a jeho syn po ulici a syn se ptá tati támhle je mrtví pták a policajt se podívá na oblohu a ptá se syna kde.

Blondynka jde po ulici a vydi na lampě inzerat zeklepejte a otevrem blondynka klepe a kolem ni jde policajt pta se ji proc klepe a ona odpovi - je tu napsano zaklepat on odpovi- sviti se proc neoteviraji

Slyší dva policajti jak si dva maníci povídaj vtip: 1.maník: "Hele,vole víš proč policajti choděj ve dvou?" 2.maník: "No nevim, vole." 1.maník: "Jeden umí číst a druhej psát !" Policajti hned oba legitimují: Policajt: Občanské průkazy ! Chvíli si ho čte a pak povídá druhému. "Franto, piš si !"

Dva policajti lezou přes zeď. Jeden tam nemůže vylézt, tak říká tomu druhému: "Prosím tě, udělej mi kozu." A ten druhý na to: "Mééééé"

na moste stoji chytrý policista,hloupy policista a vodník.na silnici uvidi petistovku.kdo ji zvedne??? ------------------------------no,hloupy policista.protoze chytry polda a vodnik jsou nadprirozene bytosti

Policejní

Jde policajt po parku a drsně si bouchá pendrekem o ruku. Přiběhne za ním klučina a volá: " Pane policajt, pane policajt, rychle, za rohem se mlátí 20 buzerantů s 20ti policajtama!!!" Policajt se otočí a slaďounce se zeptá: " A jak si naši vedou???"

Přijde policajt k doktorovi a má spálený uši. "Prosím vás, jak se vám to stalo?" "Ale žehlím si uniformu, zazvonil telefon, tak jsem tu žehličku ze zvyku přiložil k uchu a povídám "Slyším". "No dobře, ale od čeho máte spálený to druhý ucho?" "To jsem volal záchranku..

Policajt zastaví auto: "Zaplatíte mi pokutu za překročení maximální povolené rychlosti. Jel jste v obci 90 km za hodinu." - "To není možné, tak dlouho ani nejedu." - "Ne? A jak dlouho jedete?" - "Tak 10 minut." - "Hmm, tak promiňte, pokračujte v jízdě!"

Leží policajt na louce, kouká na měsíc a říká: "Sakra, to je dálka, to je dálka!" Přijde k němu kolega a ptá se ho proč naříká. Policajt mu odpoví: "Vidíš tu dálku?" - "No jo, vidím, a co má jako bejt?" - "No náčelník mě poslal na měsíc na školení!"

Policejní

Přijde policaj reklamovat televizi a říká: "Dívám se na televizi, škrábu se přitom hřebíkem v uchu a najednou prsk a nejde zvuk."

Policie vyšetřuje záhadnou havárii vlaku,který zajel do lesa. Vyšetřovatel se ptá strojvedoucího vlaku: Jak je možné že jste zajel do lesa? Ale pane policisto, po kolejích šel cigán..a.. A pan Policista říká a proč jste ho nezajel? Ten parchant začal utíkat do lesa

Jdou tři policajti za sebou a první kýchne. Druhý na to: "Na zdraví." Třetí neví, o co jde, přesto řekne: "Nalejte i mně."

Na strome sedi mrtvice a ciha na svou obet.Jde okolo policajt a mrtvice na nej skoci.Policajt se ale otrepe a jde dal.Udivena mrtvice vyleze zpatky na strom a po chvilce premysleni se placne do cela: "No jo, ja zapomnela, vzdyt jsem mozkova..."

Policejní

Známý bavič z TV Znova přejel křižovatku na červenou. Policajt ho zastaví: "Pane, jel jste na červenou, to bude za pět set. Jé, to jste vy? No, tak když mi řeknete nějakej hezkej vtip, tak vám tu pokutu odpustím." Tak chlápek zapřemýšlel a říká: "A to víte, jak v Číně řešili problém populační exploze? To ve vybraných okresech svolali chlapy do tělocvičny a pustili jim nějaký hodně ostrý erotický film. A v půlce najednou vzali kosy a co přečnívalo, to usekli." Policajt se ptá: "A co udělali s těmi... odseknutými?" "Poslali je sem a stavějí je na křižovatky."

Přijde policajt k bačovi a říká mu: "Bačo, vsaď se o jednu ovci, že vím, kolik přesně jich tu máš." Bača koukne doleva a vidí obrovské stádo ovcí. Koukne napravo a vidí ještě větší stádo ovcí. Tak teda souhlasí a ptá se: "Tak teda kolik?" "768." "Správně. Tak si teda jednu ovci vem." Policajt si jednu vybral a odchází pryč. Bača za ním volá: "Vsaďme se o tu ovci, že uhodnu, jaké máš zaměstnání." Policajt souhlasí. "Jsi policajt." "Jak jsi to uhodl?" "No, nejdřív mi vrať toho čuvače a pak si o tom můžeme popovídat."

Policajt si vypíchne oko a dostal 5000 kurun z pojištovny. Vyběhne před budovu a povídá si sám pro sebe"Vypíchnu si i druhé a budu mít na barevnou televizi!"

Co je to 90-50-90? Jízda městem kolem dopravního policajta.

Policejní

Chlapec pozoruje na ulici muže v uniformě a ptá se ho: "Pane, vy jste policajt?" "Ale kdeže, já jsem železničář, to jsem se jen tak blbě zatvářil."

"Hosi, nemuzete do toho granatu rezat. Vzdyt vam vybouchne!" "Nevadi, pane poruciku. My mame jeste jeden."

Policajt si koupí nový dům a k tomu velkou zahradu. Zrovna je u něho na návštěvě soused a povídá mu: "No, máte to tu pěkný. Sem si můžete píchnout růže, tady si dejte třeba záhon cibule, a tady, tady by se hodily třeba brambory a sem si dejte slepice." Po čase soused vyzvídá: "Tak co, jak se daří ty vaší zahrádce?" "Všechno roste, klíčí a kvete jedna radost, sousede, jenom ty slepice - nedal jsem já je moc hluboko?"

stránka: 1 2 3

Policejní

Autor:

Přidat vlastní obsah na web je opravdu snadné, stačí vyplnit pár kroků v tomto formuláři (odesláním souhlasíte s podmínkami užívání webu).
1) Vyberte kategorii

Roboti si můžou vyplnit i tohle:
youvtipy.cz (c) 2008 - Policejní vtipy
programy a hry ke stažení zdarma - porse.cz TOPlist