stránka: 1

vtipy o tchýních

Jde zeť a tchyne na prochazku a uvidi studanku a tchyne povida :kdyz do tehle studanky hodis minci a neco si prejes splni se ti to. Muz vytahne 50 kc a hodi ji. Tchyne se pro ni nahne a chce ji chytit, jenze ji podklouzne noha spadne a utopi se. Muz se na ni chvili diva a pak rekne :to byla rychlost.

male deti se divaji pod postel protoze si mysli ze je tam bubak ale muz se diva pod postel protoze si mysli ze je tam tchyne

Hledá se tchýně, kdo jí najde, dostane přes držku.

Přijde opravdu unavený manžel domů a tam najde zhroucenou manželku, která pláče ihned se ptá: co se stalo lásko má? No mám dvě zprávy jednu horší a druhou ještě horší jakou chceš slyšet dřív? Tu horší. Odpoví manžel... No tak nám zemřel pejsek Andy.. Hm.. no já ho stejně neměl rád a ta druhá? No ta druhá... dneska mi přejeli maminku... KDYŽ SE DAŘÍ TAK SE DAŘÍ.. vykřikne manžel a běžel to oslavovat do hospody...

Co je to? Ve dne to štěká a v noci to spí v krabici. Tchýnina protéza.

vtipy o tchýních

Tchýně přijíždí na návštěvu, zazvoní, otevře jí zeť. "Á, maminka. Přijela jste na dlouho?" "No, dokud vás neomrzím, děti." "A nevypijete si aspoň kafe?"

Slavnostně vyzdobený vánoční stromeček, všude uklizeno, z kuchyně se line vůně štědrovečerní večeře, zkrátka vánoční pohoda. Na stropě je přibitá skoba a na ní visí oběšená starší paní. Ve dveřích stojí manželský pár v tichém zděšení. Ticho přeruší manžel: "Teda ta tvoje máma je ale formát, lepší vánoční dárek mi snad ani nemohla dát .."

Lovec zvere jel s manzelkou a tchyni na safari. Jednoho vecera se mladi probudili a vsimli si, ze maminka je pryc. Manzelka hned, ze ji musí jit hledat. Manzel vzal pusku, poradne si loknul whisky, popadl zenu za ruku a vyrazili. Netrvalo dlouho a na mytine nedaleko reky se jim pred ocima rozestrela hroziva scena - neboha stara dama zady oprena o strom a metr od ni s vycenenymi zuby obrovity lev. Manzelka hystericky spusti: Proboha ziveho, co budeme delat? Manzel se tak podiva na tchyni a povida: Nic. Ten lev se do toho pruseru dostal sam, tak at si sam pomuze.

Vlak se blíží ke stanici. Najednou vjede do pole udělá pár kliček pak se vrátí na koleje a dojede do stanice. Tam se strojvedoucího ptá přednosta: cos to proboha vyváděl? Ten říká: co bys dělal kdyby na kolejích ležela tchýně? přejel bych ji! No vidíš a ta moje na poslední chvíli chtěla utéct.

vtipy o tchýních

Jaký je rozdíl mezi supem a tchýní? Sup počká, až umřeš, než se na tebe vrhne.

Proč jsi taková smutná holčičko? Ptá se paní malé holky, která pláče na pískovišti. Umřela mi babička.... odpoví holčička. To už tak bývá, babička byla stará a tak umřela, snaží se jí paní utěšit. Já vím, ale tatínek za to dostal 20 let.

"Můžete nám vysvětlit, jak k tomu došlo?" - "Loupal jsem si jablko a kousek slupky mi spadl na zem. Šla okolo tchyně, uklouzla na ní, padla mi na nůž a to se stalo osmkrát!"

youvtipy.cz (c) 2008 - Vtipy, vtípky, fórky, srandičky
programy a hry ke stažení zdarma - porse.cz TOPlist