stránka: 1

vtipy o slovensku

Vite, odkud pochazeji Slovaci? - No prece z Hlohovce, protoze je tam Slovakofarma!

aky je rozdiel medzi cinskym, francuzskym a slovenskym duchotcem? cinsky si da cinsku kavu, francuzsky si da francuzsky caj a slovensky si uvari cinsky caj vezme francuzske berle a ide do roboty.

Vsadí se skupinka Američanů, Rusů a Slováků, kdo nejdéle vydrží v mrazáku se svým alkoholem. První jsou Američani. Zavřou se v mrazáku se svojí Whiskou. Po 2 dnech skončí. Další jsou Rusové s vodkou. V mrazáku vydrží týden. A posledni na řadě jsou Slováci se svojí borovičkou. V mrazáku jsou týden, dva týdny.. Rusové a Američani si říkají, jestli se jim něco nestalo a tak jeden z nich otevře dveře do mrazáku. Ale v tom ho jeden Slovák kopne do zadku a rychle zavře. V mrazáku se ho ostatní ptají, proč to udělal. Slovák odpoví: "Veď je tu zk.rvená zima a ten somár ještě otvorí dvere!"

Chceš sa urobiť medzi moje štvorky? Zavolaj a moju žiacku knižku ti pošlem obratom.

Přijde Slovák do baru: "Jednu whisky!" "Skotskou?" "Nie, bez kocky!"

vtipy o slovensku

V jednom meste na Dunaji sa stretli traja politici. Bush,Putin a Dzurinda. Ta tlačovke sa novinári pýtajú. Aký je váš vlastný názor na regulovanú demokraciu? Bush: čo je to regulovanú, nepoznám taký výraz. Putin: čo je to demokracia, nepoznám taký výraz. Dzurinda: čo je to vlastný názor, nepoznám taký výraz.

youvtipy.cz (c) 2008 - Vtipy, vtípky, fórky, srandičky
programy a hry ke stažení zdarma - porse.cz TOPlist