stránka: 1 2

vtipy o zajíci

Jde muž a na vodítku má dvě dogy.Vedle něho jde muž a na vodítku má středně velkého žlutého psa.před nimi je ůzká ulička.Muž z dvěmi dogami :pusť mně!Muž se žlutým psem :ne!Muž z dvěmi dogami :já vypustím dogy!Muž se žlutým psem:klidně!Muž je vypustí avrhnou se na psa.žlutý pes obě dogy zakousne.Muž bez dog:jakto že je zakousl???!!!... Co to je za rasu??Muž se žlutým psem:já jsem ho dostal a neptal jsem se co je to za rasu ale měl hřívu tak jsem ho ostříhal......

Moucha a slon moucha a slon si hrají na schovku a slon piká napočítá do deseti a už hledá hledá 1den,4dny,6dní,10dní a najednou řekne : ta moucha se mi snad schovala, do prd*le a moucha z ní vyleze a říká:jak si to poznal???:-)

Rodina si sedí u večeře najednou tatka chytí komára a utrhne mu křídla a řekne tak a ted budeš chodit pěšky

Letí dva orli a ten jeden se ptá toho druhýho: Hele, tobě snad stojí ne??? A ten druhej na to: Se nediv, když letíš jak píča ...

Myšička na louce si vrtá jamku. Jde okolo zajíček a říká jí: "Myšičko, netrap se, půjč si od krtka lopatku." Myšička jde za krtkem, a když je čtyři metry od jeho brlohu, říká si: "Krtek je chrapoun, poví mi, že mi lopatku nepůjčí." Jde dál, a když je tři metry od toho jeho krtince, říká si: "Ale ten krtek je opravdu stašný debil. On mi tu lopatku opravdu nepůjčí." Jde dál a když je dva metry, říká si: "Ten lakomý blbec mi tu lopatku určitě nepůjčí." A jde zase dál, už je jeden metr od krtince a říká si: "Hnusák, hnusný lakomý, nepůjčí mi jí!" Přijde ke krtinci, zabouchá a když krtek otevře, myšička zvedne cihlu, praští ho s ní do hlavy a říká: "Tak si jí teda sežer!"

vtipy o zajíci

Zvířátka se rozhodli že pojedou na výlet. Všichni už jsou v autě jen žabka ještě povídá: "Co když jsem něco zapomněla"! A běžela dom a za 15 minut se vrátila a říká: "Ještě chvíli asi jsem si zapomněla zrcátko" Dalších 15 minut. "Už je to všechno, ne, ne, počkejte" Všichni nervózní a po 30 minutách až se žába vrátí říká Vlk: "Ta ZELENÁ SVINĚ s nama nejede", žába na to: "Chudák krokodýl, tak se těšil"!

Lezi mravenec na tanku, pomalu se probouzi po vopici, kouka a pravi: "Teda vzdycky, kdyz se takto ozeru, dotahnu domu nejakou p.covinu"

Jak se milují ježci? Opatrně.

V Austrálii si malý tučňáček lebedí v kapse klokanice a říká si: "To je super." Na Antarktidě sedí mezi tučňáky malý klokánek, mrzne a naříká:" Zatracená výměna!"

vtipy o zajíci

Mravenec se ožení se slonicí. Mají svatební noc a když se ráno mravenec probudí, slonice je mrtvá. Mravenec si povzdychne: "Sakra, jednou sem si fakt užil a teď abych celej život kopal hrob"

Potkala zirafa mysku a rika: "Ty ani nevis, jake to je dobre mit takovy dlouhy krk." "Hmmm", myska na to. "Diky svemu krku dosahnu na ty nejvyssi a nejchutnejsi listecky na strome." "Hmmm." "A kdyz, je polykam, to tak krasne dlouho trva, nez to projde celym mym krkem." "Hmmm." "A kdyz se pak napiju pramenite vody, ona tak krasne dlouho a dlouho sklouzava do zaludku a celou mne ochlazuje." "Hmmm," rozpovida se myska "a...uz jsi nekdy zvracela?"

Zvířátka jela na dovolenou a chovala se jako lidé: Lišák jel s milenkou... Osel jel s manželkou... Vůl s celou rodinou... Kanec jel sám a čekal, která svině se k němu přidá...

Proč je na světě tolik mravenců? Protože nikdo nevymyslel tak malý kondomy!

vtipy o zajíci

Víte jak naučíte Bobika za 5 min. pískat....... ......... v Papináku

Utíká šnek z lesa a potká čápa. Čáp mu řiká: šneku kam tak letíš? A šnek: Ty vole čápe u nás v lese jsou komunisti a víš co? já mam barák, stará má barák, mladý maj barák a oni by nám to všechno sebrali. Tak čáp se zbalí letí letí a potká krtka. Krtek mu řiká: Kam zdrháš čápe? A čáp: ty vole krtku u nás vlese jsou komunisti a víš co? Já si žiju na vysoký noze, stará si žije na vysoký noze, mladý si žijou na vysoký noze a oni by nám to všechno vzali. Krtek začne zdrhat. Hrabe hrabe hrabe a prohrabe se do zoo do klece klece k paviánovi. Pavián řiká krtkovi: Kam zdrháš krtku? A krtek: ty vole paviáne u nás v lese jsou komunisti a víš co? Já mam nahrabáno, stará má nahrabáno, mladý maj nahrabáno a oni by nám to všechno vzali. Pavian: no vidíš to! já mam holou prdel, stará má holou prdel, mladý maj holou prdel a stejnak jsme zavřený.

Jde zaba na maskar a predtim si da do ust slehacku. Pride tam a zelva se zaby zepta: za co tu jsi?? Zaba zmackne hubu a rekne: za bedara!!

Jde kralicek do obchodu se zeleninou apta se-mate 1kg maku?Nemame. Prijde druhy den a pta se-mate 100kg maku? Nemame. Na druhy den prodavacka objedna 1000kg maku. Prijde kralicek a pta se mate 1000kg maku? Mame. To je ale kulicek co?

vtipy o zajíci

Potkají se dvě žížaly a jedna povídá: "Hele, kde máš starýho?" "Ale, kluci ho vytáhli na ryby..."

Jde medvěd se zajíčkem a potkaj kouzelného dědečka a ten říká že jim splní tři přání, zajíček si přeje motorku a medvěd si přeje nadrženou medvědici, zajíček si přeje mít plnou nádrž v motorce a medvěd si přeje aby za každým stromem byla medvědice, třetí přání medvěda je kondom a zajíček si přeje aby byl medvěd buzer.nt.

Potká se slon se žabou a slon se jí začne smát:"Ona ju má zelenou, ona ju má zelenou. A žaba na to odpoví:"Aspoň nemám kokota mezi očima.

youvtipy.cz (c) 2008 - Vtipy, vtípky, fórky, srandičky
programy a hry ke stažení zdarma - porse.cz TOPlist