navigace: Vtipy > Vtipy o povoláních >
stránka: 1

Vojenské

Je válka a voják pošle do plynové komory zajaté lidi a pustí plyn. Lidi zaťukají a voják ještě přidá na plynu. Zaťukají po druhé a voják zase přidá na plynu a o chvíli později je už jen takové slabé klepání voják otevře dveře a lidi se na něj hrnou a říkají mu "Pane my tady nemůžeme dýchat"

Vojáci mají školení o minách a jeden vojín se ptá: Pane veliteli co máme udělat když šlápnem na minu? Standartní postup vojíne je vyskočit deset metrů do výšky a rozptýlit se po okolí.

"Vojáci, teď se budete plazit po rovné zemi!" velí nastoupené jednotce kapitán. "Zem je kulatá!" ozve se z jednotky. "Kdo to řekl?" "Koperník." odpovídá hlas. "Koperník, pět kroků dopředu!"

Rotný vykládá před nastoupeným útvarem: "Příští neděli bude vojenská přehlídka. Jestli bude ráno pršet, přehlídka se uskuteční odpoledne. Kdyby však pršelo odpoledne, bude přehlídka ráno."

Na vojně ráno: Voják, co ste robili večer? Mal som vychádzku, bol som na pivo. A vy ste robili co? Já som si honil vtáka. Voják vy ste ako trávili večer? Jebal som bandasku. ??? A voják vy? Já som voják Bandaska.

Vojenské

Stojí voják na stráži, jde okolo generál a voják nic. Generál se vrátí a ptá se vojáka: "Neměl jste mně náhodou pozdravit?" - Jo? A od koho?"

Bavi se dva, kam vyrazi na dovolenou a jeden rika: Jed do Ruska, kdyz ja tam byl naposled, tak to bylo skvely, plno piti, na ulicich krasny holky, kterejch muzes mit kolik a kdy chces. Za mesic: Tak co, jake to bylo? Ale, nestalo to za nic, na vodku fronty a jen jsem se dotkl jedne holky na ulici, uz jsem dostal do drzky. Hmm, to je divne. A s kym jsi tam byl? S Cedokem. No jo, ja s Wehrmachtem.

Píše maminka vojákovi dopis: Milý Kubíku, píšu ti pomalu, protože vím, že pomalu čteš ...

Jaký je rozdíl mezi armádou a masturbací? V armádě je to přesně naopak - č*rák honí člověka.

Vojenské

Vojáci! Samopal se skládá ze čtyř částí. Jsou to tyto tři: Hlaveň a pažba ...

Jdou dva koktaví vojáci a němci bombardují a tak jeden z nich vykřikne bbbbachch ššštuka! A lisknou sebou o zem další nálet a znovu se tio opakuje až jednou jeden říká bbbachch šššš a ten druhej sedbou práskne o zem a druhej ho zvedne a říká viviviš jááá chchtel řiřict šššlapnešš do hohovna.

Václava z Dolní Lhoty odvedli na vojnu. Kluk byl nešťastný, protože byl z domova zvyklý na kozí mléko, a to se tady sehnat nedalo. Hned na první vycházku si domluvil se sousedem, že mu nějakou kozu dovede. Stalo se a Václav si vítězoslavně vede kozu do kasáren, aby už jeho zdraví netrpělo další újmy. U vchodu ho staví dozorčí a nemíní ho se zvířetem pustit dál. Veškeré argumenty selhávají, až dozorčího napadne pádný důvod: "Vždyť je vás na pokoji dvanáct! Kdo vydrží ten smrad?" "Ale pane kapitáne, vždyť ona si zvykne."

Vite co je vojna? specialni onanie, kdy kokot honi cloveka!

Vojenské

Vojenská posádka - nastoupená rota. Velící důstojník: "Pooozor! Tamhleten malej bílej vzadu, vy jste neslyšel rozkaz?" Vojáci: "Ale to je patník!" Velící důstojník: "Na jméno jsem se neptal!"

Do kasáren přijde telegram, že vojínovi Novotkovi zemřel otec. Velitel dostal za úkol mu to šetrně oznámit. Ten si tedy nechal nastoupit vojáky, zavelel pozor a povídá: "Vojáci, kdo z vás má otce, tři kroky vpřed. Novotka!!! Kam se serete!!?"

Na vojenskem cviceni zacalo huste prset. Plukovnik rika: - Vojin Vomacka! Skocte se podivat do meho auta, zda tam nemam plast! Po ctvrt hodine se udychany Vomacka vraci a rika: - Pane plukovniku, plast ve voze mate!

stránka: 1

Vojenské

Autor:

Přidat vlastní obsah na web je opravdu snadné, stačí vyplnit pár kroků v tomto formuláři (odesláním souhlasíte s podmínkami užívání webu).
1) Vyberte kategorii

Roboti si můžou vyplnit i tohle:
youvtipy.cz (c) 2008 - Vojenské vtipy
programy a hry ke stažení zdarma - porse.cz TOPlist